Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Landschap met windmolen en hooimijten’, gemengde techniek op papier. Getekend; V. Dooms. Met een opdracht aan de familie Wouters.
Vic Dooms
Period: 1912 - 1994

‘Landschap met windmolen en hooimijten’, gemengde techniek op papier. Getekend; V. Dooms. Met een opdracht aan de familie Wouters.

'Landscape with windmill and haystacks', mixed media on paper. Signed; V. Dooms. With a dedication to the Wouters family.
Dim. 14/21 cm
SKU: 2511250565.
Categories: Papier, Tekening.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #565
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #332

    ‘Straatbeeld in Parijs’, een olieverfstudie op papier, met het mes gezet. Onleesbaar getekend.

    'Street scene in Paris', an oil paint study on paper, with palette knife. Indecipherably signed.
    No longer available
    Dim. 43/32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #272

    ‘Kerkinterieur’, een aquarel in gedempte tonen. Onleesbaar getekend.

    'Church Interior', a watercolor in muted tones. Indistinctly signed.
    No longer available
    Dim. 53/33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    No longer available
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #254
    Julien Severin

    Drie landschapsstudies in potlood. Getekend J. Severin. Kruibeke ‘46.

    Three landscape studies in pencil. Drawn by J. Severin. Kruibeke '46.
    No longer available
    Dim. 21/31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #402
    Pablo Picasso
    Period: 1933

    ‘Stervende Minotaurus’, een monochrome ets. Getekend buiten de plaat Picasso, met stempel.

    'Dying Minotaur', a monochrome etching. Signed outside the plate Picasso, with stamp.
    No longer available
    Dim. 24/29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #585
    Josse Pierre Geedts

    ‘Verliefd koppel’, een 19e eeuwse potloodtekening van een militair met zijn verloofde. Getekend.

    'Infatuated couple', a 19th-century pencil drawing of a soldier with his fiancée. Signed.
    No longer available
    Dim. 12/12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #4
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Een dichter met visioenen’, een monochrome ets met droogstempel van M. Langaskens. Niet ingelijst.

    'A poet with visions', a monochrome etching with dry stamp by M. Langaskens. Not framed.
    No longer available
    Dim. 50/34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #514
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Zittend naakt’, modelstudie in potlood op papier. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    ‘Seated nude’, model study in pencil on paper. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, studying under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    No longer available
    Dim. 60/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #595
    Maurice Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    ‘Bedelende dokwerker’, een houtsnede in kleuren. Getekend binnen en buiten de plaat.

    'Begging Dock Worker', a color woodcut. Signed inside and outside the plate.
    No longer available
    Dim. 24/18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #352

    ‘De ondraaglijke lichtheid van het bestaan’, ‘De vrouw, de moeder’ & ‘Zonder titel’. Drie tekeningen, gemengde techniek. Getekend Luyckx ‘91.

    'The Unbearable Lightness of Being', 'The Woman, the Mother' & 'Untitled'. Three drawings, mixed media. Signed Luyckx '91.
    No longer available
    Dim. 23/29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    No longer available
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #522
    Albert Baertsoen

    ‘Winterscène in Gent’, een ets/aquatint. Getekend A. Baertsoen, nr. 48.

    'Winter scene in Ghent', an etching/aquatint. Signed A. Baertsoen, no. 48.
    No longer available
    Dim. 48/58 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #594
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Portret van een edelman’, tekening in zwart en bruin krijt. Getekend L. Sebregts.

    'Portrait of a nobleman', drawing in black and brown chalk. Signed L. Sebregts.
    No longer available
    Dim. 43/30 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #83
    Bibliothèque Nationale
    Period: 1846-1851

    A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)

    A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e and 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussels. 4 vol. in-8°. Nice and richly illustrated. Wear at(..)
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #598
    Isidore Opsomer
    Period: 1878 - 1967

    ‘Liers begijnhof in de winter’, een ingekleurde ets. Getekend.

    'Liers Beguinage in Winter', a hand-colored etching. Signed.
    No longer available
    Dim. 63/52
    Estimate: € 40 / 60
  • #389
    Dordevic Miodrag

    ‘Kinetische compositie’, een zeefdruk in roodtinten. Getekend; Miodrag. Nr. 22 uit een oplage van 75 exemplaren.

    'Kinetic composition', a silkscreen print in shades of red. Signed; Miodrag. Number 22 from an edition of 75 copies.
    No longer available
    Dim. 20/35 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #575
    Robert De Man

    ‘Nachtelijk landschap’, gemengde techniek op papier. Getekend; Robert De Man.

    'Night landscape', mixed media on paper. Signed; Robert De Man.
    No longer available
    Dim. 20/20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #562
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Staand naakt’, twee tekeningen in zwart en rood krijt. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Nude female figure', two drawings in black and red chalk. Signed L. Sebregts. Sebregts studied at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    No longer available
    Dim. 59/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #525
    Jan Manten

    Twee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.

    Two linocuts (black with spot color) and an ink drawing by Jan Manten.
    No longer available
    Dim. 31/21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #182
    Jules Gonthier

    ‘Landschap met kerk’, olieverf op karton. Getekend.

    ‘Landscape with church’, oil on cardboard. Signed.
    No longer available
    Dim. 33/38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #468
    W. Lübke & C. Lützow

    “Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.

    "Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.
    No longer available
    Dim. 31,5 x 44 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #342
    Luyckx
    Period: 1991

    ‘Het nietige leven’ (2X) & ‘Het verlies van de geliefde’, drie tekeningen in gewassen inkt en sepia. Getekend Luyckx.

    'The insignificant life' (2X) & 'The loss of the beloved', three drawings in washed ink and sepia. Signed Luyckx.
    No longer available
    Dim. 29x23 cm 26x18 cm 28x20 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #169

    Een gevarieerde kunstmap bestaande uit: een pasteltekening van Georges Slootmakers, 2 aquarellen van Rovert Lizen, een aquarel van Mon Baeyers, 6 stuks grafiek van F Vanderper, een litho van Denise Verstappen, een litho van Freddy Van Dyck, een litho van G. Sebine, een linosnede van Alphonse Mora en een maritiem aquarel gemonogrammeerd.

    A varied art folder consisting of: a pastel drawing by Georges Slootmakers, 2 watercolors by Rovert Lizen, a watercolor by Mon Baeyers, 6 pieces of graphics by F Vanderper, a lithograph by Denise Verstappen, a lithograph by Freddy Van Dyck, a lithograph by G. Sebine, a linocut by Alphonse Mora, and a monogrammed maritime watercolor.
    No longer available
    Dim. 70 x 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #382
    Alfred Klinkan
    Period: 1950-94

    ‘Zonder titel’. Een zeefdruk getekend Alfred Klinkan. Nr. 28 uit een oplage van 35 exemplaren.

    ‘Untitled’. A silkscreen print signed by Alfred Klinkan. Number 28 out of an edition of 35 copies.
    No longer available
    Dim. 35/53 cm
    Estimate: € 120 / 180

Other lots in this auction

  • #339
    Annette Himstedt

    Een verzamelpop van Annette Himstedt. In originele doos.

    A collectible doll by Annette Himstedt. In original box.
    No longer available
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #90

    Een 18 kt witgouden tennisarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 2,22 ct. D-E VVS-VS1.

    An 18 kt white gold tennis bracelet set with brilliant-cut diamonds totaling 2.22 ct. D-E color, VVS-VS1 clarity.
    No longer available
    Dim. 8,46 g
    Estimate: € 2200 / 2400
  • #368

    Een lot van 23 Chinese keramische ‘Mudmen’ beeldjes.

    A lot of 23 Chinese ceramic 'Mudmen' figurines.
    No longer available
    Dim. h 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #518

    Een gevarieerd lot van 5 kristallen items, rood in de massa gekleurd, bestaande uit een mandje, een kom, twee vazen een een coupe met deksel op voet

    A varied lot of 5 crystal items, red colored throughout, consisting of a basket, a bowl, two vases, and a covered coupe on foot.
    No longer available
    Dim. h 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #310

    Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,26 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of 0.26 ct.
    No longer available
    Dim. 2,18 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #441
    Bamoun

    Een voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een touwen mandje.

    An ancestral figure made of carved wood in a rope basket.
    No longer available
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #23

    Een tafellamp gevormd als een kandelaar met drie armen. Van geperst glas, schade aan 1 van de opaline ‘kaarsen’.

    A table lamp shaped like a candelabra with three arms. Made of molded glass, damage to one of the opaline 'candles'.
    No longer available
    Dim. Hoogte 49 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #568

    Een tinnen melkpot, naar de 18e eeuw, 3360 gram. Deuk op de buik.

    A pewter milk jug, possibly from the 18th century, weighing 3360 grams. Dent on the body.
    No longer available
    Dim. h 31 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #386

    Een Chinese ‘dagbed’ zonder balustrade. 19e eeuw.

    A Chinese daybed without railing. 19th century.
    No longer available
    Dim. 46 x 153 x 94 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #26

    Een massief houten zwartgeschilderd bijzetmeubel.

    A solid wood black-painted side table.
    No longer available
    Dim. 119 x 46 x 35 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #70

    Een 18 kt geelgouden ketting met wit- en geelgouden hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,06 ct.

    An 18 kt yellow gold chain with a white and yellow gold pendant set with a total of 0.06 ct diamonds.
    No longer available
    Dim. 4,20 g
    Estimate: € 700 / 800
  • #313

    Een lot van vijf Afrikaanse sculpturen.

    A lot of five African decorative objects.
    No longer available
    Dim. Hoogte 11-40 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 november 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: vr. 21/11 & zat. 22/11 van 10.00u tot 17.00u

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 November 2025 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More