#432Leonor FiniPeriod: 1907-1996
“De Kikkerbaring”. Een ets op papier, droge naald. Onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 160/290.
#237B.F.K.
Een art-deco vaas met polychroom bloemendecor. Onderaan gemerkt. D2919 van M. Chevalier. N° /250. Kleine haarscheur binnenkant bovenaan.
An Art Deco vase with polychrome floral decoration. Marked at the bottom. D2919 by M. Chevalier. No. /250. Small hairline crack on the inside at the top.No longer availableDim. H 27 cm, Ø 17 cm.Estimate: € 160 / 220 -
#391
Duitse tinnen snepkan gedateerd 1741. Monogram H.G.R. Met decoratie van een bloem binnenin. En een paar tinnen kadelaars met gebrevetteerd pompsysteem voor olie. Eerste helft 19e eeuw.
#531
Een set van 2 art-deco melkglazen bollampen.
#593
Een lot van 27 munten uit het Verenigd Koninkrijk. Elisabeth II, Set 5 st. 1968, first decimal coins. Set 7 st. 1977, silver jubilee, 5 shilling. 6p. 1953, 1954, 1/2 p. 1957, 1964. 1977 Man, 1 crown 1965 Churchill, 1970 Man, 1972 Jubilee, 1966 Bailwick of Jersey. 50 p, 1973 Membership EEC, 1969. 1/13 Shilling 1870 Jersey, 4 doubles & 8 doubles 1864, Guernsey.
A lot of 27 coins from the United Kingdom. Elizabeth II, Set of 5 st. 1968, first decimal coins. Set 7 st. 1977, silver jubilee, 5 shilling. 6p. 1953, 1954, 1/2 p. 1957, 1964. 1977 Man, 1 crown 1965 Churchill, 1970 Man, 1972 Jubilee, 1966 Bailiwick of Jersey. 50 p, 1973 Membership EEC, 1969. 1/13 Shilling 1870 Jersey, 4 doubles & 8 doubles 1864, Guernsey.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#306
Een vintage toogmeubel met fluwelen bekleding en bijbehorende stoel met gestoffeerde rug en zitting.
A vintage bar cabinet with velvet upholstery and a matching chair with upholstered back and seat.No longer availableDim. 93 x 103 x 48,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#117
Een 18e eeuws Frans vuursteen-reispistool omgebouwd naar percussie. Omstreeks 1770.
#415
Een lot van 32 munten uit Zuid-Afrika. Kruger 2,5 Sh. 1897, 2 Sh. 1896 & 1897, 1 Sh. 1897, alle Ag 925/1000, en 4 kleinere waarden. George V, 2,5 Sh. 1923, 1930, 1936, Florin 1923, 2 Sh. 1933, 1 Sh. 1923 (”Zuid”, “1”), 1930 (”Zuid” , “1”), 1936 (”Suid”, Shilling” en 1 kleinere waarden.
A lot of 32 coins from South Africa. Kruger 2.5 Sh. 1897, 2 Sh. 1896 & 1897, 1 Sh. 1897, all Ag 925/1000, and 4 smaller denominations. George V, 2.5 Sh. 1923, 1930, 1936, Florin 1923, 2 Sh. 1933, 1 Sh. 1923 ("Zuid", "1"), 1930 ("Zuid", "1"), 1936 ("Suid", Shilling") and 1 smaller denominations.No longer availableDim. Ag 100 à 120 gEstimate: € 220 / 300 -
#642G Decock
#22M. Van Laere
“Boszicht”, een schilderij, olieverf op doek, gesigneerd M. Van Laere.
"Boszicht", a painting, oil on canvas, signed M. Van Laere.No longer availableDim. 78 x 104 cmEstimate: € 40 / 60 -
#196Alfred Hendrickx BelformPeriod: 1931
#450
Een gouden munt. Albert I, 20 Bef. 6,45 g, 900/1000. Pos. A, Frans.
A gold coin. Albert I, 20 Francs. 6.45 g, 900/1000. Position A, French.No longer availableEstimate: € 400 / 450