• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Landschap met kerk’, olieverf op karton. Getekend.
Jules Gonthier

‘Landscape with church’, oil on cardboard. Signed.
Dim. 33/38 cm
SKU: 2511250182.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #182
Estimate: € 75 / 100

  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Staand naakt’, twee tekeningen in zwart en rood krijt. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Nude female figure', two drawings in black and red chalk. Signed L. Sebregts. Sebregts studied at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 59/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #598
    Isidore Opsomer
    Period: 1878 - 1967

    ‘Liers begijnhof in de winter’, een ingekleurde ets. Getekend.

    'Liers Beguinage in Winter', a hand-colored etching. Signed.
    Dim. 63/52
    Estimate: € 40 / 60
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #468
    W. Lübke & C. Lützow

    "Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.
    Dim. 31,5 x 44 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525
    Jan Manten

    Twee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.

    Two linocuts (black with spot color) and an ink drawing by Jan Manten.
    Dim. 31/21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #409
    Chokwé

    Houten beeld van een staande figuur ruime hoofdtooi en met een eirond voorwerp in de handen.

    Wooden statue of a standing figure with a large headdress and an oval object in its hands.
    Dim. H. 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #386

    Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.

    A Chinese daybed without railing. 19th century.
    Dim. 46 x 153 x 94 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #594
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Portret van een edelman’, tekening in zwart en bruin krijt. Getekend L. Sebregts.

    'Portrait of a nobleman', drawing in black and brown chalk. Signed L. Sebregts.
    Dim. 43/30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #161
    Éditions studio

    ‘Balloon Rabbit’ Zilveren kunststoffen beeld. Genummerd 186/500 met certificaat. Naar een origineel werk van Jeff Koons. In originele doos.

    'Silver Balloon Rabbit' Silver plastic sculpture. Numbered 186/500 with certificate. Based on an original work by Jeff Koons. In original box.
    Dim. h 32 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #507

    Een paar blauw-witte Chinees porseleinen gemberpotten met deksel, bloemdecor met vogels.

    A pair of blue and white Chinese porcelain ginger jars with lid, floral decoration featuring birds.
    Dim. h 29 cm, Ø 28 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #185

    “La chasse a l’ours”, een wandtapijt, gedateerd 1980.

    "The bear hunt", a tapestry, dated 1980.
    Dim. 258 x 198 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een staande klok in massief eikenhouten kast.

    A standing clock in solid oak case.
    Dim. 230 x 52 x 30 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #477
    Snufo

    Een staf van een stamhoofd van gebeeldhouwd hout.

    A staff of a tribal chief made of carved wood.
    Dim. 90 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #60

    Een 18 kt wit- en geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,10 ct.

    An 18 karat white and yellow gold ring set with diamonds with a total weight of 0.10 ct.
    Dim. 5,53 g
    Estimate: € 750 / 900
  • #314
    Albert Isidore Devos
    Period: 1868 - 1950

    ‘Levée du brouilard’, olieverf op paneel. Op de rug getekend A. I. Devos, La Panne, 1905.

    ‘Levée du brouilard’, oil on panel. Signed on the reverse A. I. Devos, La Panne, 1905.
    Dim. 19/27 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #44
    Raoul Pharasyn
    Period: 1908 - 1991

    ‘Kerkinterieur’, olieverf op doek. Getekend ‘R. Pharasyn’.

    'Church Interior', oil on canvas. Signed 'R. Pharasyn'.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #139

    Een massief houten buffetkast met opzet, tijdperk Louis Philippe.

    A solid wood buffet cabinet in Louis Philippe style.
    Dim. 202 x 130 x 55 cm
    Estimate: € 150 / 200

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00