Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Landschap met huizen en een hooimijt’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk in de stijl van Permeke, niet getekend.

‘Landschap met huizen en een hooimijt’, olieverf op paneel. Een expressionistisch werk in de stijl van Permeke, niet getekend.

'Landscape with houses and a haystack', oil on panel. An expressionist piece in the style of Permeke, not signed.
Dim. 53/72 cm
SKU: 1612250252.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 16 December 2025 19:00
Catalogue #252
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #259
    Armand Demeulemeester

    Expressionistisch landschap met huizen, olieverf op schilderspaneel. Getekend A. Demeulemeester.

    Expressionist landscape with houses, oil on panel. Signed A. Demeulemeester.
    No longer available
    Dim. 29/39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #54
    Edgard Heirman
    Period: 1919-2002

    ‘Geborgenheid’, olieverf op doek. Getekend E. Heirman.

    'Shelter', oil on canvas. Signed E. Heirman.
    No longer available
    Dim. 70/90 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #167
    Henry Schouten
    Period: 1857 - 1927

    “Schaapsherder met zijn kudde”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd links onder.

    "Sheep herder with his flock", a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed lower left.
    No longer available
    Dim. 80 x 120 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #49

    “Dorpszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd F. Stacino en gedateerd ‘39.

    "Village View," a painting, oil on canvas, signed F. Stacino and dated '39.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109
    L. Verheyen
    Period: 1916 - 1992

    “Geanimeerd kadegezicht”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd L. Verheyen en gedateerd 1975.

    "Animated quay view", a painting, oil on panel, signed L. Verheyen and dated 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #39

    “Moeder en kind”, een schilderij, olieverf op paneel, naar de 19e eeuw, draagt handtekening.

    "Mother and Child", a painting, oil on panel, from the 19th century, with signature.
    No longer available
    Dim. 25 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #107
    Jules De Bleye

    ‘Portret van een kind, spelend met vuur’, olieverf op doek. Getekend J. De Bleye.

    ‘Portrait of a child, playing with fire’, oil on canvas. Signed J. De Bleye.
    No longer available
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 180 / 250
  • #197

    “Stilleven met bloemenvaas” een schilderij, olieverf op doek, met herstelling onder links. Draagt handtekening.

    "Still life with flower vase" a painting, oil on canvas, with repair at bottom left. Bears signature.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #82
    Oscar Mulkers
    Period: 1895-1965

    ‘Stilleven met wittepioenrozen’, olieverf op doek. Getekend O. Mulkers.

    'Still life with white peonies', oil on canvas. Signed O. Mulkers.
    No longer available
    Dim. 80/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #142
    Arthur Kampf

    ‘Meisje in een roze jurk’, olieverf op paneel. Getekend A. Kampf.

    'Girl in a pink dress', oil on panel. Signed A. Kampf.
    No longer available
    Dim. 32/25 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #102
    Alphonse Mora
    Period: 1891-1977

    ‘Werkpaarden in de steenbakkerij’, houtskool op paneel. Getekend Alphonse Mora.

    "Workhorses in the brickyard", charcoal on panel. Signed by Alphonse Mora.
    No longer available
    Dim. 98/131 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #144
    Jaak Van Den Seylbergh
    Period: 1884-1960

    ‘Winterlandschap op het veen’, olieverf op doek. Getekend J. Van Den Seylbergh.

    "Winter Landscape on the Moor", oil on canvas. Signed J. Van Den Seylbergh.
    No longer available
    Dim. 100/140 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #64

    ‘Dreef met berken’, olieverf op papier. Niet getekend.

    ‘Birch-lined Lane’, oil on paper. Not signed.
    No longer available
    Dim. 53/45 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #177
    Johannes Albertus Hesterman
    Period: 1877-1955

    ‘Vergezicht’. Olieverf op doek. Getekend en gedateerd 1920.

    'Panoramic view', oil on canvas. Signed and dated 1920.
    No longer available
    Dim. 61/96 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #99

    “Bruggetje met kapel”. Een schilderij, olieverf op doek.

    "Bridge with Chapel". A painting, oil on canvas.
    No longer available
    Dim. 50 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #149

    Een lot van 2 schilderijtjes met boerderijdieren, olieverf op paneel, naar Verboeckhoven.

    A lot of 2 small paintings with farm animals, oil on panel, after Verboeckhoven.
    No longer available
    Dim. 18 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #122
    Heike Davies
    Period: 1976 - ....

    “Adrift”, een schilderij, acryl op doek, gesigneerd en gedateerd 2014.

    "Adrift", a painting, acrylic on canvas, signed and dated 2014.
    No longer available
    Dim. h 150 x b 130 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #84

    “Drinkgelag aan de haard”, een schilderij, olieverf op doek in vergulde kader, gesigneerd J. Van Genechten en gedateerd 1963.

    "Drinking Revel by the Fireplace," a painting, oil on canvas in a gilded frame, signed J. Van Genechten and dated 1963.
    No longer available
    Dim. 75 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #12
    J. Maes

    ‘Abstracte compositie’, gouache op papier. Getekend J. Maes.

    'Abstract composition', gouache on paper. Signed J. Maes.
    No longer available
    Dim. 35/25 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #97
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Portret van een visser’, olieverf op doek. Getekend Alb. Is. Devos.

    'Portrait of a Fisherman', oil on canvas. Signed Alb. Is. Devos.
    No longer available
    Dim. 40/32 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #32

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Een 19e eeuws werk, getekend. Met schade aan het doek.

    ‘Flower vase’, oil on canvas. A 19th-century piece, signed. With damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 49/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #147

    ‘Kat met groene bal’, olieverf op losse canvas. Getekend; Heerup.

    'Cat with Green Ball', oil on loose canvas. Signed; Heerup.
    No longer available
    Dim. 32/41 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #104
    Jean-Guy Beernaert
    Period: 1928-1999

    ‘De kathedraal van Antwerpen’, olieverf op doek. Getekend J. G. Beernaert

    'The Cathedral of Antwerp', oil on canvas. Signed J. G. Beernaert.
    No longer available
    Dim. 90/110 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #29
    Ernest Denis

    ‘Portret van een man met pet’, olieverf op doek. Getekend E. Denis.

    'Portrait of a Man with a Cap', oil on canvas. Signed E. Denis.
    No longer available
    Dim. 40/35 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #77

    Een paar grote hoornvazen van Brussels porselein met een meerkleurig bloemendecor en vergulde motieven. Omstreeks 1900. Kleine schade.

    A pair of large horn vases of Brussels porcelain with a multicolored floral decor and gilded motifs. Circa 1900. Minor damage.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #237
    Dupont Paris

    Een Dupont balpen in originele verpakking. Model D-Link.

    A Dupont ballpoint pen in its original packaging. Model D-Link.
    No longer available
    Dim. Lengte 13 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #246

    Een set van drie gevlochten zeteltjes in de stijl van Lloyd Loom. Twee roze en één blauw met gouden accenten. De roze zeteltjes zijn gedateerd; Okt. 37 en Aug. 52. De kussens moeten opnieuw worden bekleed.

    A set of three woven armchairs in the style of Lloyd Loom. Two pink and one blue with golden accents. The pink armchairs are dated; Oct. 37 and Aug. 52. The cushions need to be reupholstered.
    No longer available
    Dim. Hoogte 69, 70 en 75 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #279
    Victor Renty

    ‘Fantasia’, olieverf op doek. Een Abstract expressionistisch werk, getekend V. Renty ‘69.

    'Fantasia', oil on canvas. An Abstract expressionist work, signed V. Renty '69.
    No longer available
    Dim. 62/47 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #230

    Een rose koortketting met hanger van zilver 925 ‰ en 18 kt geelgoud bezet met een rookkwarts cabochon. Gemerkt.

    A pink gold necklace with a pendant of silver 925 ‰ and 18 kt yellow gold set with a cabochon smoky quartz. Marked.
    No longer available
    Dim. hanger: 5,56 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #218

    Een vintage gevlochten wieg, aangekocht in 1972.

    A vintage woven crib, purchased in 1972.
    No longer available
    Dim. 95 x 95 x 63 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #152
    Dariss

    ‘Vrachtschepen aan de kade’, olieverf op doek. Een postimpressionistisch werkje, getekend Dariss.

    ‘Freighters at the Quay’, oil on canvas. A post-impressionist piece, signed Dariss.
    No longer available
    Dim. 22/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #268

    Een lot van vier lampenvoeten, waaronder een paar kolomvoeten en een zwarte. En een lamp in neo-klassieke stijl met engel en lampenkap.

    A lot of four lamp bases, including a pair of column bases and a black one. And a lamp in neoclassical style with angel and lampshade.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #59

    “Portret van een dame”, een schilderij, olieverf op doek in beschadigde vergulde kader. Niet gesigneerd. Circa 1900.

    "Portrait of a Lady," a painting, oil on canvas in damaged gilded frame. Not signed. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #52
    Jef Lambeaux

    ‘Twee kinderen’. Een studie in potlood naar model. Getekend Jef Lambeaux.

    ‘Two children’. A pencil study from a model. Signed by Jef Lambeaux.
    No longer available
    Dim. 17/13 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #35

    “Dromenvangers”.Twee verschillende halssnoeren van koper één ervan bezet met belletjes.

    "Dream catchers". Two different necklaces made of copper, one decorated with bells.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #143

    Een ronde Chinees porseleinen dekseldoos.

    A round Chinese porcelain lidded box.
    No longer available
    Dim. h 12.5 x Ø 23 cm
    Estimate: € 240 / 280
View all auction items ›

Antiekveiling 16 December 2025

Veiling volledig - 300 loten Tentoonstelling: 12 & 13 december van 10.00 tot 17.00

16 December 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 16 December 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More