‘Landschap met hoeve’. Postimpressionistische olieverfstudie op paneel. Niet getekend.

'Landscape with farmhouse'. Post-impressionist oil study on panel. Not signed.
Dim. 30/40 cm
SKU: 2503250249.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 25 March 2025 19:00
Catalogue #249
Estimate: € 30 / 50

  • #104
    Staf Daems
    Period: 1976

    ‘Landarbeiders op het veld”. Olieverf op doek. Getekend Staf Daems.

    "Field Workers". Oil on canvas. Signed by Staf Daems.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #334

    ‘Dancing in the Rain’. Oil painting on canvas. Signed Magnée, with certificate.
    Dim. 60/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232

    Stadszicht in Parijs. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Cityscape in Paris. Oil on canvas. Signed.
    Dim. 50/63 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Santini

    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #354

    Abstract impressionistisch schilderij met ornithologisch thema, olieverf op paneel. onleesbaar gesigneerd.

    Dim. 18/24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #522
    Period: 1972

    Art brut schilderijtje op doek, getekend Avraham York.

    Art brut painting on canvas, signed by Avraham York.
    Dim. 46/33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #352
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Haan”, een schilderij, olieverf op paneel, toegeschreven aan R. De Coninck.

    "Rooster", a painting, oil on panel, attributed to R. De Coninck.
    Dim. 25 x 35.5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #202
    Constant Peet
    Period: Borgerhout 1888 - Berchem 1966

    “Stilleven met fruit”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde lijst, gesigneerd rechts boven ‘Stan Peet’.

    Dim. 55 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #152
    Johan Janssens

    ‘Sieraad der heide’, olieverf op paneel, getekend Joh. Janssens.

    'Jewel of the heath', oil on panel, signed by Joh. Janssens.
    Dim. 60/55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #264

    “Portret van een dame”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan met scheurschade in het doek.

    Dim. 90 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #339
    Hendrik Cuypers
    Period: 1959 - ....

    “The colours of my mind”, een modernistisch schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Cuypers. HC.

    Dim. 166 x 79 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #154

    “Herfstscene in het bos”. Olieverfschilderij op doek. Getekend R Delahaye.

    "Autumn scene in the forest". Oil painting on canvas. Signed R Delahaye.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #204
    Jules Decort
    Period: 1918 - 1999

    Nature morte, bloemenvaas met enkele stukken fruit. Olieverf op doek. Getekend J Decort.

    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #165
    Louis Liévin Théophile Clesse

    “Vijvers van Heverlé”. Een schilderij, olieverf op doek. Achteraan gesigneerd.

    “Ponds of Heverlé”. A painting, oil on canvas. Signed at the back.
    Dim. 45 x 65 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #229
    Frans Gys

    Zicht op de Zimmertoren, Lier. Olieverf op doek.

    View of the Zimmer Tower, Lier. Oil on canvas.
    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139
    Frans Ros
    Period: 1923

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek, getekend F Ros.

    'Church Interior', oil on canvas, signed F Ros.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #65

    Een miniatuurtje van een rustend engeltje, achteraan een lakzegelstempel.

    A miniature of a resting angel, with a wax seal stamp at the back.
    Dim. Ø 7 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #262
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    Dim. 33 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #94
    Albert Claeys
    Period: 1889 - 1967

    “Rivierlandschap met koeien”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Claeys.

    "River landscape with cows", a painting, oil on canvas, signed Claeys.
    Dim. 65 x 90 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #234
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    Kempisch landschap met hoeve. Olieverf op doek, geteken J. H. Pauwels.

    Kempen landscape with farmhouse. Oil on canvas, signed J. H. Pauwels.
    Dim. 65/85 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #52
    Francois Heyvaert

    “Bloemenstilleven”, olieverf op doek. Getekend Heyvaert.

    "Flower still life", oil on canvas. Signed by Heyvaert.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #199

    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #442
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “De angst”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1955.

    “The Fear”, a painting, oil on panel, signed R. De Coninck and dated 1955.
    Dim. 40 x 51 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #432

    Dim. 89/69 cm
    Estimate: € 80 / 120

  • #265

    Twee Chinese vazen van porselein als lampenvoeten.

    A pair of Chinese porcelain vases as lamp bases.
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #418

    Een 19e eeuws kistje in Empire stijl, groen met vergulde delen.

    A 19th-century Empire style green box with gilded parts.
    Dim. 15 x 34 x 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #209
    G Decock

    "Winter landscape." A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 14 x 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #324
    Panamarenko

    Fotolithografische reproductie naar ‘Vliegend tapijt’, van Panamarenko.

    Photolithographic reproduction of 'Flying Carpet' by Panamarenko.
    Dim. 21/17 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #295

    Bidjar tapijt, Benares India.

    Bidjar carpet, Benares India.
    Dim. 254/203 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #257
    T. Walker & Son

    Dim. 36 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #406

    Een massief eikenhouten salontafel met gesculpteerde leeuwen als poten.

    A solid oak coffee table with sculpted lion legs.
    Dim. 54 x 99 x 115 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #128

    “De jonge roker.” Sculptuur van brons op marmeren voet.

    "The young smoker." Bronze sculpture on marble base.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #380

    An 18 kt white and yellow gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling approximately 0.62 ct.
    Dim. 6,65 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #417

    Twee Birmaanse urnen in de vorm van een olifant met berijder. Gegoten in brons. XIXde eeuw.

    Two Burmese urns in the shape of an elephant with a rider. Cast in bronze. 19th century.
    Dim. H 17 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364
    Christian Dotremont
    Period: 1922-1979

    Tekening in zwarte inkt op papier. Toegeschreven aan Christian Dotremont.

    Drawing in black ink on paper. Attributed to Christian Dotremont.
    Dim. 32/14 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #88
    Scheibe Alsbach

    Een porseleinen groep voorstellend een paardenslee in de sneeuw, gemerkt Scheibe Alsbach, made in GDR.

    A porcelain group depicting a sleigh in the snow, marked Scheibe Alsbach, made in GDR.
    Dim. 19 x 40 x 15 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling van 25 & 26 Maart 2025

25 March 2025 19:00
26 March 2025 19:00