#90Capodimonte“Kwajongens met ezel.” Een polychroom beeld uit biscuit. Gesigneerd en gemerkt.
”Garnements et âne”. Une statue en biscuit polychrome.No longer availableOnline onlyDim. 24 x 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#205Een drageoir van geslepen kleurloos kristal.
#283Een lot van drie borden van meerkleurig Aziatisch porselein, waarbij één van Canton porselein, één met personages en een Japans bord met een decor van Geisha’s in een landschap. Het laatste onderaan gemerkt.
Un lot de trois assiettes en porcelaine asiatique dont une en porcelaine de Canton, une avec décoration de personnages et une assiette japonaise à décor de geishas dans un paysage.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 19 & 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#369Ant. La Hache“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#149Een Chinese inkttekening op papier.
#41RigaEen lot van 6 litho’s met verschillende voorstellingen en oplages. Alle gesigneerd buiten de plaat.
Un lot de six lithographies avec représentations différents. Tous signées hors planches.No longer availableOnline onlyEstimate: € 60 / 70 -
#74Victor SimoninPeriod: 1877 - 1946“Stilleven met fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Nature morte, fruits”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 37 x 42 cmEstimate: € 50 / 80 -
#334Jan C. Neervoort“Het melken”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”La traite”. Dessin à l’encre sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#63Een messingen schemerlamp.
#78Val St. LambertEen grote asbak van kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
#393Een Portugese gitaar.
#99Een reproductie van een oude lithografie met een afbeelding van een driemaster.
Une reproduction d’une ancienne lithographie représentant un trois-mâts.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 69 cmEstimate: € 30 / 50