• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
© 2025 Jordaens N.V.
‘Landschap met windmolen’. Olieverf op doek, getekend; Remy De Pillecyn.
Remy De Pillecyn
Period: 1920-1986

'Landscape with Windmill'. Oil on canvas, signed; Remy De Pillecyn.
Dim. 82/96 cm
SKU: 2406250362.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 June 2025 19:00
Catalogue #362
Estimate: € 80 / 120

  • #432

    “Het jonge paar”. Ingekleurde Perzische prent. Gesigneerd.

    "The young couple". Hand-colored Persian print. Signed.
    Dim. 22 x 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #444
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Interieur”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘89.

    "Interior", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '89.
    Dim. 67 x 48 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #494
    Edgar Wiethaese

    ‘Bloementuin’. Olieverf op paneel, getekend; E. Wiethaese.

    'Flower Garden'. Oil on panel, signed; E. Wiethaese.
    Dim. 22/34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #422
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Stilleven”, een werk op papier, gemengde techniek, gemonogrammeerd J.E.V.V.

    "Still life", a work on paper, mixed technique, monogrammed J.E.V.V.
    Dim. 34 x 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #119

    ‘Landschap in Zuid Frankrijk’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Yves Brayer.

    'Landscape in Southern France'. Oil on canvas. Signed by Yves Brayer.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #509
    Gaston Callens

    ‘Winterlandschap met boerderij’. Olieverf op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    'Winter landscape with farmhouse'. Oil on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 24/30 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #409
    Marco Magis
    Period: 1934 - 1995

    "Still life with garlic", a painting, oil on canvas, signed by Marco Magis.
    Dim. 80 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #525

    Dim. 150 x 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #385

    Abstracte compositie. Acryl op papier, draagt een handtekening; Münter.

    Abstract composition. Acrylic on paper, signed; Münter.
    Dim. 14/20 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #434
    Jan Eduard Van Vlaslaer
    Period: 1913 - ....

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op paneel, gesigneerd J.E. Vanvlaslaer en gedateerd ‘78.

    "Flower still life", a painting, oil on panel, signed J.E. Vanvlaslaer and dated '78.
    Dim. 79 x 62 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #4
    Gerard Laenen
    Period: 1899-1980

    "The Thinker". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    Dim. 91 x 71 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #554
    Georges Tahon

    "The Accordion Player". A painting, oil on panel. Titled and signed on the reverse.
    Dim. 23,5 x 23,5 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #344

    ‘Herfstlandschap met bomen’. Olieverf op doek. Draagt de handtekening; Alb. Raty.

    "Autumn landscape with trees." Oil on canvas. Signed by Alb. Raty.
    Dim. 35/28 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #404

    ‘Peinture 11 x 16 cm’. Acryl op karton. Op de rug getekend; ‘Pour Charlotte, tres cordialement, Soulages. Draagt de handtekening; Soulages.

    'Painting 11 x 16 cm'. Acrylic on cardboard. Signed on the back; 'For Charlotte, very cordially, Soulages'. Bears the signature; Soulages.
    Dim. 11/16 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #22

    ‘Bloemenstruik met hortensias’. Olieverf op paneel, niet getekend.

    'Flower bush with hydrangeas'. Oil on panel, unsigned.
    Dim. 39/48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #122

    Een 19e eeuws landschapsschilderij, vermoedelijk Italiaanse school. Olieverf op doek, gemaroufleerd. Niet getekend.

    A 19th-century landscape painting, likely Italian school. Oil on canvas, marouflaged. Not signed.
    Dim. 60/86 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #579
    Gaston Callens
    Period: 1989

    ‘Dromerij aan de Bovenschelde’. Acryl op doek, getekend; E. Gaston Callens.

    ‘Dreamscape on the Upper Scheldt’. Acrylic on canvas, signed; E. Gaston Callens.
    Dim. 40/40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #109
    C. Lauda

    ‘Marine’, zeilschepen aan de kade. Mooi gerestaureerd 19e eeuws schilderij, olieverf op doek. Getekend; C. Lauda.

    'Marine', sailboats at the dock. Beautifully restored 19th-century painting, oil on canvas. Signed: C. Lauda.
    Dim. 26/46 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #102
    Cornelis Raaphorst

    ‘Portret van een kat’. Olieverf op doek, getekend; C. Raaphorst.

    'Portrait of a cat'. Oil on canvas, signed; C. Raaphorst.
    Dim. 30/24 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #232
    Gaston Wallaert
    Period: 1889 - 1954

    "Haystacks", a painting, oil on canvas, signed G. Wallaert.
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #584

    "Figurative abstract" A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    Dim. 59 x 48 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #94

    “Portret van een oude dame”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd in het Chinees en gedateerd 2001 - 2002.

    "Portrait of an old lady", a painting, oil on canvas, signed in Chinese and dated 2001 - 2002.
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #597

    Twee fotoreproducties op doek, naar het werk van Guido Van den Bulcke. Een exemplaar is getekend op de rug. Nr. 5 uit een oplage van 20.

    Two photo reproductions on canvas, after the work of Guido Van den Bulcke. One copy is signed on the back. Number 5 out of an edition of 20.
    Dim. 41/46 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #272
    A. Schmidt

    Dim. 38 x 29cm
    Estimate: € 120 / 220

  • #351

    ‘Vos’. Een art-deco beeldje van groen geglazuurd keramiek, op de voet gemerkt; Fontinelle.

    'Fox'. An art-deco figurine of green glazed ceramic, marked on the base; Fontinelle.
    Dim. Lengte 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159
    Léon Hellenbrandt

    “Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Leon Hellenbrandt.

    "Floral still life", a painting, oil on canvas, signed by Leon Hellenbrandt.
    Dim. 117 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #370

    Een 18 kt witgouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,18 ct.

    An 18 kt white gold ring set with brilliant-cut diamonds totaling 1.18 ct.
    Dim. 10,58 g
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #426

    Een massief houten sculptuur van een kind dat een diepe schaal draagt. Aziatische makelij. Gebarsten aan de voet.

    A solid wooden sculpture of a child carrying a deep bowl. Asian origin. Cracked at the base.
    Dim. Hoogte 92, Ø 50 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #323
    Dinky Toys

    Dinky Toys 561 Blaw Knox Bulldozer. In originele verpakking. Een van de rubberen rupsbanden is gebroken.

    Dinky Toys 561 Blaw Knox Bulldozer. In original packaging. One of the rubber tracks is broken.
    Dim. Lengte 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #495

    Een T.V.-kast versierd met Chinese lak. Waterplanten op rood en gouden fond.

    A TV cabinet decorated with Chinese lacquer. Water plants on a red and golden background.
    Dim. 141 x 104 x 51 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #453

    Een set van 2 Afrikaanse maskers, Ghana, laat 20ste eeuws.

    A set of 2 African masks, Ghana, late 20th century.
    Dim. 95 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #271

    Een verzilverd metalen theeset bestaande uit een theepot, een koffiepot en een suikerpot.

    A silver-plated metal tea set consisting of a teapot, a coffee pot, and a sugar pot.
    Dim. h 21 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #234
    F. Verachtert

    ‘Storm op zee’. Olieverf op doek, getekend F. Verachtert.

    'Storm at Sea'. Oil on canvas, signed F. Verachtert.
    Dim. 40/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #436

    Een antieke koperen kerkkandelaar.

    An antique copper church candlestick.
    Dim. Hoogte 88 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #273

    A 3-piece clock set consisting of a central pendulum and two matching vases in hand-painted porcelain and copper. Damage to the copper part of the clock.
    Dim. h 62 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #43

    Een samengesteld lot 19e eeuws porseleinen servies met vergulde delen en een decor van landschappen, gebouwen en figuren. Bestaande uit 2 theepotten, schade aan de schenktuit van de grootste, 2 suikerpotten, een melkkannetje, een kom, 10 tassen en 8 ondertassen.

    A composite lot of 19th-century porcelain tea set with gilded parts and a decor of landscapes, buildings, and figures. Includes 2 teapots (largest one has damage to the spout), 2 sugar bowls, a creamer, a bowl, 10 cups, and 8 saucers.
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling 24 & 25 Juni 2025

Veiling volledig - 600 loten. Tentoonstelling: Vr. 20 & Zat. 21 Juni van 10.00 tot 17.00.

24 June 2025 19:00
25 June 2025 19:00