#107Twee houten barometers met beeldhouwwerk.
Deux baromètres en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. H. 21 cmEstimate: € 50 / 80 -
#191Twee geribde drageoirs van kleurloos kristal.
#201H. De RijckTwee zittende naakten van gesculpteerd notenhout. Gesigneerd en gedateerd resp. 1958, 1969.
Deux statues en noyer sculpté , représentant deux nus assis. Signé et daté resp. 1958 et 1969.No longer availableOnline onlyDim. h 42, 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#362Joseph VernerPeriod: 1923-1991“Feestmaal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Repas de fête”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 100 -
#357Een kraagvaas van Imariporselein.
#40Een messingen koebel met lederen riem.
#93“Schakers”. Een ivoren netsuke.
”Joueurs d’échecs”. Un netsuke en ivoire.No longer availableOnline onlyDim. l: 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#335Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld. Lichte randschade.
#108Toon GielenPeriod: 1935 - 2018“Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.
”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.No longer availableOnline onlyDim. h: 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#355Een reeks van drie borden van Imariporselein.
#348Vier diverse borden, waarvan twee Royal Copenhagen en twee Boch Keramis.
#260Een sierjardinière van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Une jardinière en faïence de Rouen.No longer availableOnline onlyDim. 15 x 48 cmEstimate: € 35 / 45