#413Cilindervormig vaas in Chinees porcelein. Met bloemendecor.
#127Een urne van verzilverd porselein.
An urn of silver-plated porcelain.No longer availableDim. H:39 cmEstimate: € 40 / 80 -
A set of 2 identical ceramic vases, circa 1950, marked W. Germany and numbered 120835.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40 / 60 -
#246Ecru ladenkast met goudkleurige accenten. 4 laden.
#551Een oude massief koperen patrijspoort.
#175Must de Cartier QuartzEen roestvrij stalen dameshorloge.
A stainless steel women's watch.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#579Leonor FiniPeriod: 1907 - 1996“De verliefden”, een lithografie in kleur, gesigneerd Leonor Fini en genummerd 131/188.
"The Lovers", a color lithograph, signed by Leonor Fini and numbered 131/188.No longer availableDim. 9.5 x 17.5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#582Jules Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950“Winters dorpszicht”, een schilderij, olieverf op paneelk gesigneerd J.A. Duquenne en gedateerd 1900.
#268Christofle FranceEen lot van 2 verzilverd metalen terrines, gemerkt Gallia, prod. Christofle, France.
#545Een set van 3 eikenhouten bijzettafeltjes met vlecchtwerk en glas.
A set of 3 oak side tables with wickerwork and glass.No longer availableDim. 52 x 54 x 39 cmEstimate: € 30 / 50