Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nin

“Landweggetje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

“Chemin de campagne”. Huile sur toile. Signée.
Online only
Dim. 24 x 29 cm
SKU: 0104190182.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 22 May 2019 22:00
Catalogue #182
Estimate: € 50 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #304

    “Herderin met schapen bij een molen”. Olieverf op paneel. Slechte staat.

    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #242
    A. Van den Dries

    “Landschap in de Kempen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #298
    L. Baguet

    “Winterse hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1941.

    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #306

    “De smidse”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Beschadiging.

    No longer available
    Online only
    Dim. 24 x 21 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #308

    “Winters tafereel met paardenslee”. Olieverf op paneel. Hollandse school, XIXe eeuw.

    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #279
    Mamree

    “Oude Chinese vrouw”. Een schilderij op een doek gemaakt van bladeren. Gesigneerd en gedateerd 1978.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 45 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #199
    Lei Tomsin

    “Boefje”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1949.

    “Le petit escroc”. Huile sur toile. Signée et datée 1949.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 45 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #241
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Tournesols”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 100 x 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #213
    J. Peeters

    “Stilleven met fruit en aardewerk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1985.

    “Nature morte aux fruits et aux faïences”. Huile sur toile. Signée et datée 1985.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #245
    Jules De Cort
    Period: 1918 - 1999

    “Oude boom bij een korenveld”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Vieil arbre prés du champ au blé”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 88 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #296
    L. Baguet

    “Dorpszicht aan een stroom”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 90 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #137

    Een lot van drie reproducties en één schilderij, olieverf op doek, gesigneerd en gedateerd: ‘ J. Baudrenghien, 1949’

    No longer available
    Online only
    Dim. 68,5 x 93; 63 x 75,5; 62 x 79; 71 x 60 ( kaders)
    Estimate: € 30 / 50
  • #305

    “Zeilboten op ruwe zee”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 20 x 40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #299
    Y. Dereume

    “Hoeve met fruitbomen in bloei”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd ‘79.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 60 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #255
    I. Renier

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 18 cm
    Estimate: € 10 / 15
  • #302

    “Kapel van het oude kerkhof te Soignies”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #326
    Paul Delaroche
    Period: 1797-1856

    “De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.

    ”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. 84 x 101 cm
    Estimate: € 2000 / 3000
  • #254
    Henri De Grève

    “Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.

    ”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.
    No longer available
    Online only
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #248
    Henri Joseph Pauwels
    Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983

    “Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    ”Vue sur fermette”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #243
    L. Cuvelier

    “Hoeves bij de waterplas”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Letsel.

    “Fermes près d’un étang”. Huile sur toile. Signée. Dégât.
    No longer available
    Online only
    Dim. 69 x 100 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #258

    “Zicht op Brugge”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #297

    “Klaprozen”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #303
    Ute Resch

    “Winterpret”. Olieverf op board. Gesigneerd.

    No longer available
    Online only
    Dim. 44 x 54 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #185
    H. Alti

    “Stilleven met kreeft”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1956.

    “Nature morte au homard”. Huile sur toile. Signée et datée 1956.
    No longer available
    Online only
    Dim. 47 x 57 cm
    Estimate: € 40 / 60

Other lots in this auction

  • #321
    Westinghouse

    Een verrekijker uit 1943 in lederen tas.

    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #288

    Een balustervaas van Japans porselein met een meerkleurig decor van geisha’s.

    No longer available
    Online only
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #170

    “Portret van een man”. Olieverf op paneel. Naar de XVIIde eeuw.

    “Portrait d’un homme”. Huile sur panneau. D’après le XVIIe siècle.
    No longer available
    Online only
    Dim. 34 x 18 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #225
    Fernand Comhaire

    “Portret van Joseph Tel”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd en boodschap onderaan rechts. “Joseph Tel. A mon bon camarade”.

    “Portrait de Joseph Tel”. Huile sur toile marouflée. Signée et mentionnant en bas à droite: “Joseph Tel. A mon bon camarade”.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #23

    Een ivoren brievenopener en een zilveren taartschep met ivoren handvat van omstreeks 1900.

    Coupe papier en ivoire et pelle à tarte en argent à la manche en ivoire. Vers 1900.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 25
  • #183
    Bosmans

    “Het witte huis”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “La maison blanche”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #217

    Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.

    Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 80
  • #80

    Een Aziatisch kortzwaard met een gebeeldhouwde schede en handvat.

    No longer available
    Online only
    Dim. l: 66 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #158
    Irididi

    “Abstracte Afrikaanse compositie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.

    “Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 54 x 60 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #20

    Twee hangers van spondylusschelpen, één met malachiet en met zilveren afwerking.

    Deux pendentifs en spondylus, l’un avec malachite et à monture en argent.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 60 / 100
  • #180

    “Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté.

    “Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #43

    Een schaal van Italiaans glaspasta.

    No longer available
    Online only
    Dim. b: 22 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Online only 22 Mei 2019

Net zoals onze gewone veiling kan u op deze loten een maximum bod uitbrengen. Op 22 mei wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen (incrementen van ± 10% boven het vorige bod tot uw maximum; en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). Al deze loten worden toegewezen aan de hoogstbiedende zonder enige minimumprijs. Voor vragen over details of extra foto's kan u mailen naar info@jordaens.eu


As with our regular auction you can place a maximum bid on these lots. On May 22th the lot will be assigned to the highest bidder (increments of ± 10% added to the previous bid up to your maximum; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All lots will be sold to the highest bidder without any minimum price. Mail us at info@jordaens.eu for questions about details or extra photos.

22 May 2019 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 May 2019 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More