Similar lots by type
-
#636Een Afrikaans beeld van gesculpteerd hout. Mumuye-stam, Nigeria.
Sculpture africaine en bois. Mumuye, Nigeria.No longer availableDim. H 124 cmEstimate: € 140 / 160 -
#288Capodimonte“De vagebond en de studente”. Een groep van meerkleurig biscuit. Gemerkt.
“Le vagabond et l’étudiante”. Groupe en biscuit polychrome. Marque au verso.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 60 -
#557Een modern sculptuur van brons met een een lauriertak op houten sokkel.
Sculpture moderne en bronze avec une branche de laurier sur socle en bois.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 180 -
#601Jules Moigniez“De uil”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van groen marmer. Postume geut.
“Le hibou”. Sculpture en bronze à patine brune sur base en marbre vert. Fonte posthume.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 400 / 500 -
#678Suzanne Bizard“Kind met twee manden”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.
“Enfant et deux corbeilles”. Statuette en bronze à patine foncée. Signée.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#281“Vrouwelijke engel”. Beeld van massief brons. Niet gesigneerd.
“Femme-ange”. Sculpture en bronze massif. Sans signature.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#261Zusjes op het strand. Een groep van wit marmer. Omstreeks 1900.
“Les petites soeurs sur la plage”. Groupe en marbre blanc. Vers 1900.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 400 / 600 -
#211Vassily Yacovlevitch GratchevPeriod: 1831 - 1905“Man met paardenslee”. Een groep van bruingepatineerd brons. Zweepje manco. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.
“Homme et son traîneau tiré par un cheval. Groupe en bronze à patine brune. Le petit fouet manque. Signé et avec marque de la fonderie Woerffel, Saint-Petersbourg.No longer availableDim. l: 33 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#408Een buste van een jonge edelman van grijsgepatineerd terracotta op een rood marmeren sokkel. naar een werk van Houdon.
Buste d’un jeune noble en terre cuite à patine grise sur socle en marbre rouge. D’après Houdon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#673“Jongen op paal”. Beeldje van donker gepatineerd brons. Naar een werk van Boverie.
“Garçon sur un poteau”. Statuette en bronze à patine foncée. D’après Boverie.No longer availableDim. H 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#273“Herderinnetje”. Een beeld van bruingepatineerd zamak op een houten sokkel. Naar een werk van Auguste Moreau.
“Petite bergère”. Sculpture en régule à patine brune sur socle en bois. D’après l’oeuvre d’Auguste Moreau.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 140 -
#651Een krijger van gesculpteerd ebbenhout. Afrikaans werk. Wapens ontbreken.
Guerrier en ébène sculpté. Travail africain. Armes manquent.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 60 / 120 -
#98Een geitje van gepatineerd brons op groen marmeren sokkel.
Chèvre en bronze à patine foncée. socle en marbre vert.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 30 / 50 -
#283Alfred Richard“Vrouw met hooischoof”. Terracotta beeld, te gebruiken als vaas. UItgegeven bij Firma Van Hasselt. Gesigneerd.
“Femme à la gerbe de foin”. Sculpture en terre cuite, pouvant servir comme vase. Ed. Firme Van Hasselt. Signée.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 220 / 280 -
#670“Ondeugend meisje op stoel”. Een beeld van bruingepatineerd brons naar een werk van Juan Clara.
“Quoi faire maintenant?...”. Sculpture en bronze à patine brune d’après Juan Clara.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#146“Jager te paard”. Beeld van donker gepatineerd brons.
“Chasseur à cheval”. Sculpture en bronze à patine foncée.No longer availableEstimate: € 1200 / 1800 -
#656De Potter“Gezin”. Een aardewerken beeld met druipglazuur. Gesigneerd.
“Famille”. Statuette en faïence à glaçure coulée. Signée.No longer availableDim. h: 117 cmEstimate: € 200 / 240 -
#518“Onderdrukking”. Een werk van gesculpteerd hout. Zonder signatuur.
“Suppression”. Sculpture en bois. Sans signature.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 50 / 60 -
#573Emaux de Louvière“Ijsbeer”. Beeldje van crackleware aardewerk. Monochroom gebroken wit. Gemerkt.
“Ours polaire”. Statuette en faïence craquelée. Monochrome blanche cassée.No longer availableDim. l: 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#761Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté. Yeux en verre.No longer availableDim. 21 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#374“Arbeid en recht”. Een groep van bruingepatineerd zamak naar een werk van Rancoulet.
“Travail et droit”. Groupe en régule à patine brune d’après Rancoulet.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 200 -
#173Michel PoppePeriod: 1883-1976“Lijdende man”. Gipsen beeld. Gesigneerd.
“Homme souffrant”. Sculpture en plâtre. Signée.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 100 / 150 -
#257Ch. Vleck (?)“Judith met het hoofd van Holofernes”. Beeld van zamak. Gesigneerd.
Judith et la tête d’Holopherne”. Sculpture en régule. Signé.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 120 / 180 -
#608“De jonge jager”. Een beeld van bruingepatineerd brons.
“Le jeune chasseur”. Sculpture en bronze à patine brune.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 200 / 220
Other lots in this auction
-
#690Lot van drie poppen. Hoofdjes van papier-maché. Werk van Unis France Ernest Villain en andere. Periode 1925-1935.
Lot de trois poupées. Têtes en papier mâché. Travail d’Unis France, Ernest Villain et autres. Période 1925-1935.No longer availableDim. H. 58, 60 en 62 cmEstimate: € 100 / 140 -
#711Gustave Van VaerenberghEen klein meisje van gekleurd gips. Gesigneerd en genummerd 1192.
Petite fille en plâtre coloré. Signée et numérotée 1192.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 100 / 120 -
#718Royal Crown DerbyEen lot dieren van meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit een arend, twee poesjes, een konijn, een kikker, een roodborstje en een fazant.
Lot d’animaux en porcelaine polychrome et dorée. Comprenant un aigle, deux petits chats, un lapin, une grenouille, un rouge-gorge et un faisan.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#779“Aan de paardenrenbaan”. Paneel. Apocrief gesigneerd. Naar het impressionisme.
“A l’hippodrome”. Panneau. Signature apocryphe. D’après l’impressionnisme.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 80 / 110 -
#117Schemerlampje van ivoor, versierd met een hoogreliëf met dierenmotieven. Afrikaans werk.
Lampadaire en ivoire sculpté décoré d’un paysage aux animaux en relief. Travail africain, première moitié du XXe siècle. Sur socle en bois tourné.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 35 -
#79E. Ferremans“Rivierlandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1963.
“Paysage rupestre”. Huile sur toile. Signée et datée 1963.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#234“Het bisschoppelijk paleis te Beauvais”. Potlood en aquarel op papier. Gemonogrammeerd. Omstreeks 1830.
“Le palais épiscopal de Beauvais”. Crayon et aquarelle sur papier. Monogrammé, vers 1830.No longer availableDim. 41 x 55 cmEstimate: € 150 / 180 -
#432“Alna”. Een plaquette van gepolychromeerd hout met een dwarsdoorsnede van een schip.
“Alna”. Plaquette en bois polychrome représentant une section de navire.No longer availableDim. 25 x 115 cmEstimate: € 80 / 100 -
#699Paul Van DongenPeriod: °1958“Moderne compositie met kreeft”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd 19-6-97. Met M. Mulders en B. Van Vught.
Composition moderne au homard”. Technique mixte sur papier. Signée et datée 19-6-97. Avec M. Mulders et B. Van Vught.No longer availableDim. 68 x 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#590Morabito pour hommeTwee vaporisators eau de voyage voor heren van 75 ml en 50 ml.
Deux vaporisateurs d’eau de voyage pour homme. 75 et 50 ml.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#507Drie glazen bollen met geschilderd interieur met dierenmotieven. Chinees werk. Met hun houten sokkeltjes.
Trois boules en verre, l’intérieur peint aux animaux dans des paysages. Travail chinois. Avec leurs socles en bois tourné.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#298Een bloemenvaasje van mondgeblazen glas met een handgeschilderd bloemendecor.
Vase en verre soufflé à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40

