Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Landschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
J. van Oppenhort

Landschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

”Paysage et coucher de soleil”. Huile sur toile. Signée.
Online only
Dim. 55 x 90 cm
SKU: 1312210221.
Auction day: 13 December 2021 22:00
Catalogue #221
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #126
    Frank Hoge

    “Vissersboten in de haven”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd ‘60.

    ”Bateaux de pêche au port”. Une aquarelle. Signée et datée ‘60.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #157

    Een verzilverd metalen waterkan.

    Un pichet à eau en métal argenté.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #252
    Yvonne Esser

    “Huis tussen de bomen”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1950.

    Maison au milieu des arbres . Aquarelle sur papier. Signée et datée 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. 27 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    Een ovaal bijzettafeltje van kunststof, waarbij het blad versierd met een reliëfdecor onder glas. (Blad licht verbogen?)

    Une table d'appoint ovale en plastique, le plateau orné d'un décor en relief sous verre. (Plateau légèrement plié?)
    No longer available
    Online only
    Dim. 64 x 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #208

    Een paar reproducties met zichten op Mechelen.

    Une paire de reproductions avec des vues de Malines.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #139
    Mizhar

    Op zijde geschilderde Boeddhistische figuren in een gestileerde struik. Gesigneerd en gedateerd 1976. Schade aan glas.

    Figures bouddhistes dans un arbuste stylisé peint sur soie. Signé et daté 1976. Dégât au verre.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #147
    Baken

    “Compositie met personage en banaan”. Wasco op papier. Gesigneerd en gedateerd.

    “Composition avec personnage et banane”. Wasco sur papier. Signé et daté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #295
    André Van den Sande
    Period: 1910 - 1996

    “Herenportret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.

    Portrait de gentlemen . Fusain sur papier. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 39 x 27 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #173

    “Moeder en kind”. Een reproductie naar een werk van G. Tarantino.

    Mère et enfant. Une reproduction d'après une oeuvre de G. Tarantino.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 49 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #155
    Ch. Heyens

    “Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.

    “Vue de village”. Huile sur panneau. Signé et datée 1995.
    No longer available
    Online only
    Dim. 33 x 44 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #83
    Piet Verhaert
    Period: 1852 - 1908

    “Herinnering aan Zeeland”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat.

    Mémoire de Zélande. Une eau-forte. Signée à l'intérieur de la plaque.
    No longer available
    Online only
    Dim. 23,5 x 32 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #120
    José Olmos

    “De Luizenvangster. Dorpsscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Attraper les puces, scène de village”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 67 x 124 cm
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Online Only verkoop van 13 December 2021

Op Maandag 13 november wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. De verkoop zal niet volledig zijn (geen volle 300 nummers) - enkel ongeveer 117 nummers.


On Monday November 13th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. This sale will not be complete (not up to 300 numbers) - only circa 117 numbers.

13 December 2021 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2021 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More