Similar lots by type
-
#250
“De aanbidding der herders”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 26/100 buiten de plaat.
"L'Adoration des bergers". Une gravure. Signé et numéroté 26/100 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 8,5 x 14,5 cmEstimate: € 25/30 -
#211
Een reproductie in kader achter glas.
Une reproduction dans un cadre sous verre.No longer availableOnline onlyDim. 28 x 38 (46 x 56) cmEstimate: € 10/20 -
#171
Een antiek spiegeltje in verguld houten lijst met spiegelglas.
Un miroir ancien dans un cadre en bois doré avec verre miroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. 39 x 33 cmEstimate: € 40/60 -
#215
Een gekleurde houtsnede. Gemonogrameerd.
Une gravure sur bois colorée. monogrammé.No longer availableOnline onlyDim. 45 x 28 cmEstimate: € 25/35 -
#206Albert GeudensPeriod: 1869 - 1949
“Man met handkar op besneeuwde brug”. Een gravure. Gesigneerd buiten de plaat.
"Homme avec charrette sur pont enneigé". Une gravure. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 23,5 x 32,5 cmEstimate: € 25/35 -
#200
“La marche de l’humanité”. Een zeefdruk naar een werk van Roger Somville.
"La marche de l'humanité". Une sérigraphie d'après une oeuvre de Roger Somville.No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 31 x 49 cmEstimate: € 40/60 -
#260
“Portret”. Aquarel op papier. Gedateerd 1917. Met een opdracht en gesigneerd;
"Portrait". Aquarelle sur papier. Daté 1917.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 21 cmEstimate: € 35/45 -
#146Pierre PaulusPeriod: 1881 - 1959
“Mijnwerker”. Een ets. Gesigneerd in de plaat.
"Mineur". Une gravure. Signé dans la planche.No longer availableOnline onlyActive bid: 23.00 €Dim. 45 x 35 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#170L. Heyns
“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. 50 x 60 cmEstimate: € 40/60 -
#247Vetters
Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/10 buiten de plaat.
Une gravure. Signée et numérotée 6/10 à l'extérieur de la planche.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 40/50 -
#217
Een gefineerd notenhouten naaitafeltje met sober ingelegd biesje en op wieltjes. Voering van de lade te herdoen.
Une table à coudre en placage de noyer avec de sobres garnitures marquetées et sur roulettes. Refaire la doublure du tiroir.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 73 x 35 x 46 cmEstimate: € 30/35 -
#274
“Fête d’automne”. Een Japanse houtsnede. Met stempel.
"Fête d'automne". Une gravure sur bois japonaise. Avec cachet.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. 23 x 31 cmEstimate: € 40/60 -
#18Royal Sphinx, Maastricht
Een aardewerken dekselvaas met blauw op wit Delfts decor. Gaaf.
Vase à couvercle en faïence à décor de Delft bleu sur blanc. Super.No longer availableOnline onlyActive bid: 40.00 €Dim. h: 38 cmEstimate: € 25/35 -
#88
“Vrouwenportret”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Portrait de femme". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableOnline onlyActive bid: 30.00 €Dim. 57 x 41 cmEstimate: € 40/60 -
#181Fontaine
“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableOnline onlyDim. h: 23 cmEstimate: € 25/35 -
#16
Een Duits messingen stolpklokje.
Une cloche allemande en laiton.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. h: 24 cmEstimate: € 20/25 -
#167
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte florale". Huile sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 60 x 30 cmEstimate: € 40/60 -
#113
Twee wandelstokken, waarbij één met kristallen knop en één met kunststoffen paardenkopje.
Deux cannes, une avec pommeau en cristal et une avec tête de cheval en plastique.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. l: 89 & 94 cmEstimate: € 25/35 -
#258
Een reeks van vijf bordjes van Japans porselein met landschapsdecors. Enkele kleine schilfers. Onderaan gemerkt. We voegen er een kommetje aan toe met een kip en een kalkoen in het decor.
Suite de cinq assiettes en porcelaine du Japon à décors de paysages. Quelques petits éclats. Marqué en bas. On ajoute un petit bol avec un poulet et une dinde dans le décor.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 18 & 9 cmEstimate: € 35/45 -
#202Kaiser
“Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.
Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.No longer availableOnline onlyDim. L. 50 cmEstimate: € 15/25