Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.

“Largo”. Een glazen vaas, Rozendaal medio 1930, Maastricht.

"Largo". A glass vase, Rozendaal around 1930, Maastricht.
Dim. 34 x Ø 22 cm
SKU: 2409240041.
Categories: Glas, Kristal.
Auction day: 24 September 2024 19:00
Catalogue #41
Estimate: € 60 / 80
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #696

    Een buffet met opzet van noten-en eikenhout. Omstreeks 1900.

    A buffet with a superstructure made of walnut and oak wood. Circa 1900.
    No longer available
    Dim. 206 x 45 x 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #419

    “L’Iran”, een glas-in-loodraam met landkaart en vlag van Iran afgebeeld. Kleine schade aan glas en lood.

    "The Iran," a stained glass window depicting a map and flag of Iran. Small damage to glass and lead.
    No longer available
    Dim. 67 x 114 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #576
    Val Saint-Lambert

    Vier vlakke pressepapiers van kleurloos kristal uitgegeven voor BATC. Gemerkt. We voegen er vier andere aan toe.

    Four flat paperweights of colorless crystal issued for BATC. Marked. We add four others to them.
    No longer available
    Dim. H. 22,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #189

    Een spiegel met vergulde kader en diverse ornamenten in het lijstwerk.

    A mirror with a gilded frame and various ornaments in the frame.
    No longer available
    Dim. 215 x 90 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #549

    Een vaas van oud roze glas met decor van bloemen.

    A vase of old pink glass with flower decoration.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #213
    Raak

    “Discus B-1412”. Een paar vintage design plafondlampen met conisch ronde melkglazen kap en zwart bakelieten ring, ontwerp door Raak Amsterdam, ‘60-70. Glas fabrikant BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Duitsland.

    "Discus B-1412". A pair of vintage design ceiling lights with conically round milk glass shade and black bakelite ring, designed by Raak Amsterdam, 60s-70s. Glass manufacturer BEGA Gantenbrink-Leuchten KG, Menden, Germany.
    No longer available
    Dim. 14 x Ø 40 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #187
    Francesco Librizzi Fontana Arte
    Period: 2017

    “Setareh 4401”. Een moderne design tafellamp uit verguld polygoon metalen frame, wit satijnglazen bol en marmeren voet. Ontwerp door Francesco Librizzi voor Fontana Arte, 2017.

    "Setareh 4401". A modern design table lamp featuring a gilded polygon metal frame, white satin glass sphere, and marble base. Designed by Francesco Librizzi for Fontana Arte, 2017.
    No longer available
    Dim. 45 x 48 x 45 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #574
    Rasteli

    Een design fruitschaal van Italiaans ‘Lattice’ glass. Gemerkt.

    A design fruit bowl made of Italian 'Lattice' glass. Marked.
    No longer available
    Dim. Ø: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #425

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman. Blad mogelijk niet originele constructie.

    A vintage design round glass coffee table with a chromed tripod base. In the style of Milo Baughman. Top may not be original construction.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #299

    Een set van 2 glas-in-loodramen met de afbeeldingen van Jezus en Maria.

    A set of 2 stained glass windows depicting Jesus and Mary.
    No longer available
    Dim. 52 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #314

    Een lot van 12 glazen van Val Saint Lambert bestaande uit 6 kleurloze wijnglazen en 6 groen- en kleurloze borrelglazen. Toegevoegd een set van 6 glazen met de kelk in fluorietglas, 1 van de glazen is beschadigd aan de rand.

    A lot of 12 glasses by Val Saint Lambert, including 6 colorless wine glasses and 6 green and colorless shot glasses. Includes a set of 6 glasses with the bowl in fluorite glass, one of which is damaged at the rim.
    No longer available
    Dim. h 16 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #429

    Een groot formaat rechthoekige spiegel in geslepen glas met een vergulde omlijsting.

    A large rectangular mirror in cut glass with a gilded frame.
    No longer available
    Dim. 144 x 83 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #435

    Een vintage design rond glazen salontafel met gechromeerd onderstel op 3 poten. In de stijl van Milo Baughman.

    A vintage design round glass coffee table with chrome-plated 3-legged base. In the style of Milo Baughman.
    No longer available
    Dim. 44,5 x Ø 105 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #295

    Een set van 2 geel koperen koetslampen gedecoreerd met een adelaar.

    A set of 2 yellow copper carriage lamps decorated with an eagle.
    No longer available
    Dim. h 52 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #478
    David Thai

    Een glazen schaal in grijs, zwart en goud door David Thai, niet gesigneerd.

    A glass bowl in grey, black and gold by David Thai, unsigned.
    No longer available
    Dim. h 10 x Ø 32 cm
    Estimate: € 140 / 170
  • #245

    Een wandspiegel met gesculpteerde houten lijst en geslepen glas. Gepatineerd met floraal top en gevleugeld dier in het snijwerk.

    A wall mirror with a wooden carved frame and beveled glass. Patinated with a floral top and winged animal in the carving.
    No longer available
    Dim. 125 x 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #449

    Een groot glas in loodraam met een zicht vanop linkeroever op schepen en de stad Antwerpen, Draagt een monogram links onder.

    A large stained glass window showing a view from the left bank of ships and the city of Antwerp, bearing a monogram in the bottom left corner.
    No longer available
    Dim. 80 x 100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #400
    Val Saint Lambert

    Een karaf in kristal, Val Saint Lambert, groen in de massa gekleurd, minieme schilferschade onderaan. Toegevoegd 5 groene borrelglaasjes.

    A crystal decanter by Val Saint Lambert, green stained in the mass, minimal flake damage at the bottom. Includes 5 green shot glasses.
    No longer available
    Dim. h 32.5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #694

    Een bord van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen met vergulde details. Symbolen onderaan de vleugel.

    A plate of polychrome porcelain with a famille rose decoration of peonies with gilded details. Symbols at the bottom of the wing.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #360

    Een Boheems kristallen vaas op zilveren voetje met een monogram ‘MH’ en datum 21-8-76, gemerkt 830 en andere zilverkeuren.

    A Bohemian crystal vase on a silver base with a monogram 'MH' and the date 21-8-76, marked 830 and other silver hallmarks.
    No longer available
    Dim. 830‰ h 24.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #215
    Frank Ligtelijn Raak
    Period: 1933-1996

    “Globe hanger”. Een vintage design hanglamp met smoked glazen bol en aluminium reflector. Ontwerp uit de Globe-serie door Frank Ligtelijn voor Raak, Nederland. Fabrikage van het glas door Peill & Putzler, Duitsland. Binnenin gemerkt.

    "Globe hanger". A vintage design pendant lamp with smoked glass globe and aluminum reflector. Design from the Globe series by Frank Ligtelijn for Raak, the Netherlands. Manufacture of the glass by Peill & Putzler, Germany. Marked inside.
    No longer available
    Dim. Ø 32 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #199
    Charly Michel

    “Wereldtentoonstelling van Brussel mei - november 1910”, een schilderij, olieverf op gemaroufleerd doek, gesigneerd Charly Michel. Gebarsten glas. Schade aan het doek.

    "World Exhibition of Brussels May - November 1910", a painting, oil on canvas marouflaged, signed Charly Michel. Cracked glass. Damage to the canvas.
    No longer available
    Dim. 152 x 110
    Estimate: € 150 / 200
  • #208
    Karl Palda

    Een Art Deco Boheems kristal geslepen likeurset, bestaande uit 5 glaasjes en 1 karaf. Met geometrisch decor.

    An Art Deco Bohemian cut crystal liqueur set, consisting of 5 glasses and 1 decanter. With geometric decor.
    No longer available
    Dim. 22 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #685
    Holmegaard, Denemarken

    Een rookgrijs glazen designcoupe en een klein vaasje. Beide gemerkt. Ontwerp Per Lutken.

    A smoke grey glass design coupe and a small vase. Both marked. Designed by Per Lutken.
    No longer available
    Dim. h: 9,5 & 12,5 cm
    Estimate: € 35 / 45

Other lots in this auction

  • #159
    Louis Thevenet
    Period: 1874-1930

    “Kamerstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd en gedateerd.

    "Still life painting." A painting, oil on canvas. Signed and dated at the bottom.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #315

    Een bar/wereldbol in kunststof en papier, schade vooraan in het onderste deel van de bol.

    A bar/globe in plastic and paper, damage at the front in the lower part of the globe.
    No longer available
    Dim. h 53 x Ø 42 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #217

    Een Misaal: “Appendix ad Missale Romanum, continens varias messas et commemorationes proprias sanctorum patriae et dioecesis leodiensis.” Typografie: Arnoldi Bronckart - Datering 1748. Met meerdere gravures.

    A Missal: "Appendix to the Roman Missal, containing various masses and commemorations of saints of the homeland and the Diocese of Liège." Typography: Arnoldi Bronckart - Dating 1748. With multiple engravings.
    No longer available
    Dim. 36,5 x 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #495
    Heriz

    Een Heriz, Iraans handgeknoopt tapijt.

    A Heriz, Iranian hand-knotted carpet.
    No longer available
    Dim. 257 x 351 cm
    Estimate: € 200 / 400
  • #420

    Een 18 kt wit en geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct (twee kleine steentjes ontbreken).

    An 18 kt white and yellow gold ring set with antique cut diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct. (two small stones missing).
    No longer available
    Dim. 3 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #172
    Anne Rutten

    “Dame met parelsnoer”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Lady with pearl necklace". A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #293

    “Staand naakt”. Een polychroom, verguld aardewerken beeld.

    "Standing nude." A polychrome, gilded terracotta sculpture.
    No longer available
    Dim. 57 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356

    Een rond bloemvormig handgeknoopt Iranees tapijt.

    A round flower-shaped hand-knotted Iranian carpet.
    No longer available
    Dim. Ø 100 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #607

    Een groot lot verzilverd bestek, bestaande uit 2 etuis (waarvan één met wortelfineer). Eerste etui: Messen en vorken voor 12 personen met ivorine handvaten, gemerkt F.A. & Co. EPNS. Tweede etui: o.a. 6 messen met art-deco handvat, messen vorken en lepels van wiskeman etc. voor een totaal van 74 stuks.

    A large lot of silver-plated cutlery, consisting of 2 cases (one with burr veneer). First case: Knives and forks for 12 people with ivorine handles, marked F.A. & Co. EPNS. Second case: including 6 knives with art-deco handles, knives, forks, and spoons from Wiskeman etc. for a total of 74 pieces.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #598

    Een Chinees polychroom houten gesculpteerd beeldje van een meisje met bloemen.

    A Chinese polychrome wooden carved figurine of a girl with flowers.
    No longer available
    Dim. 41 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #458

    Een Chinees porseleinen vaas met familiaal tafereel en floraal decor.

    A Chinese porcelain vase with a family scene and floral decoration.
    No longer available
    Dim. 61 x Ø 29 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #635

    Een albasten coupe op voet versierd met druivenranken. Eén franje gebroken.

    An alabaster coupe on foot decorated with grapevines. One fringe broken.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 September 2024

Tentoonstelling vr. 20 & zat. 21 September

24 September 2024 19:00
25 September 2024 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 September 2024 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More