#128Val St. Lambert
Een vaas in oud-roze gegoten glas. Kleine onopvallende schilfer aan de basis.
No longer availableOnline onlyDim. h: 22 cm -
#152
Lot de livres.No longer availableOnline onlyEstimate: € 130 / 160 -
#48F. Marteleur
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 50 x 72 cmEstimate: € 100 / 120 -
#69
“Zeilschip”. Reproductie op doek naar Henry Scott.
“Voilier”. Reproduction d’une toile par Henry Scott.No longer availableOnline onlyActive bid: 26.00 €Dim. 60 x 100 cmEstimate: € 30 / 50 -
#163
No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 € -
#9Teurelinckx
“Trois paysages aux marais”. Aquarelles sur papier. Signées et datées ‘79 et ‘80.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Estimate: € 60 / 70 -
#115D W Porzellan, Karlsbad
Een porseleinen gebakschaal met een meerkleurig decor van koppels met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyActive bid: 8.00 €Dim. 33 x 30 cm -
#91
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. h: 26 & 45 cm -
#137A. Dockx
No longer availableOnline onlyDim. 44 x 59 cm -
#135
Een paar verzilverde appliques, versierd met glazen kraaltjes.
No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. l: 22 cm -
#112
“Schommelende engeltjes”. Een groepje van meerkleurig biscuit. Italiaans werk.
No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. h: 29 cm -
#124
No longer availableOnline onlyActive bid: 21.00 €Dim. h: 11 cm