Alfred Bollaert

“Paysage”. Huile sur toile. Signée et datée 1968.
Online only
Dim. 64 x 83 cm
SKU: 3009200057.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 30 September 2020 22:00
Catalogue #57
Estimate: € 40 / 60

  • #47
    Van Gils

    “Nature morte aux chaussures rouges”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 80 x 65 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #53
    L. Baguet

    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #55

    “Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #139
    Van Lembeeck (?)

    “Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
  • #66
    N. Martens

    “De doop”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Le baptême”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #68
    W. Brunet

    “Vissershaven”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    “Port de pêche”. Huile sur carton. Signé.
    Online only
    Dim. 50 x 75 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #67
    Gaby Walsh
    Period: 1887-1945

    “Neerhofscène”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Scène de basse-cour”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 45 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #136
    P. Dassy

    “Sloepen aan de Reien”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
  • #76

    Online only
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #83
    Claire Roucloux

    “La Pousta Hongroise”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”la Pousta Hongroise”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #78

    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #54
    Camiel De Cock

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 60 x 85 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #138

    Online only
    Dim. 49 x 39 cm
  • #137
    A. Dockx

    Online only
    Dim. 44 x 59 cm
  • #95
    Fiolinesi

    “Vrouwelijk naakt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 54 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #96
    M. Codden

    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
  • #84

    ”Paysage fluvial avec tour d’église”. Huile sur toile. D’origine une peinture avec une horloge. Restaurée et a été retoilée. XIXème siècle.
    Online only
    Dim. 45 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #73
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #70
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #109
    Jean Boquet
    Period: 1908 - 1976

    Online only
    Dim. 67 x 47 cm
  • #48
    F. Marteleur

    “Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Paysage”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 50 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #97
    Jean Boquet
    Period: 1908 - 1976

    Online only
    Dim. 38 x 29 cm
  • #74
    L. Cuvelier

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #85
    A.D.M.

    ”Nature morte, pommes, vin et faïence”. Huile sur toile. Monogrammé.
    Online only
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 80 / 100

  • #44
    G. Wagener

    “Rivierlandschap”. Olieverf op paneel”. Gesigneerd.

    “Paysage rupestre”. Huile sur panneau. Signé.
    Online only
    Dim. 59 x 79
    Estimate: € 80 / 120
  • #51
    N. Martens

    “Koppel in een interieur”. Krijt op papier. Gesigneerd.

    “Couple dans un intérieur”. Craie sur papier. Signé.
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #123

    Een lot van vier groepjes van meerkleurig biscuit.

    Online only
    Dim. h: 11 - 70 cm
  • #162

    Lot de livres.
    Online only
    Estimate: € 280 / 320
  • #152

    Lot de livres.
    Online only
    Estimate: € 130 / 160
  • #1

    Een spiegel van verguld hout.

    Miroir en bois doré.
    Online only
    Dim. 70 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #16

    Twee etsen: - “Oude straat”. Toegeschreven aan Albert Baertsoen. - “Poort van een Spaans stadje”. Gesigneerd binnen de plaat Charles Swyncop. (glas gebroken)

    Deux eaux-fortes: - “Vieille rue”. Attribuée à Albert Baertsoen. - “Porte de ville en Espagne”. Signée dans la planche: Charles Swyncop.
    Online only
    Dim. 27 x 18 en 39 x 30 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #159

    Lot de livres.
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #174

    Een lot militaire tijdschriften: - Gebundelde uitgaven van ‘Le Carnet de la fourragère’, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14 & 15 en twaalf losse uitgaven. 1924 - 1965. - Gebundelde uitgaven van het Belgisch tijdschrift voor militaire geschiedenis” (tweetalig) delen 16 tem 19 en losse uitgaven. 1965 - 1990. - Veertioen uitgaven van “La Vie Militaire” 1913 & 1914.

    Online only
  • #104
    Val St. Lambert

    Een coupe van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.

    Online only
    Dim. Ø: 24,5 cm
  • #56

    “Le berger et son troupeau”. Lithographie. Signée et numérotée 187/350 hors planche.
    Online only
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #99
    Louis Peeters

    “Havengeul”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    Online only
    Dim. 10,5 x 16,5 cm

Online-Only Verkoop 30 September 2020

Op 30 September wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Voor vragen over details of extra foto’s kan u mailen naar info@jordaens.eu

On Septembre 30th the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

30 September 2020 22:00