#12Lot van twee Aziatische decoratievoorwerpen. Een lakvaas en een uitgestoken beker van bamboe.
#181Een oude olielamp.
An old oil lamp.No longer availableOnline onlyDim. h 32 cmEstimate: € 5 / 10 -
#61Stereoclic Super, met een lot toeristische dia’s.
Stereoclic Super, with a lot of tourist slides.No longer availableOnline onlyDim. H 8, B 12, D 7 cmEstimate: € 15 / 20 -
#20Een vintage geglazuurd keramische organische vaas.
#65Een lot van 2 vazen van Chinees porselein, famille verte.
#107Lotje verzilverde kandelaars.
#81Dekselvaas van Chinees porselein, famille rose. Herstelling aan het deksel.
#218Porseleinen bonbonnière, diepblauw met de afbeelding van een edeldame. Schilferschade aan de rand.
#40SIDEen set van 2 verchroomd metalen kandelaars, jaren 60 van de vorige eeuw, in hun originele verpakking. Gemerkt op de verpakking SID, studio italiano design Torino - Italia.
#26Goudweegschaaltje in etui, kettingen manco.
Gold weighing scale in case, missing chains.No longer availableOnline onlyDim. H 3, B 14, D 7 cmEstimate: € 30 / 50 -
#128‘Havenzicht’. Aquarel, onleesbaar getekend.
‘Harbor View’. Watercolor, signed illegibly.No longer availableOnline onlyDim. 42/32 cmEstimate: € 20 / 30