‘Laura’, olieverf op karton. Draagt het monogram P.M.B. Toegeschreven aan Paula MODERSOHN-BECKER.

‘Laura’, olieverf op karton. Draagt het monogram P.M.B. Met een oude, niet geverifieerde toeschrijving aan Paula Modersohn-Becker.

'Laura', oil on cardboard. Bears the monogram P.M.B. With an old, not verified attribution to Paula Modersohn-Becker.
Dim. 31/25 cm
SKU: 2608250149.
Categories: Paneel, Schilderij.
Auction day: 26 August 2025 19:00
Catalogue #149
Estimate: € 600 / 800

  • #530
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #180
    Seiko Movement Japan

    A stainless steel women's watch with a leather wristband.
    Estimate: € 80 / 120
  • #249
    Jos Trotteyn
    Period: 1910-2002

    ‘Sneeuwlandschap met Hoeve’, olieverf op doek. Getekend J. Trotteyn.

    'Snowy Landscape with Farmhouse', oil on canvas. Signed J. Trotteyn.
    Dim. 59/80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #642
    Anne Dias
    Period: 2023-24

    Dim. 60/80
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    Piet Staut
    Period: 1876-1933

    ‘Ambachtsman in zijn atelier’, olieverf op doek. Getekend; P. Staut.

    'Craftsman in his studio', oil on canvas. Signed; P. Staut.
    Dim. 43/34 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #589
    Lucas Meersman
    Period: °1938

    “Sint Franciscus”, een églomisé in houten kader, gesigneerd Meersman.

    "Sint Franciskus," an églomisé in a wooden frame, signed Meersman.
    Dim. 65 x 40 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #482

    "Autumn landscape with houses", a naive painting on silk. Signed: Emmanuelle.
    Dim. 72/87 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #186

    "Monk with atlas", oil on panel. After the 19th century, not signed.
    Dim. 26/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #156
    Gaston Haustrate
    Period: 1878 - 1949

    Dim. 50/70 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #166

    'View of the canals in Bruges', oil on canvas. Signed by G. Haustrate.
    Dim. 18/26 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #370

    Dim. 1,95 g
    Estimate: € 170 / 200
  • #625

    ‘Stormweer’, olieverf op doek. Getekend Paep.

    'Stormy Weather', oil on canvas. Signed Paep.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #222

    ‘Herfstlandschap met wandelaar’, olieverf op paneel. Onleesbaar getekend.

    'Autumn landscape with walker', oil on panel. Indecipherably signed.
    Dim. 25/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #152
    Frans Van Leemputten
    Period: 1850 - 1914

    “Schaapsherderin”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd Frans Van Leemputten.

    "Shepherdess", a painting, oil on canvas, signed by Frans Van Leemputten.
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #192
    Cor Van Reken

    'Moonlight above the pond', oil on canvas. Signed C. V. Reken.
    Dim. 60/80 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #224
    Felix Eyskens
    Period: 1882 - 1986

    “Hoevezicht”, een schilderij, olieverf op doek zonder lijst, gesigneerd F. Eyskens en gedateerd 1940.

    "Howevue", a painting, oil on canvas without frame, signed F. Eyskens and dated 1940.
    Dim. 90 x 100 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Herfstbos’, olieverf op doek. Getekend; H. J. Pauwels.

    'Autumn forest', oil on canvas. Signed; H. J. Pauwels.
    Dim. 64/91 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #244
    Jan Van Campenhout
    Period: 1907-1972

    ‘Gloomy Winter Landscape’, oil on canvas. Signed; J. Van Campenhout.
    Dim. 53/73 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #150

    Dim. 6 g
    Estimate: € 4000 / 6000
  • #522
    Henri Poppe
    Period: ?-1970

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op paneel. Getekend; H. Poppe, 1929.

    'Flower Vase', oil on panel. Signed; H. Poppe, 1929.
    Dim. 35/27 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #104
    Achille Van Sassenbrouck
    Period: 1886-1979

    ‘Winters landschap met kruisbeeld’, olieverf op paneel. Getekend Ach. Van Assenbrouck.

    ‘Winter landscape with crucifix’, oil on panel. Signed Ach. Van Assenbrouck.
    Dim. 45/38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #491
    Edgard Farasyn

    ‘Sailboat in the Mist’, oil on panel. Signed Edg. Farsyn.
    Dim. 24.5/32cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #592

    ‘Bomengroep in de avondschemering’, olieverf op paneel. Een impressionistische studie, vermoedelijk en plein air. Onleesbaar getekend.

    'Tree group in the twilight', oil on panel. An impressionistic study, likely painted en plein air. Signed illegibly.
    Dim. 33/24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #460
    Zodiac Swiss Made

    Een roestvrij stalen automatische dameshorloge met lederen roestvrij stalen armband.

    A stainless steel automatic ladies' watch with stainless steel wristband.
    Estimate: € 150 / 200

  • #539
    Val Saint Lambert

    Een kristallen vaas, rood in de massa gekleurd, gemerkt Val Saint Lambert en meesterteken M.

    A crystal vase, red colored in the mass, marked Val Saint Lambert and master's mark M.
    Dim. h 26.5 x Ø 11 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #514
    Paul Smolders

    Een kunstmap met gesigneerde reproducties naar het werk van Paul Smolders. Uitgegeven door ARTE PRESS.

    An art folder with signed reproductions of the works by Paul Smolders. Published by ARTE PRESS.
    Dim. 58/40 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #584
    Denijs De Backer
    Period: 1931 - 2016

    “El Condor Pasa”, een linosnede, getiteld, gesigneerd en genummerd buiten de plaat, Denijs De Backer, 3/10.

    "El Condor Passa," a linocut, titled, signed, and numbered outside the plate, Denijs De Backer, 3/10.
    Dim. 55 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #101

    Een bronzen beeldje van een monnik met een kruisbeeld. Gemonteerd op een groen marmeren voetje. Niet getekend.

    A bronze statue of a monk with a crucifix. Mounted on a green marble base. Not signed.
    Dim. H 34, B 15, D 15 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #369

    Een set van acht medailles waaronder drie gerelateerd aan de Tweede Wereldoorlog, twee ordes, twee nijverheidseretekens en een penning van het 5e linie regiment. Ingekaderd op rood fluweel.

    A set of eight medals including three related to the Second World War, two orders, two industrial merit badges, and a token from the 5th Line Regiment. Framed on red velvet.
    Dim. 44/34 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #635
    Kaiser Porzellan

    Een lot van 3 stuks Kaiser porselein van de ‘Ming’ reeks bestaande uit 2 vazen op houten sokkel en een schaaltje.

    A lot of 3 pieces of Kaiser porcelain from the 'Ming' series consisting of 2 vases on wooden base and a small bowl.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #451

    Een uit 3 delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met een blauw op wit bloemendecor.

    A three-part tulip vase made of Chinese porcelain, decorated with a blue on white floral design.
    Dim. h 40 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #2
    Bertha Caenen

    Twee stillevens, olieverf op paneel. Getekend; B. Caenen.

    A lot of two still lifes, oil on panel. Signed; B. Caenen.
    Dim. 24/33 en 22/27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #483

    Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.

    A standing Guanyin made of monochrome white porcelain in the "blanc de Chine" style.
    Dim. h 72 cm
    Estimate: € 460 / 520
  • #57

    Een vintage Chinoiserie tafellamp, verguld messing voet voorstellend een kraanvogel.

    A vintage Chinoiserie table lamp, with a gilt brass base depicting a crane.
    Dim. h 53.5 cm (met kap)
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    Een sac-à-perles luchter van koper en kristal met zes armen.

    A copper and crystal sac-à-perles chandelier with six arms.
    Dim. Hoogte 90, Ø 65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #157
    May Claerhout
    Period: 1939 - 2016

    Een terracotta groep voorstellend 3 gezeten kinderen, gesigneerd May Claerhout.

    A terracotta group depicting 3 seated children, signed by May Claerhout.
    Dim. 42 x 45 x 20 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling 26 & 27 Augustus 2025

26 August 2025 19:00
27 August 2025 19:00