• 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.
Erwin Mackowiak
Period: 1926 - 2006

'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.
Dim. 70/50 cm
SKU: 2511250434.
Categories: Papier, Schilderij.
Auction day: 26 November 2025 19:00
Catalogue #434
Estimate: € 200 / 300

  • #192
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Stoomschepen in de havengeul’, olieverf op doek. Getekend.

    'Steamships in the harbor entrance', oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/88 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #164
    Romain Steppe

    “Twee Marines bij avond schemering”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Two Marines at Dusk". Oil on panel. Signed.
    Dim. 15 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #525
    Jan Manten

    Twee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.

    Two linocuts (black with spot color) and an ink drawing by Jan Manten.
    Dim. 31/21 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #122
    Charles Mertens

    ‘Stoomschip’, olieverf op gemaroufleerd doek. Getekend.

    'Steamship', oil on canvas with marouflaged technique. Signed.
    Dim. 46/66 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #552
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Wiske’, olieverf op doek. Getekend L. Sebregts ‘50. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Wiske', oil on canvas. Signed L. Sebregts '50. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #414
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #215
    A. Remisiewicz
    Period: 1989

    ‘Stilleven met fruit’, olieverf op doek. Getekend. Naar de 19e eeuw. Het doek heeft bovenaan een klein deukje.

    'Still life with fruit', oil on canvas. Signed. Possibly from the 19th century. Small dent at the top of the canvas.
    Dim. 38/46 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #468
    W. Lübke & C. Lützow

    "Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.
    Dim. 31,5 x 44 cm
    Estimate: € 75 / 125
  • #444
    Kuyten

    ‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.

    'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.
    Dim. 39/47 cm
    Estimate: € 300 / 450
  • #560
    Festina Quartz

    Een roestvrij stalen dameshorloge met lederen polsband.

    A stainless steel ladies' watch with a leather wristband.
    Estimate: € 50 / 80
  • #225

    “Waterpartij in het bos”, een schilderij, olieverf op board, mogelijk gesigneerd links onder.

    "Water feature in the forest", a painting, oil on board, possibly signed lower left.
    Dim. 40 x 34 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #532
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Het begijnhof van Lier’, olieverf op doek. Getekend.

    'The Beguinage of Lier', oil on canvas. Signed.
    Dim. 70/60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #582

    ‘De watermolen van Grobbendonck’, olieverf op doek. Getekend Broers.

    'The watermill of Grobbendonck', oil on canvas. Signed Broers.
    Dim. 40/54 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #413

    Vier Chinese voorouder schilderijen op doek, niet opgespannen. Medio 1900.

    Four Chinese ancestral paintings on canvas, not stretched. Mid 1900s.
    Dim. 97/51 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #464
    Roger Van Belleghem

    ‘Watergodin’, olieverf op doek. Getekend.

    'Water goddess', oil on canvas. Signed.
    Dim. 55/45 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #489
    Roger Van Belleghem

    ‘Surrealistisch landschap’, olieverf op doek. Getekend.

    'Surrealist landscape', oil on canvas. Signed.
    Dim. 33/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #179

    ‘Stilleven met fruit en insecten’, olieverf op paneel. Een 19e eeuws werkje, getekend met monogram; W. d. B. Hollandse school.

    'Still life with fruit and insects', oil on panel. A 19th-century work, signed with monogram; W. d. B. Dutch school.
    Dim. 21/25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #542
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘De taart’, olieverf op doek. Een post-impressionistisch werk getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'The cake', oil on canvas. A post-impressionist work signed by L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 50/60 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #222
    Theo Humblet
    Period: 1919-2006

    ‘Interieur met moeder en kind’, een olieverfschilderij in naïeve stijl. Getekend.

    'Interior with mother and child', an oil painting in naïve style. Signed.
    Dim. 60/50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #598
    Isidore Opsomer
    Period: 1878 - 1967

    ‘Liers begijnhof in de winter’, een ingekleurde ets. Getekend.

    'Liers Beguinage in Winter', a hand-colored etching. Signed.
    Dim. 63/52
    Estimate: € 40 / 60
  • #562
    Lode Sebregts
    Period: 1906 - 2002

    ‘Staand naakt’, twee tekeningen in zwart en rood krijt. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.

    'Nude female figure', two drawings in black and red chalk. Signed L. Sebregts. Sebregts studied at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.
    Dim. 59/33 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #364
    Richard De Bruyn

    ‘Zicht in de Westhoek’, post impressionisme. Olieverf op doek, getekend met monogram B. R. en een ster.

    'View in the Westhoek', post-impressionism. Oil paint on canvas, signed with monogram B. R. and a star.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #374
    Eugène Yoors
    Period: 1879 - 1975

    ‘Personages’, een expressionistische werk, olieverf op paneel. Getekend E. Yoors.

    'Personages', an expressionistic work, oil on panel. Signed E. Yoors.
    Dim. 34/41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #194
    Henri Joseph Pauwels
    Period: 1903 - 1983

    ‘Strandjutters met paard en kar’, olieverf op doek. Getekend.

    ‘Beachcombers with Horse and Cart’, oil on canvas. Signed.
    Dim. 62/85 cm
    Estimate: € 100 / 150

  • #436

    Een antieke massief houten bank met 3 tegels in de rugleuning.

    An antique solid wood bench with 3 tiles in the backrest.
    Dim. 99 x 138 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #71

    Een vintage tafellamp, Hollywood Regency, vermoedelijk Boulanger.

    A vintage table lamp, Hollywood Regency style, suspected to be Boulanger.
    Dim. h 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #212
    Marcel Van Tillo

    ‘Bloemenvaas’, olieverf op doek. Getekend M. Van Tillo.

    ‘Flower Vase’, oil on canvas. Signed M. Van Tillo.
    Dim. 50/40 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #445

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental rug.
    Dim. 335x247 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #324
    Willy Ceyssens

    Een brutalistische design kandelaar van gegoten aluminium. Getekend C. W.

    A brutalist design candlestick made of cast aluminum. Signed C. W.
    Dim. Hoogte 323 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #160

    Een 18 kt witgouden ring bezet met centrale briljant van 0,66 ct. GVS1.

    An 18 kt white gold ring set with a central brilliant-cut diamond of 0.66 ct. GVS1.
    Dim. 4,16 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #86

    Een massief eikenhouten buffetkast in barokke stijl, met gesculpteerde panelen. Twee deuren en drie laden.

    A solid oak buffet cabinet in baroque style, with carved panels. Two doors and three drawers.
    Dim. H 103, B 146, D 56 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #8

    Een grote kelk van kleurloos kristal met een gegraveerd decor van wijnbladeren. Getekend en gemerkt met sticker.

    A large chalice of colorless crystal with an engraved decoration of grape leaves. Signed and marked with a sticker.
    Dim. Hoogte 21 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #329
    Hildegard Günzel
    Period: 2006

    ‘Spätzchen’, een verzamelpop van Hildegard Günzel. In originele doos. Kunsthars.

    ‘Spätzchen’, a collectible doll by Hildegard Günzel. In original box. Composite material.
    Dim. Hoogte 66 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #140

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met 16 briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct. HP1.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with 16 brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1.60 ct. HP1.
    Dim. 11,72 g
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #17

    Een set meerkleurig geglazuurd aardewerken Staffordshire honden.

    A set of multicolored glazed earthenware Staffordshire dogs.
    Dim. Hoogte 22 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #358

    Een Chinese, zwart gelakte bruiloftsdoos. Qing dynastie, 19e eeuw.

    A Chinese black lacquered wedding box. Qing dynasty, 19th century.
    Dim. h 43 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 25 & 26 november 2025

25 November 2025 19:00
26 November 2025 19:00