#587Een massief eikenhouten cafétafel.
#435Een oude messingen bartrolley met glazen bladen.
#349“Liggend naakt’. Gravure. Gesigneerd buiten de plaat Roy Lichtenstein.
"Lying nude". Engraving. Signed outside the plate Roy Lichtenstein.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 300 / 350 -
#181A.A. Kleijn. “De Rijn, Mannheim, Rheingau, Ned. Grens”. Voor Schippers en Schippers-Vakscholen. Ed. Kon. Onderwijsfonds voor de Scheepvaart, Amsterdam 1957. En twee scheepvaartkaarten en “Hydrografie 1958, Schelde Vlissingen, Antwerpen”.
A.A. Kleijn. "The Rhine, Mannheim, Rheingau, Dutch Border". For Ship Captains and Nautical Schools. Published by Royal Education Fund for Shipping, Amsterdam 1957. Includes two nautical charts and "Hydrography 1958, Scheldt Vlissingen, Antwerp."No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#493Een blauwe aardewerken kom met decor van vissen.
"Northern French street view", a painting, oil on panel, signed illegibly.No longer availableDim. 36 x 47 cmEstimate: € 50 / 75 -
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#395Een paar urnvormige jardinières in blauw-wit porcelein.
"Saint Gummarus Church in Lier," a drawing, pencil and gouache on panel, not signed.No longer availableDim. 39 x 69 cmEstimate: € 40 / 60