#675Een gefineerd eikenhouten tv-meubel.
#388Een Vlaamse 17de eeuwse schijfkandelaar.
#546Een massief eikenhouten verlengbare tafel met bolpoten.
#300Een 18 kt geelgouden bloemvormige ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
An 18 kt yellow gold flower-shaped ring set with diamonds weighing approximately 0.20 ct. in total and sapphires weighing approximately 0.30 ct. in total.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 450 / 550 -
#691Een paar geslepen kristalglazen karaffen.
#464Vladimir MoszowskiPeriod: 1949“Face (gold) / Tree (silver) / Face (gold)”. Een collage, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd, getiteld en gedateerd ‘96.
#554Dordevic MiodragPeriod: 1936“Kleurrijk abstract”. Een serigrafie op papier. Onderaan gesigneerd.
"Colorful abstract". A silkscreen on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 80 x 93 cmEstimate: € 100 / 150 -
#267Een vintage hout gesculpteerde reproductie van een mudejar/sgabello stijl stoel.
A vintage wooden sculpture reproduction of a mudejar/sgabello style chair.No longer availableDim. 111 x 44 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#297Val Saint LambertPeriod: 1935Een art deco vaas, model John door Charles Graffart voor Val Saint Lambert. Onderaan gemerkt VSL Belgique. Ca. 1935.
An antique glass perfume bottle with a silver lid, marked 935 sterling silver. Includes a vintage Shiseido perfume stick.No longer availableDim. h 11.8 cmEstimate: € 50 / 75