Similar lots by type
-
#306Diane BijlDrie landschapsschilderijen, getekend D. Bijl. Olieverf op doek.
Three landscape paintings, signed D. Bijl. Oil on canvas. -
#250“Chioggia - Venetië”, een schilderij, olieverf op beschadigd gemaroufleerd doek.
"Chioggia - Venice", a painting, oil on damaged marouflaged canvas. -
#123Een partij kaders bestaande uit grafiek, tekeningen en offset reproducties.
A lot of frames consisting of prints, drawings, and offset reproductions. -
#209‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend.
'Autumn forest', oil on canvas. Signed. -
#122Een partij kader bestaande uit drie schilderijen en drie aquarellen.
A lot of frames consisting of three paintings and three watercolors. -
#232‘Schepen op een kanaal’, olieverf op paneel. Getekend R. De Vis. Vermoedelijk 19e eeuw, met schade.
'Ships on a canal', oil on panel. Signed R. De Vis. Probably 19th century, with damage. -
#127‘Kasteelpoort’. Olieverf op doek. Getekend; B. Heckers.
'Castle Gate', oil on canvas. Signed; B. Heckers. -
#146“Bloemenstilleven”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Pirelli.
"Flower still life," a painting, oil on canvas, signed Pirelli.
Other lots in this auction
-
#315Een set van twee decoratieve bloemstillevens. Draagt handtekening, Verhees en onleesbaar.
A set of two decorative floral still lifes. Signed by Verhees and unreadable. -
#190Een tète à tète in deels geglazuurd biscuit, gemonogrammeerd PK.
A tête-à-tête in partially glazed biscuit, monogrammed PK. -
#174Een vintage keramisch bord, onderaan gemerkt 138A Marine Keramos.
A vintage ceramic plate, marked 138A Marine Keramos at the bottom. -
#6Twee bolvormige dekselvaasjes van meerkleurig Chinees porselein. Met een decor van bloemen en insecten.
Two globular lidded vases made of multi-colored Chinese porcelain. Decorated with flowers and insects. -
#132Een lot van twee ingekaderde reproducties naar het werk van Jan Korthals.
A lot of two framed reproductions after the work of Jan Korthals. -
#69Een groot kuisbeeld van gepatineerd plaaster.
A large cleaning sculpture of patinated plaster. -
#9Een lot van twee Chinese koperen vaasjes in cloisonné stijl en ook een gelijkaardig dekselvaasje. Met decor van bloemen en vogels.
A lot of two Chinese copper vases in cloissoné style and a similar covered vase. Decorated with flowers and birds. -
#23Een vintage vaas, kleurloos en bordeauxrood in de massa gekleurd.
A vintage vase, colorless and burgundy tinted in the mass. -
#39Een paar Vieux Bruxelles vaasjes.
A pair of Vieux Bruxelles vases. -
#15Een Chinees porseleinen vaas, famille jaune, met pauwen in het decor.
A Chinese porcelain vase, famille jaune, with peacocks in the decoration. -
#233Henri EvenepoelPeriod: 1872 - 1899‘Man met zeis’ & ‘Meisje op een schommelpaard’, twee monochrome etsen. Herdrukken van de originele plaat, 1 losse prent en 1 ingekaderd.
'Man with scythe' & 'Girl on a rocking horse', two monochrome etchings. Reprints of the original plate, 1 loose print and 1 framed. -
#230“Abstracte compositie in pasteltinten”, gemengde techniek op papier, gesigneerd Jos Blomme.
"Abstract composition in pastel tones", mixed media on paper, signed by Jos Blomme.

