#587Een massief eikenhouten cafétafel.
#166Een houten secretaire-vitrinekast. 2 deuren boven en onderaan 3 laden.
A wooden secretary display cabinet. 2 doors above and 3 drawers below.No longer availableDim. H 192, B 98, D 53 cmEstimate: € 120 / 150 -
#74‘Na het strijdgewoel’. Britse en Schotse soldaten hergroeperen na de strijd. 19e eeuws olieverfschilderij op doek. Niet getekend. Met stempel op de rug; E. Warren, Stoke Newington.
'After the Battle'. British and Scottish soldiers regrouping after the battle. 19th-century oil painting on canvas. Not signed. With stamp on the back; E. Warren, Stoke Newington.No longer availableDim. 61/91 cmEstimate: € 350 / 500 -
#389Heidezicht. Olieverfschilderij op doek getekend; B Van Rijn.
#483HergéPeriod: 1954Kuifje, weekblad voor jongens van 7 tot 77 jaar. Volledige negende jaargang, 1954.
Tintin, magazine for boys from 7 to 77 years. Complete ninth year, 1954.No longer availableDim. 29.5 x 20.5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#187Grote aardewerken pauwstaartschotel. Dokkum, met merkteken.
#312Henry KokkenPeriod: 1860 - 1941‘Le mise en place’, huishoudster dekt de tafel voor het avondeten. Olieverf op doek getekend Henry Kokken, 1922. Hij kreeg zijn opleiding aan de Akademie van Antwerpen. Hij was werkzaam in België, Nederland, Frankrijk en Groot-Brittannië. Hij was actief in de Antwerpse kunstkringen "De Scalden" en "Als ick kan".
'The mise en place', housekeeper setting the table for dinner. Oil on canvas by Henry Kokken, 1922. Trained at the Academy of Antwerp, he worked in Belgium, the Netherlands, France, and Great Britain. Active in the Antwerp art circles "De Scalden" and "Als ick kan".No longer availableDim. 43/54 cmEstimate: € 200 / 300 -
#546SECAEen vintage Seca doktersweegschaal, made in Germany.
Replica of a Roman amphora with thick layers of patina. Presented on a metal stand.No longer availableDim. Hoogte 79 cmEstimate: € 40 / 60