#361Val Saint LambertEen kristallen schaal, blauw in de massa gekleurd, Val Saint Lambert, niet gemerkt.
A crystal bowl, colored blue in the mass, Val Saint Lambert, unmarked.No longer availableDim. h 8.5 x Ø 22.5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#657Een gewei op houten sokkeltje. Vermoedelijk gazelle.
An antler on a wooden base. Probably from a gazelle.No longer availableDim. 42 cmEstimate: € 60 / 90 -
#551Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#55Een bronzen luchtertje met een engel en 2 bloemvormige glazen kapjes.
A small bronze chandelier with an angel and 2 flower-shaped glass shades.No longer availableDim. h 75 cmEstimate: € 60 / 80 -
#319Thomas Rowlandson“New feats of horsemanship”, een ingekleurde ets met vochtschade en stempels.
"New feats of horsemanship", a colored etching with water damage and stamps.No longer availableDim. 18 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#363LladroEen lot van 3 beeldjes van honden bestaande uit een groep spelende poedels met fruitmand, een groep met mama poedel en 5 zogende puppys, beide gesigneerd Lladro en een langharige windhond met stempel ‘made in Russia’.
A lot of 3 dog figurines including a group of playing poodles with a fruit basket, a group with mother poodle and 5 suckling puppies, both signed Lladro, and a long-haired greyhound with stamp 'made in Russia'.No longer availableDim. h 14,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#445Een Kaukasisch handgeknoopt tapijt.
A Caucasian hand-knotted carpet.No longer availableDim. 130 x 240 cmEstimate: € 100 / 200 -
#552Antonino Sciortino Serax“Flamingo M”. Een zwart gelakt metalen design staande lamp met koperen arm. Ontwerp door Antonino Sciortino voor Serax.
#647Val Saint LambertEen kristallen Val Saint Lambert vaas met geometrisch geslepen patroon en groen in de massa. Onderaan gemerkt.
A crystal Val Saint Lambert vase with a geometric cut pattern and green in the mass. Marked at the bottom.No longer availableDim. 22,5 x Ø 16 cmEstimate: € 60 / 80