#44
Ch. Bellevue A.C. St-Emilion Grand cru classé Sauter’s Wijnkelders Maastricht, Nederlands importeur M.C. O.K. 1970 aantal: 12 bt ms - ts
No longer available -
#192
Clos Floridene A.C. Graves Denis Dubourdieu Domaines M.P. O.K. 2011 aantal: 6 bt
No longer available -
#58
Ch. Lascombes A.C. Margaux 2e grand cru classé M.C. 1992 aantal: 10 bt
No longer available -
#59
No longer available -
#43
Champagne Brut Rosé
De Sloovere-Pienne, Brugny M.O. 0 aantal: 9 bt
No longer available -
#143
Pouilly-Fumé A.C. Jacques Marchand, Pouilly/Loire M.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#101
Puligny-Montrachet 1e Cru Clos du Cailleret A.C. Monopole Dom. Jean Chartron, Puligny M.O. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#32
Lot wijn
aantal: 12 bt
Margaret River Chardonnay Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 2004 aantal: 6 bt
Margaret River Cabernet Sauvignon Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 1999 aantal: 4 bt
Margaret River Cabernet Sauvignon Art Series Wine of Australia Leeuwin Estate, Withcliffe M.O. 2001 aantal: 2 bt
No longer available -
#57
Les Bouquets de Jeannette A.C. Côtes de Provence Dom. de la Jeannette, Hyères M.D. 1992 aantal: 12 bt
No longer available -
#134
Savigny-les-Beaune A.C. Lupé-Cholet, Nuits M.O. 1998 aantal: 12 bt
No longer available -
#180
Antologìa XXVII Mendoza 90% Malbec, 5% Petit Verdot & C.F. Rutina Wines, Mendoza M.O. 2009 aantal: 3 bt
No longer available -
#111
Meursault Cuvée Loppin A.C. Hospice de Beaune, Van Hende, Gavere M.O. 1994 aantal: 12 bt