#163
Collectie sigaren: Cohiba , Bolivar, Te Amo, Havana, Sumatra, Brasil etc. evenals een humidor (schade), eveneens met sigaren Einde XXste eeuw
aantal:
No longer available -
#365
Lot rode bordeaux
2005 aantal: 6 bt
Ch. La Lagune A.C. Haut-Médoc 3e grand cru classé M.C. 2005 aantal: 1 bt
Ch. de Rouillac A.C. Pessac-Léognan
M.C. 2005 aantal: 1 bt
Ch. Haut-Bages-Libéral A.C. Pauillac 5e grand cru classé M.C. 2005 aantal: 4 bt
No longer available -
#419
Vosne-Romanée A.C. Joseph Faiveley, Nuits M.O. 2015 aantal: 6 bt
No longer available -
#263
Ch. La Dominique A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. O.K. 1994 aantal: 12 bt
No longer available -
#267
Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 8 bt
No longer available -
#236
Ch. Liot A.C. Sauternes
M.C. 1990 aantal: 7 bt
No longer available -
#18
Lot witte wijn
aantal: 11 bt
Rioja Crianza D.O. Bierzo Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
1981 aantal: 4 bt
Rioja Crianza D.O. Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
1982 aantal: 4 bt
Rioja D.O. Marquès de Murrieta (Ygay), Logroño
aantal: 1 bt onleesbaar etiket
Rueda D.O. Marquès de Riscal, Rueda
1986 aantal: 2 bt
No longer available -
#174
Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1972 aantal: 12 bt T.S. à M.S.
No longer available -
#192
Ch. Mitrotte A.C. St-Emilion Jean Nony, Bordeaux M.B. 1981 aantal: 14 bt
No longer available -
#2
Lot witte wijn
aantal: 8 bt
Crémant d’Alsace Brut A.C. Joseph Gross, Wolxheim M.O.
aantal: 1 bt
Crémant Demi-Sec
Moet & Chandon, Epernay M.O.
aantal: 1 bt
Blanc Fumé de Pouilly A.C. Millot, Nevers M.O. 1973 aantal: 1 bt
Pouilly-Fumé A.C.
Seguin Père & Fils, Pouilly M.O. 1975 aantal: 4 bt
Vouvray Demi-Sec A.C.
Dom. Le Peu de la Moriette M.O. 1993 aantal: 1 bt
No longer available -
#221
Vieux Ch. L’Abbaye A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1988 aantal: 12 bt
No longer available -
#47
Lot rode wijn
aantal: 9 bt
Hermitage A.C. Jean-Louis Chave, Tain
aantal: 1 bt beschadigd etiket
Gigondas A.C. E. Guigal, Ch. d’Ampuis M.O. 2011 aantal: 2 bt
Anjou Cépage Cabernet A.C. François Testard, Liré M.O. 1996 aantal: 1 bt
Cabernet Sauvignon VDP d’Oc Mas de Chabert, Servian M.O.
aantal: 1 bt
Grenache Syrah Les Bellines VDP d’Oc Mas de Chabert, Ser(..)