Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
‘Le celebre casque d’or’. Portretschilderijtje op paneel getekend Duarez.
Duarez

‘Le celebre casque d’or’. Portretschilderijtje op paneel getekend Duarez.

'The famous golden helmet'. Portrait painting on panel signed Duarez.
Online only
Dim. 22/27 cm
SKU: 2403250123.
Categories: Schilderij, XXe eeuw.
Auction day: 24 March 2025 22:00
Catalogue #123
Estimate: € 20 / 30
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #116

    ‘Trouwstoet aan de haven’ Fotolithografische reproductie naar het werk van Frederik Hendrik Kaemmerer.

    'Wedding Procession at the Harbor' Photolithographic reproduction after the work of Frederik Hendrik Kaemmerer.
    No longer available
    Online only
    Dim. 52/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #110
    P. Peelman

    ‘Rouwstoet door besneeuwde velden’, olieverf op doek, getekend P. Peelman

    'Mourning procession through snowy fields', oil on canvas, signed P. Peelman
    No longer available
    Online only
    Dim. 30/50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #136

    Lot van Chinees porselein, famille rose. 3 vazen (kleintje gebarsten), een bord en een kom.

    Lot of Chinese porcelain, famille rose. 3 vases (small one cracked), a plate, and a bowl.
    No longer available
    Online only
    Dim. Hoogte 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #131
    R. Faure

    “Heidezicht”, aquarel op papier, gesigneerd R. Faure.

    "Heath View", watercolor on paper, signed R. Faure.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 30.5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #97

    Een koperkleurig klokstel, klok op batterijen, met bijhorende kandelaars. Met originele verpakking.

    A copper-colored clock set, battery-operated clock, with matching candlesticks. In original packaging.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 41 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #101

    Mediterraan straatbeeld. Vintage olieverfschilderij op doek. Onleesbaar gesigneerd.

    Mediterranean streetscape. Vintage oil painting on canvas. Signed illegibly.
    No longer available
    Online only
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #108
    Henry Van Straten

    7 prenten door Henry van Straten. Illustraties uit het boek ‘Clementine en de heiligen van Zichem’ door Ernest Claes.

    7 prints by Henry van Straten. Illustrations from the book 'Clementine and the Saints of Zichem' by Ernest Claes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 25 / 35
  • #106
    Ninke Kast
    Period: 1970

    ‘Surrealistische nachtscène’, olieverf op doek. Niet getekend.

    'Surrealist night scene', oil on canvas. Not signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #133
    René De Coninck
    Period: 1907-1978

    “Antwerpen”, een ets naar een werk van J. Creytens, gesigneerd R. De Coninck en gedateerd 1950.

    "Antwerp", an etching after a work by J. Creytens, signed R. De Coninck and dated 1950.
    No longer available
    Online only
    Dim. 25 x 39 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #112
    Hovener

    Olieverfschilderij op paneel, getekend M. A. Hovener. Sneeuwlandschap met windmolens. Naar de 19e eeuw.

    Oil painting on panel, signed M. A. Hovener. Snowscape with windmills. From the 19th century.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14/10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #119
    Marjon De Wit

    ‘Werfje in Bretagne’. Acryl op papier getekend Marjon

    'Wharf in Brittany.' Acrylic on paper, signed by Marjon.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28/22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #104

    Bloemenvaas, aquarel. Getekend.

    Flower vase, watercolor. Signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29/21 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #98

    Een lot vintage speelgoed bestaande uit 6 x Tonka self motorized trucks, Smoking helicopter Bell UH-1, alle 7 in originele verpakking, en een straaljager op rupsbanden.

    A lot of vintage toys consisting of 6 x Tonka self motorized trucks, Smoking helicopter Bell UH-1, all 7 in original packaging, and a jet fighter on caterpillar tracks.
    No longer available
    Online only
    Dim. l 35 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #107
    Camille Feuilloux

    “De mandendraagsters”, een lithografie in kleur, buiten de plaat gesigneerd ‘Camille Feuilloux’.

    "The Basket Carriers," a color lithograph, signed outside the plate 'Camille Feuilloux'.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 50 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #100

    Een lot verzilverd metaal bestaande uit een schaal met deksel op onderschaal gemerkt EPNS en een terrine gemerkt Silverplated, Made in England.

    A lot of silver-plated metal comprising a dish with lid on undershelf marked EPNS and a tureen marked Silverplated, Made in England.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 26 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #103

    Zicht op de dorpskerk, art brut. Gesigneerd.

    View of the village church, outsider art. Signed.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40/24 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #122

    Olieverfschilderij op paneel. Zeilschepen keren terug naar de haven. In goudkleurige kader.

    Oil painting on panel. Sailing ships returning to the harbor. In a gold-colored frame.
    No longer available
    Online only
    Dim. 28/22 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #135

    Een massief rood koperen melkkit.

    A solid red copper milk jug.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 54 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #92

    Een set van 2 koperen obussen, gemerkt Fried Krupp A.G. 12.

    A set of 2 copper shells, marked Fried Krupp A.G. 12.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 13 x Ø 8 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #95

    “De verovering van de hemel”, van Icarus tot Armstrong, een collectie munten in verzamelmapje uitgebracht door Shell in 1970.

    "The Conquest of Heaven", from Icarus to Armstrong, a collection of coins in a folder released by Shell in 1970.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø 2.5 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #120
    J.A. Perino
    Period: 1915

    ‘In het badhuis’. Tekening, gemengde techniek. Getekend J.A. Perino. 1915

    'In the bathhouse'. Drawing, mixed media. Signed J.A. Perino. 1915
    No longer available
    Online only
    Dim. 46/32 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #118
    Jules Carlier

    ‘Solitaire’, lithografie van een kaartspelende jonge vrouw. Getekend J Carlier. In ovale gilberkleurige lijst.

    'Solitaire', lithograph of a young woman playing cards. Signed J Carlier. In oval gilded frame.
    No longer available
    Online only
    Dim. 48/38 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #115
    Hovener

    Olieverfschilderij op paneel, niet getekend M. A. Zeilschepen aan de kade. Naar de 19e eeuw.

    Oil painting on panel, unsigned. Sailboats at the dock. From the 19th century.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 30 / 40
  • #91

    Open gietmallen voor chocolade pralines. 26 mallen in totaal, 23 maal noten, 1 maal tropisch fruit en 2 in de vorm van zakhorloges.

    Open chocolate praline molds. 26 molds in total, 23 for nuts, 1 for tropical fruit, and 2 in the shape of pocket watches.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30

Other lots in this auction

  • #20

    Een paar kristalglazen karaffen met sterdecor en in ruit geslepen hals.

    A pair of crystal decanters with star pattern decoration and diamond-cut neck.
    No longer available
    Online only
    Dim. 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #125

    Don Quixote en Sancho Panza. Reproductie naar het werk van Honore Daumier. Uitgegeven door Enourmous Art.

    Don Quixote and Sancho Panza. Reproduction of the work by Honore Daumier. Published by Enourmous Art.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #202

    Een Venetiaanse spiegel met geslepen spiegelkader en bloemrozetjes, 1 rozetje ontbreekt en 1 spiegelrand heeft een barst.

    A Venetian mirror with cut mirror frame and flower rosettes, 1 rosette missing and 1 mirror edge with a crack.
    No longer available
    Online only
    Dim. 75 x 58 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #81

    Gemengd lot van 28 gietmallen voor chocolade. 3 maal chocoladereep met de tekst ‘VANILLE’, 13 maal chocoladeblok en 12 pralinevormen waaronder lieveheersbeestjes, paaseitjes en geometrische vormen.

    Mixed lot of 28 chocolate molds. 3 chocolate bars with the text 'VANILLA', 13 chocolate blocks, and 12 praline molds including ladybugs, Easter eggs, and geometric shapes.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #50

    Een beeldje van een oude wijze in speksteen. Chinees werk.

    A statue of an old sage in soapstone. Chinese artwork.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 20 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #1

    “La Rencontre”. Een uit kunstbronzen beeld met twee figuren, naar Moreau. Originele hark ontbreekt, door houten versie vervangen.

    "The Encounter". An art bronze statue with two figures, inspired by Moreau. The original base is missing, replaced by a wooden version.
    No longer available
    Online only
    Dim. H: 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #73
    Goebel

    Een buste van Mozart in biscuit, gesigneers Bochmann en onderaan gelabeld Goebel.

    A bust of Mozart in biscuit, signed by Bochmann and labeled Goebel at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #2
    Arno Brys

    “Groot tornooi van Brugge 1392”. Een vintage poster door Arno Brys, 1974.

    "Great tournament of Bruges 1392". A vintage poster by Arno Brys, 1974.
    No longer available
    Online only
    Dim. 91 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #291
    Alberani Vecchiotti

    Een oude pop van papier-maché gemerkt Alberani, Milano, Italy. 3 vingers manco, een barst in het aangezicht en arm alsook afschilferende verf. Ca. 1930.

    An old papier-mâché doll marked Alberani, Milano, Italy. 3 missing fingers, a crack on the face and arm, as well as peeling paint. Circa 1930.
    No longer available
    Online only
    Dim. h 69 cm
    Estimate: € 10 / 20
  • #53

    Een lot van 6 boekjes met Chromo’s (niet allemaal volledig) bestaande uit Tijl Uilenspiegel door Meurisse, Expo 58, Menschenrassen door Jacques, zoologie door Kwatta en De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio en Sneeuwwitje door De Beukelaer. Toegevoegd Momotaro, fairy tale of Japan, een prentenboekje.

    A lot of 6 booklets with chromos (not all complete) including Tijl Uilenspiegel by Meurisse, Expo 58, Menschenrassen by Jacques, zoology by Kwatta, De wonderbaarlijke reizen van Gulliver, Pinocchio, and Snow White by De Beukelaer. Added is Momotaro, fairy tale of Japan, a picture book.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 20 / 30
  • #114

    “Landschap met bomenrij”. Een schilderij, aquarel op papier.

    "Landscape with Row of Trees." A painting, watercolor on paper.
    No longer available
    Online only
    Dim. 38 x 77 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #128

    “Winters landschap”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape." A painting, oil on canvas. Signed at the bottom.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Online-Only Varia veiling van 24 Maart 2025

Op Maandag 24 maart wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 3,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT. Biedingen geplaatst binnen de 5 minuten voor het aflopen van de veiling zal een korte verlenging geven specifiek voor dat lot. On Monday March 24, lots will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 3,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT. If a bid is placed within 5 minutes of the closure of the auction the lot will get a short extension.

24 March 2025 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 24 March 2025 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More