#63Een recente vaas van Cantonporselein.
#114Twee kunstreproducties, uitgegeven door ‘Art Multiples Amsterdam’.
#260Een gevarieerd lot glaswerk.
Un lot varié de verrerie.No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#8Lanna“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#42Een lot van negen kleine kleurloze flesjes.
#171Een moderne broche van hout, zilver en 18 K geelgoud. Omstreeks 1900.
No longer availableOnline onlyDim. h: 5,5 - 17 cm -
#17R. Hall & Sons, DuryEen oude Engelse schietspoel.
#228E. Millet“Bergkerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Eglise de montagne. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#57E. Haegemans710“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 80 / 120