Other lots in this auction
-
#218
Twee Japanse prenten. Aquarel op rijstpapier.
Deux estampes japonaises. Aquarelle sur papier de riz.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 22 x 17 cmEstimate: € 40/80 -
#284
Twee verschillende balustervaasjes van meerkleurig Chinees porselein met decors van vogels en bloemen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 35 cmEstimate: € 15/20 -
#180
“Rosa Eglanteria” en “Rosa Gallica”. Een paar reproducties van gravures naar Redouté.
“Rosa Eglanteria” et “Rosa Gallica”. Une paire de reproductions de gravures par Redouté.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 30 cmEstimate: € 15/25 -
#149
“De boerin”. Een ets naar een werk van A. Bourlard.
“La fermière”. Eau forte d’après une oeuvre par A. Bourlard.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 88 x 48 cmEstimate: € 60/100 -
#93
Een Italiaanse dekselvaas, versierd met florale motieven en verguldsel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 49 cmEstimate: € 30/40 -
#164
Een lot prenten en gravures:- “Vogelnestje”. Zeefdruk. Gesigneerd I.W. Van Delden.- “Het sterfbed van Maria”. Reproductie van een gravure van Rembrandt.- Albert Decaris (1901-1988). “Avant lettre”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 38/100 buiten de plaat.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Met reliëfmerk van het museum.- Twee aquarellen met ontwerpen voor wajangpoppen. Gesigneerd.
Lot d’estampes et de gravures:- “Nid d’oiseaux”. Sérigraphie. Signée I.W. Van Delden.- “La mort de Marie”. Reproduction d’une gravure par Rembrandt.- Albert Dacaris (1901-1988) “Avant lettre”. Gravure. Signée et numérotée 38/100 hors planche.- Christophe Plantin. “Le Bonheur de ce Monde, Sonnet”. Marque en relief du musée.- Deux aquarelles représentant des poupées wayang. Signées.No longer availableOnline onlyEstimate: € 70/120 -
#326Paul DelarochePeriod: 1797-1856
“De pasgeborene”. Classicistisch schilderij met talrijke personages. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
”Le nouveau-né”. Une peinture classique à plusieurs personnages. Huile sur toile. Signature à droite en bas.No longer availableOnline onlyActive bid: 1150.00 €Dim. 84 x 101 cmEstimate: € 2000/3000 -
#63Val St. Lambert
Een reeks van drie borrelglaasjes van geslepen kristal in verschillende kleuren. Niet gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 13 cmEstimate: € 10/15 -
#30
Een lot boeken, bestaande uit negen chromo-albums, twee delen met gebundelde uitgaves van de Zondagsvriend en een album met oude postkaarten.
Un lot de livres comprenant neuf albums de chromos, deux volumes du “Zondagsvriend” en reliures et un album de cartes postales anciennes.No longer availableOnline onlyActive bid: 60.00 €Estimate: € 90/100 -
#130
Een verzilverd metalen staand kruisbeeld en een kruisbeeld van verzilverd metaal en zwart perenhout (beschadigd). We voegen er een wandkruisbeeld aan toe.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 15/25 -
#301
“Compositie met rozen”. Een lithografie naar een werk van Raoul Dufy.
No longer availableOnline onlyDim. 42 x 56 cmEstimate: € 15/20 -
#56
Een theepot van rood en geel koper met een decor van Franse lelies.
No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. h: 32 cmEstimate: € 20/25