‘L’effort’. Zamac beeld op marmeren voet, getekend Buchet.
Gustave Buchet
Period: 1888-1963

‘L’effort’. Zamakken beeld op marmeren voet, getekend Buchet.

'The Effort'. Zamac sculpture on marble base, signed Buchet.
Dim. H 35, B 74 cm
SKU: 2904250088.
Auction day: 29 April 2025 19:00
Catalogue #88
Estimate: € 100 / 150

  • #444
    Roland Devolder

    ‘Dromend bij het raam’. Ingekleurde ets. Epreuve d’Artiste. Getekend; Devolder R.

    'Dreaming by the window'. Colored etching. Artist's proof. Signed; Devolder R.
    Dim. 50/32 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #94

    ‘Duinenzicht’ Olieverf op doek, opgekleefd op paneel. Toegewschreven aan Edouard Woutermaertens.

    'Dune View' Oil on canvas, mounted on panel. Attributed to Edouard Woutermaertens.
    Dim. 33/46.5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #430

    Een parelhalssnoer met 18 kt geelgouden slot.

    A pearl necklace with an 18 kt yellow gold clasp.
    Dim. Bruto: 78,20 g
    Estimate: € 600 / 800
  • #423

    Boeddha als berijder van een olifant. Bronzen beeldje.

    Buddha as a rider of an elephant. Bronze figurine.
    Dim. H 18, L 18 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #402

    “Fur Toy”. Toegeschreven aan Keith Haring. Met certificering op keerzijde.

    "Fur Toy". Attributed to Keith Haring. Certification on reverse.
    Dim. 11 x 20 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #429

    “Noord Frans straatzicht”, een schilderij, olieverf op paneel, onleesbaar gesigneerd.

    "Northern French street view", a painting, oil on panel, signed illegibly.
    Dim. 36 x 47 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #114
    Hilaire Bals
    Period: 1940 - ....

    “Kippen”, een set van 2 schilderijtjes, olieverf op paneel, gesigneerd H. Bals.

    "Chickens", a set of 2 paintings, oil on panel, signed H. Bals.
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 400 / 500
  • #562
    G. De Smedt

    “Winters landschap”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd G. De Smedt.

    "Winter landscape", a painting, oil on canvas, signed G. De Smedt.
    Dim. 40 x 55 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #174
    Henri Van Seben
    Period: 1825-1913

    ‘Spelende kinderen in de sneeuw’. Olieverf op doek getekend Henri van Seben, ‘79. Als leerling van Adolphe-Alexandre Dillens en Hubertus van Hove studeerde hij in Den Haag en vestigde zich vervolgens in Brussel. Als stichtend lid van de Vereniging van aquarellisten van België was zijn precieze, nauwgezette kunst in zwang, met name met romantische landschappen, waaronder ‘winters’ en genretaferelen met kinderen.

    'Children playing in the snow'. Oil on canvas by Henri van Seben, 1879. Trained under Adolphe-Alexandre Dillens and Hubertus van Hove in The Hague, then moved to Brussels. Co-founded the Belgian Watercolorists Association, known for precise, meticulous art, especially romantic landscapes such as 'winter' scenes and genre paintings featuring children.
    Dim. 52.5/71.5 cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #499
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    ‘De Kaartspelers’. Olieverf op schilderspaneel. Getekend linksonder; R. Malfliet.

    'The Card Players'. Oil on panel. Signed lower left; R. Malfliet.
    Dim. 30/40 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #29

    Een massief houten dressoir met gesculpteerde delen, 2 deuren en 4 laden.

    A solid wood sideboard with carved details, 2 doors, and 4 drawers.
    Dim. 119 x 270 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #352
    Leo Jordaens
    Period: 1944-2000

    ‘Herfststorm’. Olieverf op paneel. Getekend; Jordaens ‘63.

    'Autumn Storm.' Oil on panel. Signed; Jordaens '63.
    Dim. 80/70 cm
    Estimate: € 60 / 80

Veiling van 29 & 30 April 2025

29 April 2025 19:00
30 April 2025 19:00