#195Een groot lot van 7 prints op papier met flora thema. Diverse afmetingen.
#274Luc Goossens“Stilleven van een Geisha beeldje”. Een schilderij, olieverf op paneel. Achterzijde met opschrift vermelding “Luc Goossens”.
"Still life of a Geisha figurine". A painting, oil on panel. The back is inscribed with the name "Luc Goossens".No longer availableOnline onlyDim. 27 x 17cmEstimate: € 80 / 120 -
#442‘A Monseigneur Louis Antoine de Lardaillan’, een grote ingekleurde gravure.
#395Een eikenhouten spiegel.
#203“Portret van een dame”. Een print op board, draagt signatuur onderaan.
"Portrait of a lady." A print on board, bearing a signature at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 15cmEstimate: € 10 / 20 -
#315M. AubertPeriod: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Landscape with a farm”. Oil on canvas. Signed.No longer availableOnline onlyDim. 80 x 71 cmEstimate: € 150 / 250 -
#317Mark Claus“All round reporter”. Gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd 77/68.
"All round reporter." Mixed media on paper. Signed and numbered 77/68 at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 33cmEstimate: € 60 / 90 -
#369Een uitgestoken tropisch houten reliëf met voorstellingen van Boeddha. Thailand.
#269P. Laeremans“Losgeslagen boot” & “Boshuisje”. Een lot van twee tekeningen op papier, onderaan gesigneerd “P. Laeremans”.
"Unmoored boat" & "Forest cabin". A lot of two drawings on paper, signed at the bottom "P. Laeremans."No longer availableOnline onlyDim. 17 x 25cmEstimate: € 40 / 60