Similar lots by type
-
#63
Een ovale spiegel in vergulde houten lijst. Schade aan de lijst.
Un miroir ovale dans un cadre en bois doré. Dommage pour la liste.No longer availableOnline onlyDim. 90 x 60 cmEstimate: € 30/40 -
#116
“Parkzicht” & “gebladerte”. Een paar aquarellen op papier. Zonder signatuur.
« Vue parc » & « feuillage ». Une paire d’aquarelles sur papier. Sans signature.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 37,5 & 34 x 26,5 cmEstimate: € 80/100 -
#121
Een blanco brevet voor het voltooien van de Schotse Ritus in de vrijmetselarij.
Un certificat vierge pour l'accomplissement du rite écossais en franc-maçonnerie.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 37 x 25 cmEstimate: € 30/40 -
#58
“Wandelen bij het riviertje”. Olieverf op doek.
« Marcher au bord de la rivière ». Huile sur toile.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 76,5 x 128 cmEstimate: € 120/200 -
#137André Colpin
“Je suis capable du pire et du meilleur. Mais c’est dans le pire que je suis le meilleur!”. Een spreuk op gekleurd en handgeschept papier.
« Je suis capable du pire et du meilleur. Mais c'est dans le pire que je suis le meilleur!". Un dicton sur du papier coloré et fait à la main.No longer availableOnline onlyDim. 19 x 14 cmEstimate: € 25/35 -
#105
“Zicht op Burcht”. Een potloodtekening op papier. Gesigneerd.
"Vue du Château". Un dessin au crayon sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20/30 -
#66
“Horse in the sky”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Cheval dans le ciel. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 80.00 €Dim. 47 x 38 cmEstimate: € 80/100 -
#25
Een reproductie in kader achter glas.
Une reproduction dans un cadre sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 (46 x 56) cmEstimate: € 10/20 -
#27
Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.
Une gravure sur bois colorée. monogrammé.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 45 x 28 cmEstimate: € 25/35 -
#44
“Portret”. Aquarel op papier. Gedateerd 1917. Met een opdracht en gesigneerd;
"Portrait". Aquarelle sur papier. Daté 1917.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 26 x 21 cmEstimate: € 35/45 -
#40
“De aanbidding der herders”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 26/100 buiten de plaat.
"L'Adoration des bergers". Une gravure. Signé et numéroté 26/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 8,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/30
Other lots in this auction
-
#18L. Heyns
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#67L. Pulmans
“Hoevezicht.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de la ferme.” Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 40 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#46Godon
“Stadszicht”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 346/350 buiten de plaat.
"Vue de la ville". Une gravure en couleurs. Signé et numéroté 346/350 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 35 x 31 cmEstimate: € 15/25 -
#112
“Dame met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Dame au chien". Huile sur toile. Attribuée à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 90 x 70 cmEstimate: € 100/120 -
#21G. Gordon
“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 17 x 17 cmEstimate: € 80/100 -
#139Carlo Tarras
“Spaans dorp”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1979.
Village espagnol. Huile sur toile. Signée et datée 1979 au dos.No longer availableOnline onlyDim. 30 x 40 cmEstimate: € 40/50 -
#140
“Antverpia”. Een herdruk van een XVIe eeuwse kaart. Ed. J.E. Buschmann te Antwerpen.
" Anvers ". Réimpression d'une carte du XVIe siècle. Éd. JE Buschmann à Anvers.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 35,5 cmEstimate: € 40/50 -
#61
Een handgeschreven liedtekst in kalligrafie. Recto en verso. In plexi lijst.
Paroles de chansons manuscrites en calligraphie. recto et verso. Sous cadre plexi.No longer availableOnline onlyActive bid: 55.00 €Dim. 57 x 79 cmEstimate: € 40/60 -
#42A. Broekaart
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte”. Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 40 x 46 cmEstimate: € 30/50 -
#126
“Paardenkar op een landweg”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.
"Char à cheval sur une route de campagne". Peinture à l'huile sur panneau. Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 1.00 €Dim. 18,5 x 27 cmEstimate: € 60/100 -
#162
Een antieke halfronde lap met kanten bloemen en boor en een handgeschilderde scène van personages met een vogeltje. Achter glas.
Un ouvrage semi-circulaire antique avec des fleurs en dentelle et une perceuse et une scène peinte à la main de personnages avec un oiseau. Derrière une vitre.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 25 x 47 cmEstimate: € 60/80 -
#128
“Lezende dame in salon.” Olieverf op doel. Restant van signatuur.
Dame lisant dans un salon. Huile sur cible. Restes de signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 30 x 24 cmEstimate: € 60/80