#314Rubens“L’érection de la croix”. Een ets op papier naar P. P. Rubens. Preperation par Erin Corr, terminé par J. B. Michiels.
#622Nicola De MariaPeriod: 1954“Facia Sorridi”. Een print op papier.
"Smiling Face". A print on paper.No longer availableDim. 68 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#328Een lot van 2 beelden van een moeder met kind waarvan één in composietsteen en de andere in plaaster met opschrift ‘wees gegroet - Burchtgravinne’.
#506Een modern vierkante eettafel met wit gelakt blad en aluminium onderstel.
A modern square dining table with a white lacquered top and aluminum base.No longer availableDim. 74,5 x 140 x 140 cmEstimate: € 100 / 150 -
#608Dusart, BruxellesEen zwart marmeren mantelklok, met art-nouveau details. Voet vooraan en achteraan gerestaureerd.
#648Een wit glazen vouwvaas.
A white glass folding vase.No longer availableDim. 28,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#408“Scènes de la vie des peintres, Flamande et Hollandaise par Madou”, 1842. Een boek met vele etsen naar gekende werken. Vochtschade.
"Scenes from the Life of Flemish and Dutch Painters by Madou", 1842. A book with numerous etchings after well-known works. Water damage.No longer availableDim. 61 x 44 cmEstimate: € 60 / 80 -
"The Eternal Thinker". A patinated bronze sculpture inspired by Rodin's The Thinker. Signed 'Milo'. On a black marble base.No longer availableDim. 24 cmEstimate: € 200 / 250