Similar lots by type
-
#717Jean Caron
“Hoevezicht te Ganshoren. (Het Heike)”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op verso gedateerd 1918.
“Vue de ferme à Ganshoren. Het Heike”. Huile sur panneau. Signée et au verso: 1918.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100/120 -
#615
“Romantisch landschap met watermolen”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Paysage romantique au moulin à eau”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 25 x 18 cmEstimate: € 200/300 -
#209Albert VaelPeriod: 1914 - 1981
“Schepen bij zonsondergang”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Bateaux au crépuscule”. Huile sur toile. SignéeNo longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#622Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Jonge veedrijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Jeune berger”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 67 x 77 cmEstimate: € 220/280 -
#740Camiel De Cock
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 85 cmEstimate: € 60/100 -
#704Antonio P. Limon
“Mexicaans meisje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite fille mexicaine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 51 x 61 cmEstimate: € 80/120 -
#709A. Drijvers
“Stilleven met fruit en bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1940.
“Nature morte aux fruits et aux fleurs”. Huile sur toile. Signée et datée 1940.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 100/150 -
#759L. Cuvelier
“Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.
“Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.No longer availableDim. 69 x 100 cmEstimate: € 80/120 -
#389
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Wytsman.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Porte une signature : Wytsman.No longer availableDim. 39 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#719
“Stilleven met vis en uien”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd.
“Nature morte aux poissons et oignons”. Huile sur toile. Non signée.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 180/240 -
#626
Een serie van negen gesculteerde stoelen. Einde XIXe eeuw. (enkele te restaureren).
Suite de neuf chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Fin XIXe siècle. Quelques dégâts et usures.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#364Eugène MahauxPeriod: 1874 - 1946
“Leiezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la Lys”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 73 cmEstimate: € 200/300 -
#550Victor AnthonisPeriod: 1862-1942
“Het gebed”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“La prière”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 x 24 cmEstimate: € 200/300 -
#594Manu Jany
“Landschap in blauw en turkoois”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage en bleu turquoise”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#349Valentijn De WaelePeriod: 1918-2005
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 47 x 58 cmEstimate: € 80/120 -
#369F. De Vleeschouwer
“Heidezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la bruyère”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 49 cmEstimate: € 60/80 -
#609J. Bonalini
“Portret van een man”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd.
“Portrait d’un homme”. Huile sur toile. Signée. Restaurée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#368Joseph Théodore CoosemansPeriod: 1828 - 1904
“Landschap te Bosvoorde”. Olieverf op paneel. Gemonogrameerd.
“Paysage à Boisfort”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 200/300 -
#394
“Madonna en kind.” Olieverf op doek. Gemonogrammeerd: E.T. (Eugène Tilly).
“Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Monogrammée E.T. (Eugène Tilly).No longer availableEstimate: € 100/140 -
#352Ant. La Hache
“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 200/300 -
#699S. Mols
“Stadszicht met brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ville au pont”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 65 cmEstimate: € 30/50 -
#752Frans PereboomPeriod: 1897 - 1969
“Het lossen aan de kade”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Labeur au quai”. Huile sur toile. Signée et datée 1924.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 260/300 -
#655Léon CorthalsPeriod: 1877-1935
“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928. Tentoonstelling Corthals, Temse 1997.
“Portrait d’une dame”. Huile sur toile. Signée et datée 1928. Exposition Corthals, Tamise 1997.No longer availableDim. 102 x 82 cmEstimate: € 300/400 -
#429Ben De Weerdt
“Dreef in het Peerdsbos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Avenue dans le Peerdsbos”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 40/80
Other lots in this auction
-
#554Denyse Minne
“Bloemendame”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La dame aux fleurs”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 78 x 68 cmEstimate: € 30/50 -
#395
Een lot fantasiejuwelen allerlei waaronder kettingen, armbanden, ringen en oorbellen.
Lot de bijoux de fantaisie dont chaînes, bracelets, bagues et boucles d’oreilles.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#685Louise-Maria Servaes
“Hoevezicht” Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 22 x 31 cmEstimate: € 20/25 -
#722
Een topografische kaart van de stad Antwerpen uit 1581. Kopergravure.
Carte topographique de la ville d’Anvers de 1581. Gravure sur cuivre.No longer availableDim. 23,5 x 32 cmEstimate: € 80/120 -
#6De Coene
Een nachtkastje van fruithout tijdperk art deco.
Table de chevet en bois fruitier d’époque art déco.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 20/25 -
#100
Een 18 karaats geel gouden hanger bezet met munt van 1855. Napoleon III. 20 Francs. Gravure Albert-Désiré Barre.
Pendentif en or jaune 18 ct serti d’une pièce de 20 francs. Napoléon III, 1855. Gravure Albert-Désiré Barre.No longer availableDim. 15,90 gEstimate: € 380/450 -
#226
Een tweezijdig bureau van eikenhout met vier laden, een gevacheteerd blad en vier gecanneleerde poten op wieltjes. XIXe eeuw.
Bureau à double face en chêne à quatre tiroirs, tablette recouverte de vachette, quatre pieds cannelés sur roulettes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/280 -
#288
Drie kruiken en twee boterpotten van bruinkleurig steengoed. Beschadigingen.
Trois cruches et deux beurriers en grès brun. Dégâts.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#445Dinky Toys
Een lot van twintig speelgoedvoertuigen uit de jaren ‘50. Gebruikt.
Lot de vingt voitures miniatures des années 50. Usées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#108
Een klokje van groen aardewerk met een afbeelding van een dame. De wijzerplaat gemerkt. ‘F J’. Tijdperk art deco.
Petite pendule en faïence verte décorée d’une femme? Cadran inscrit F.J. Epoque art déco.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 55/65 -
#85
Een 18 karaats wit en geel gouden hanger en of broche in de vorm van een boot.
Pendentif en or blanc et jaune 18 ct en forme de bateau. Peut être porté comme broche.No longer availableDim. 6,80 gEstimate: € 150/200 -
#170
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruisje bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de crucifix serti de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 150/250