Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landschap met molen in de verte”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd V A en op de verso gedateerd 1937.

“Landschap met molen in de verte”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd V A en op de verso gedateerd 1937.

Paysage avec un moulin au loin . Huile sur panneau. Monogrammé V A et daté 1937 au dos.
Online only
Dim. 12 x 17,5 cm
SKU: 0102210101.
Categories: Online Only, Paneel, Schilderij.
Auction day: 1 February 2021 22:00
Catalogue #101
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #236
    Roman Zuzuk

    “Drinkende man en vis met kippen” en “Maskerade”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘99. We voegen er derde werk aan toe: “Man met vis”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1999.

    “Homme buvant et poisson aux poules” et “Mascarade”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘99. nous y ajoutons une troisième: “Homme et poisson”. Huile sur toile. Signée et datée 1999.
    No longer available
    Online only
    Dim. 17 x 24 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #226
    Dieltjens

    “Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #227

    “Jongen met paarden”. Olieverf op doek. Eind XIXe eeuw. Zonder signatuur.

    ”Jeune homme et chevaux”. Huile sur toile. Fin XIXième siècle. Pas de signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 32 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #206

    Een grote schaal en twaalf kommetjes op voet van Italiaans aardewerk uit Ravello met een meerkleuri g bloemendecor.

    Un grand bol et douze bols sur pied en poterie italienne de Ravello à décor floral multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 11 & 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248

    “Clown”. Eglomisé in de geest van Floris Jespers. Niet gesigneerd.

    “Clown”. Eglomisé dans l’esprit de Floris Jespers. Sans signature.
    No longer available
    Online only
    Dim. 36 x 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #247
    Charles Philogène Tschaggeny
    Period: 1815 - 1894

    “Schuur bij een weide”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Grange et prairie”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 32 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #233
    Matrai Vilmos
    Period: 1877 - ?

    “Jachtstilleven met eenden”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1921. We voegen er een ets van de zelfde kunstenaar getiteld ‘Holdvilag utca’ en genummerd 8/35.

    “Nature morte de chasse aux canards”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1921. Nous ajoutons une eau-forte du même artiste intitulée “Holdvilag utca” et numérotée 8/35.
    No longer available
    Online only
    Dim. 35 x 29 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #228
    P. Maudet

    “Zich op de Isère te Grenoble”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    ”Vue sur l’Isère à Grenoble”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #197

    Een lot van acht verschillende beeldjes van meerkleurig biscuit.

    Un lot de huit figurines de biscuits multicolores différentes.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 13 - 27 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #224
    I. Werny

    “Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur la rue”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 56 x 69 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #234
    Theo Van der Horst
    Period: 1921 - 2003

    “De schuldige hongerlijdertjes”. Olieverf op doek. Achteraan gemonogrammeerd en gedateerd ‘94.

    ”Les affamés coupables”. Huile sur toile. Monogramme au dos et datée ‘94.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #210

    Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.

    Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 178 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #239
    P. Grey

    “Landweg met huizen in de achtergrond”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Chemin de terre et maisons en arrière-plan”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #243
    Louis Belen

    “Herenportret”. Aquarel op papier.

    ”Portrait d’homme”. Aquarelle sur papier.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #240
    Gabriel De Pauw
    Period: 1924 - 2000

    “Jongeling”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    ”Le jeune homme”. Huile sur carton. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 43 x 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #139

    Een messingen dekselpot met een geëmailleerd, Japans geïnspireerd decor.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
  • #211

    Een gefineerd mahoniehouten naaitafeltje met liervormige poten. Te restaureren

    Table à ouvrage en placage d’acajou aux pieds en forme de lyre. A restaurer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 51 x 35 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #198

    Drie glazen kandelaars met beeltenissen van Christus en Maria Heilig Hart, waarvan twee gesatineerd. Eén met barst.

    Trois chandeliers en verre représentant le Christ et Marie Sacré-Cœur, dont deux sont satinés. Un avec des fissures.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 28 & 29 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #237
    Sonia Abeloos
    Period: 1876 - 1969

    “Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Paysage”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 45,5 x 60,5 cm
    Estimate: € 220 / 280
  • #244

    “Plattelandszicht”. Olieverf op papier”. Gemonogrammeerd ‘HS’.

    ”Vue sur la campagne”. Huile sur papier. Porte le monogramme ‘HS’.
    No longer available
    Online only
    Dim. 18 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Online only
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #214

    Twee gepolychromeerd metalen appliques met twee lichtpunten, versierd met glazen pendeloques. Bijgevoegd een glazen applique met drie lichtpunten, eveneens versierd met pendeloques.

    Deux appliques en métal polychrome à deux points lumineux, décorées de pendeloques en verre. Applique en verre attachée avec trois points lumineux, également décorée de pendeloques.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
  • #250
    C. Heulebos

    “Vrouwen aan een kerkje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    ”Femmes devant l’église”. Huile sur panneau. Signé et daté 1949.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #195

    “Jonge vrouw met ganzen”. Een kunststof groep op houten voetstuk. Italiaans werk.

    Jeune femme aux oies . Un groupe en plastique sur un piédestal en bois. Travail italien.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 10 / 15

Other lots in this auction

  • #217

    Twee Chinese aquarellen. Non-figuratief.

    Deux aquarelles chinoises. Non-figuratives.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 49 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #223
    Julien Creytens

    “Molen op ‘t Kiel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Moulin, à ’Kiel”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 73 x 95 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #1

    Een lot van vijf Franstalige strips: Jerôme, Nero, Buck Danny & Asterix.

    Un lot de cinq bandes dessinées: Jerôme, Nero, Buck Dannu & Asterix. En français.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 15 / 25
  • #49
    Meinel & Herold

    Een oude mandoline, versierd met een molentje in het klankgat. Kleine beschadiging bovenaan. Te besnaren.

    Une ancienne mandoline avec une décoration au moulin. Petit dégât au dessus. Cordes à changer.
    No longer available
    Online only
    Dim. l: 90 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #164

    Een geslepen kleurloos kristallen stolp op schotel. Randschade.

    Une cloche en cristal incolore taillé sur une soucoupe. Bord endommagé.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 23 & 16 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #132

    Een aardewerken vaasje met meerkleurig decor in art-nouveaustijl. Niet gemerkt.

    Un vase en faïence à décor multicolore de style Art Nouveau. Non marqué.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #161
    Gerold Porzellan

    Een trommelaar van meerkleurig Beiers porselein. Onderaan gemerkt.

    Un batteur en porcelaine bavaroise multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #137
    Goldbühl

    Een messingen reiswekkertje. Duits werk.

    Un réveil de voyage en laiton. Travail allemand.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #21
    Leopold Van Esbroeck

    “Reizend gezin.” Beeld van terracotta. Zwaar hersteld. Gemonogrammeerd.

    “Famille en voyage”. Une statue en terre cuite. A été restaurée. porte un monogramme.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156
    Datcha

    Zes kleine lampenkapjes met kleurloze glazen kraaltjes.

    Six petits abat-jour avec des perles de verre incolores.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 9 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #67

    Ovale doos van Frans porselein met handgeschilder bloemendecor. Omstreeks 1900. Letsel aan het deksel

    Boîte ovale en porcelaine française à décor floral peint à la main. Vers 1900. Endommagement du couvercle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #17

    Twee hoornvazen van wit porselein z.g. Vieux Bruxelles.

    Deux vases cornets en porcelaine blanche dorée dite Vieux Bruxelles.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Online-Only veiling van 1 februari 2021

Op Maandag 1 februariwordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu


On Monday February 1st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

1 February 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 1 February 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More