#94‘De kunstenaar op zijn terras’. Olieverf op paneel. Reproductie naar de 19e eeuw, onleesbaar getekend.
'The artist on his terrace', oil on panel. Reproduction from the 19th century, signed illegibly.No longer availableDim. 79/99 cmEstimate: € 120 / 150 -
#145Frederick Remington“Rattlesnake”. Bronzen beeld met steigerend paard. Op groene marmeren sokkel. Gemerkt “Copyright by Frederik Remington.
#110Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
A pair of 18 kt yellow gold earrings set with diamonds with a total weight of approximately 0.30 ct.No longer availableDim. 3,10 gEstimate: € 650 / 750 -
#123Rafaël VerjansPeriod: °1935“Moeder met kind”, een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd en genummerd 1/9.
#188Een zilveren doosje met opschrift ‘Souvenir de E. Van Cauwenberghs Notaire à F. De Deken. 100 gram.
A silver box with the inscription 'Souvenir de E. Van Cauwenberghs Notary to F. De Deken. 100 grams.'No longer availableDim. 2.3 x9.3 x 5.5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#30Een 18 kt geelgouden schakelarmband.
An 18 kt yellow gold link bracelet.No longer availableDim. 6 gEstimate: € 350 / 450 -
#318Een borrelsetje bestaande uit een karaf en zes glaasjes. Op een verzilverd dienblad.
A liquor set consisting of a decanter and six glasses. On a silver-plated tray.No longer availableDim. H 23, B 25, D 19 cmEstimate: € 40 / 60 -
#69Ed. Vereycken‘Lichtaart’. Olieverf op paneel. Getekend en gedateerd 1960.
‘Lichtaart’, oil on panel. Signed; Vereycken, 1960.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 100 / 150 -
An antique French wall console with a green marble top. The base is made of ecru painted wood with a beautiful aged patina.No longer availableDim. H 83, B 124, D 49 cmEstimate: € 200 / 300