#39Lot Britse munten, jaren 70 tot begin 21ste eeuw. Omvat 67 één pond stukken.
#55WiskemannEen lot van 12 verzilverd metalen kannetjes, gemerkt Wiskemann, en toegevoegd 6 verzilverd metalen borden, de borden en een deel kannetjes met opschrift ‘Patisserie Anselmo’.
#87Een lot van vier kleine houten voorraaddoosjes.
#25Een 19e eeuws kruisbeeld, hout en verzilverde stukken.
#167Een reeks van zeven zilverkleurige kerstballen en twee andere.
#32Een oude glazen snoepbokaal, gemerkt ‘Drops Antoine’.
#85Een gevarieerd lotje porselein, biscuit en geglazuurd aardewerk bestaande uit een coupe, 2 vaasjes en 2 beeldjes. Toegevoegd een porseleinen set gemerkt H&C Chodau bestaande uit een langwerpige schaal, een klein schaaltje en drie potjes waarvan 1 met (beschadigd) deksel.
#46Een kelkvormige vaas in kleurloos kristal. Niet gemerkt.
A chalice-shaped vase in colorless crystal. Not marked.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 25, Ø 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#73Een set van 2 Chinese blauw-wit porseeinen gemberpotten.
A set of 2 Chinese blue and white porcelain ginger jars.No longer availableOnline onlyDim. h 16.5 x Ø 16 cmEstimate: € 20 / 30