• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘l’Autome’, een 19e eeuws academisch werk. Getekend J. Janssens.
Jacques Janssens
Period: 1809-1898

'l'Autome', a 19th-century academic work. Signed by J. Janssens.
Dim. 93/67 cm
SKU: 2511250152.
Categories: doek, Schilderij.
Auction day: 25 November 2025 19:00
Catalogue #152
Estimate: € 300 / 500

  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #434
    Erwin Mackowiak
    Period: 1926 - 2006

    ‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.

    'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
    Dim. 70/50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #154
    Marcel Pire
    Period: 1913 - 1981

    “Stilleven met vleesbout”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd.

    "Still life with meat joint," a painting, oil on canvas, signed.
    Dim. 102 x 120 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #442
    Paul Permeke

    ‘Een vrouw, gitaar spelend’, olieverf op doek. Getekend; P.Permeke.

    'A woman playing guitar', oil on canvas. Signed; P.Permeke.
    Dim. 75/75 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #472
    Roger Van Belleghem

    ‘Visioen in de ruimte’, olieverf op doek. Getekend.

    'Vision in Space', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75

  • #114
    Period: 1992

    ‘3X3’, een kunstmap uitgegeven door het Centrum voor Grafische kunsten Frans Masereel, Kasterlee. Met werk van Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (hoogdruk), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (diepdruk), Fred Bervoets, Ingrid Ledent en Veerle Rooms (vlakdruk).

    '3X3', an art portfolio published by the Center for Graphic Arts Frans Masereel, Kasterlee. Featuring works by Franky Cane, Hilde van den Heuvel, Linda Vinck (relief printing), Albert Daniels, Enk de Kramer, Nico Lannoo (intaglio printing), Fred Bervoets, Ingrid Ledent, and Veerle Rooms (planographic printing).
    Dim. 69/53 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #13
    De Porseleyne Fles

    Een grote Delfts aardewerken sierschotel, gemerkt De Porseleyne Fles.

    A large Delft earthenware decorative plate, marked De Porseleyne Fles.
    Dim. h 6 x Ø 41.5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #318

    Een geglazuurd keramisch Christusbeeld, brutalistische vormgeving.

    A glazed ceramic Christ statue, in a brutalist design.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #517
    Lalique France

    Een lot van 3 stuks Lalique bestaande uit een kristallen belletje met vogeltje en 2 theelichthouders.

    A lot of 3 Lalique pieces consisting of a crystal bell with bird and 2 tea light holders.
    Dim. h 14 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #135

    Dim. 80/160 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #408

    Een lot van 4 Chinees porseleinen schaaltjes met deksel waaronder één wierookbrander, 19e/20e eeuw.

    A lot of 4 Chinese porcelain bowls with lids including one incense burner, 19th/20th century.
    Dim. h 7 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #447

    Een Afrikaans voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout in een rieten mandje.

    An ancestral figure made of carved wood in a woven basket.
    Dim. H. 42 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #32
    René Engelen
    Period: 1897 - 1971

    “Aan de stijger”, een schilderij, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1924.

    "By the Jetty," a painting, oil on board, signed R. Engelen and dated 1924.
    Dim. 39.5 x 48.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #182
    Jules Gonthier

    ‘Landschap met kerk’, olieverf op karton. Getekend.

    ‘Landscape with church’, oil on cardboard. Signed.
    Dim. 33/38 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #387

    Een massief houten beeld van een gehurkte man met een pijp en een Non La hoed.

    A solid wooden sculpture of a crouching man with a pipe and a Non La hat.
    Dim. Hoogte 80 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #384
    Lode sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De jeugd van Bilzen’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The youth of Bilzen', oil on canvas. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 80/100 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #466
    Cruccianelli

    Een vintage accordeon van het merk Cruccianelli in zijn originele koffer, 1 knop manco.

    A vintage accordion by the brand Cruccianelli in its original case, 1 missing button.
    Dim. H 44, B 50, D 28 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00