Similar lots by type
-
#304
“Jongeman met geitje”. Een groepje van meerkleurig aardewerk.
Jeune homme avec enfant . Un groupe de poteries multicolores.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 65/75 -
#113
“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
“Homme avec traîneau” . Un petit groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 140/180 -
#312
Een Setter van bruingepatineerd zamak op grijsgeaderde marmeren sokkel.
Un chien en zamac brun patiné sur un socle en marbre gris veiné.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50/80 -
#183
Een kandelaar van deels verguld brons in empirestijl, gedragen door een vrouwenfiguur.
Un bougeoir en bronze partiellement doré de style Empire, porté par une figure féminine.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200/220 -
#111
“Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.
Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 160/200 -
#662
Een koppel waterdragers van meerkleurig gepatineerd brons op houten sokkels.
Paire de porteurs d’eau en bronze patiné multicolore sur socles en bois.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/100 -
#173
“Jonge vrouw”. Een in twee delen opgebouwde erotische bronzen groep.
Jeune femme . Un groupe de bronze érotique en deux parties.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 260/280 -
#207
“Napoleon”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van Emile Guillemin.
Napoléon . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir d'après une œuvre d'Emile Guillemin.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/120 -
#251
“Vrouwelijk naakt”. Een gepatineerd terracotta beeld op houten sokkel. Jaren ‘30.
Nu féminin . Une statue en terre cuite patinée sur un socle en bois. Années 1930.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 80/120 -
#686
Een gebeeldhouwd Afrikaans houten beeld. Arm gerestaureerd.
Sculpture africaine en bois. Bras restauré.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 200/240 -
#521
“Vrouw en man”. Een bronzen groep in modernistische stijl naar voorbeeld van Boris Lovet-Lorski.
Femme et homme . Un groupe de bronze de style moderniste d'après l'exemple de Boris Lovet-Lorski.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 1200/1400 -
#359
Een gebeeldhouwd houten lampenvoet in de vorm van een kraanvogel.
Un pied de lampe en bois sculpté en forme de grue.No longer availableDim. h: 49 cm.Estimate: € 50/70 -
#198Eugène LaurentPeriod: 1832 - 1898
“La pêcheuse”. Een bronzen beeld met bruin patina. Gesigneerd.
La pêcheuse . Une statue en bronze à patine brune. Signée.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 450/600 -
#562
Een langgerekt Afrikaans bronzen beeld.
Statue allongées africaine en bronze.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 300/400 -
#203
“Jockey te paard”. Een groep van bruingepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
Jockey à cheval . Un groupe de bronze brun patiné d'après une oeuvre d'Isidore Bonheur.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 1700/1900 -
#208
“Kleine danseres”. Een groot bronzen beeld met tweekleurig patina naar een werk van Edgar Degas.
“Petite danseuse”. Grand sculpture en bronze à patine bicolore d’après l’oeuvre de Degas.No longer availableDim. h: 96 cmEstimate: € 1700/1900 -
#197
Een paar bronzen beelden op sokkels van roze marmer met bronzen fries: Mercurius naar Jean Boulogne en Fortuna naar Edouard Drouot.
Quelques statues en bronze sur socles en marbre rose avec frise en bronze: Mercure d'après Jean Boulogne et Fortuna d'après Edouard Drouot.No longer availableDim. h: 89 cmEstimate: € 1600/1800 -
#262
“Vrouw met vaas”. Een beeld van gepatineerd plaaster.
Femme au vase . Une statue en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 72 cmEstimate: € 60/80 -
#228Milo
Een bronzen cheetah op zwart marmeren sokkel.
Un guépard en bronze sur un socle en marbre noir.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 150/250 -
#117
“Jachthond”. Een bronzen beeld naar een werk van Jules Moigniez. Staart los.
Chien de chasse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Jules Moigniez. Queue détachée.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 220/240 -
#614
Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten paard.
Un cheval en bois sculpté et polychrome.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 60/100 -
#237
Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles en bronze à six points lumineux, décorées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 220/240 -
#227
Een paar boekensteunen met bronzen olifanten.
Paire de serre-livres en forme d’éléphants en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 460/500 -
#248Roger PintensPeriod: °1954
“Arend met slang”. Een smeedijzeren kunstwerk op leistenen voetstuk.
Aigle au serpent . Une œuvre d'art en fer forgé sur un piédestal en ardoise.No longer availableDim. b: 52 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#293Goebel, Germany
“Boy with toothache”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 217.
Garçon avec mal de dents . Une figurine en biscuit multicolore de la série M. I. Hummel. Marquée en bas. N ° 217.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 60/70 -
#190
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en een centrale saffier van +- 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et un saphir central de + - 0,40 ct.No longer availableDim. 6,57 gEstimate: € 850/950 -
#21
Een uitschuifbare messingen scheepskijker met lederen bekleding. (Leder beschadigd).
Un télescope marin extensible en laiton avec garniture en cuir. (Cuir endommagé).No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 80/120 -
#238Delvaux
Een bruin lederen ceintuur maat 75.
Une ceinture en cuir marron taille 75.No longer availableEstimate: € 130/150 -
#397
Een paar Chinees porseleinen vaasjes met een decor van bloemen en fazanten. Onderaan gemerkt.
Une paire de vases en porcelaine de Chine décorés de fleurs et de faisans. Marqués en bas.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 60/80 -
#280
Een witgouden ring 18 K bezet met een centrale diamant van +- 0,51 ct. FSI1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,32 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie d'un diamant central de + - 0,51 ct. FSI1 et de brillants d'un poids combiné de + - 0,32 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 1400/1500 -
#271Capodimonte
“Koets met vierspan”. Een grote groep van meerkleurig en verguld porselein. Onderaan gemerkt. Kleine beschadigingen aan de bloempjes.
Voiture à quatre chevaux . Un grand groupe de porcelaine multicolore et dorée. Marqué en bas. Petits dégâts aux fleurs.No longer availableDim. l: 76 cmEstimate: € 300/500 -
#429Geneviève ClaissePeriod: 1935 - 2018
“Geometrische compositie”. Een seriegrafie. Handtekening en aanduiding épreuve d’artiste buiten de plaat. Met droogstempel van Galerie-F, Kranenburg.
“Composition géométrique”. Une sérigraphie. Signature et indication épreuve d’artiste hors planche. Avec cachet en relief de la Galerie-F. Kranenburg.No longer availableDim. 64,5 x 45 cmEstimate: € 60/80 -
#523
“Man met samoeraimasker”. Een ivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
Homme au masque de samouraï . Un netsuke en ivoire. Signé en bas.No longer availableDim. h: 3,7 cmEstimate: € 40/60 -
#602
“Firenze”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
Florence . Aquarelle sur papier. Sans signature.No longer availableDim. 34 x 26 cmEstimate: € 40/50 -
#653
Twee gebeeldhouwde Afrikaanse houten beelden, waarbij één met ijzeren bel.
Deux statues africaines en bois sculpté, une avec une cloche en fer.No longer availableDim. h: 43 & 46 cmEstimate: € 80/120 -
#249
“Evangelistos, de boodschap aan Maria”. Een handgeschilderd icoon. Evenal een kleine triptiek met Sint-Joris en de Draak. Recent werk.
Evangelistos, l’Annonciation”. Icône peinte à la main. Ainsi qu’un petit triptyque représentant Saint-Georges et le Dragon. Travail récent.No longer availableDim. 27 x 20 cmEstimate: € 40/50