#61Becker S.A. BruxellesEen precisieweegschaal met drie niveaus van aanpassing.
#31Een robijnrode Boheems kristallen vaas met geslepen motieven.
#41Een bronzen beeld van een golfer.
#67Antares ParvaEen vintage draagbaar Italiaanse typewriter, gemerkt Antares Parva, medio 1960.
#118Een houten Boulle pendule met diverse ornamenten versierd, 19e eeuws.
#599S. Cleyman“Bloemenstilleven”. Een schilderij, olieverf op doek. Onderaan gesigneerd.
#125Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met acht kleine briljantjes.
#14“Bloemenstilleven in blauwe vaas.” Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.
"Flower still life in blue vase." Oil on panel. Signature illegible.No longer availableDim. 22 x 27 cmEstimate: € 50 / 100 -
#499Een Perzisch handgeknoopt bidtapijt met geometrisch decor.
A Persian hand-knotted prayer carpet with geometric design.No longer availableDim. 175 x 107 cmEstimate: € 80 / 120 -
#496Een Perzisch handgeknoopt tapijt met geometrisch en floraal decor.
A Persian hand-knotted carpet with geometric and floral design.No longer availableDim. 340 x 260 cmEstimate: € 200 / 300 -
#373Een dolk met een hoorn als handvat.
A dagger with a handle made of horn.No longer availableDim. l 50 cmEstimate: € 40 / 60