Similar lots by type
-
#89Willem Junior Linnig
Een lot van acht diverse losse etsen.
Lot de huit eaux fortes diverses sans cadre.Estimate: € 40/60 -
#234
Een vergulde smeedijzeren rozenstruik. Ingelijst.
Branche de rosier en fer forgé doré. Encadrée.Dim. 97 x 57 cmEstimate: € 40/60 -
#614
Vijf houtsneden met naakten. Op één na allemaal gesigneerd, genummerd en gedateerd buiten de plaat.
Cinq gravures sur bois représentant des nus. Quatre exemplaires signés, numérotés et datés hors planche.Dim. 51,5 x 40 cmEstimate: € 50/80 -
#589
“The race”. Lithografie. Gesigneerd, genummerd 12/45 en gedateerd ‘81.
“The Race”. Lithographie. Signée, numérotée 12/45 et datée 1981.Dim. 52 x 65 cmEstimate: € 40/60 -
#653
Een lot van achttien filmaffiches voor Franstalige films.
Lot de dix-huit affiches de cinéma comprenant des films français.Estimate: € 70/100 -
#632Enk De Kramer
Drie abstracte etsen. Allen gesigneerd en genummerd 1/1 buiten de plaat.
“Trois eaux-fortes abstraites”. Singées et numérotées 1/1 hors planche.Dim. 16,5 x 12,5 cmEstimate: € 50/60 -
#579Staf De Smedt
“Droomextase”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 36/200 buiten de plaat.
“Extase de rêve”. Lithographie. Signée et numérotée 36/200 hors planche.Dim. 29,5 x 22,5 cmEstimate: € 40/60 -
#598
Een lot van elf bioscoopaffiches voor gevechtsfilms.
Lot de onze affiches de cinéma comprenant des films de guerre.Estimate: € 55/65 -
#54
Een lot van negen diverse losse etsen van Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet en Coq.
Lot de neuf eaux fortes par Vaes, Minne, Verlat, Hens, Lamorinière, Malfliet et Coq. Sans cadres.Estimate: € 45/60 -
#608
Een lot van twaalf bioscoopaffiches voor overwegend Belgische films. We voegen er drie recentere affiches voor Amerikaanse producties aan toe.
Lot de douze affiches de cinéma comprenant des films belges. Nous ajoutons trois affiches plus récentes de productions américaines.Estimate: € 50/80 -
#464
Een reeks van dertien ingelijste prenten van ‘La Mode illustréé”.
Suite de treize estampes encadrées de “La Mode Illustrée”.Estimate: € 80/120 -
#34
Een lot van drie etsen, bestaande uit een zicht op de Kleine Zavel van Kurt Peiser; een zicht op De Lieve Vrouwentoren te Antwerpen van Romain Malfliet en een XVIIIe eeuwse Hollandse marine.
Lot de trois eaux fortes comprenant une vue du Petit Sablon par Kurt Peiser, une vue de la Cathédrale d’Anvers par Romain Malfliet et une marine hollandaise du XVIIIe siècle.Estimate: € 30/40 -
#52
Een lot grafiek bestaande uit etsen en houtsneden met o.a. een reeks afbeeldingen van kerken uit het Waasland van Severin.
Lot d’eaux fortes et des gravures sur bois comprenant e.a. une suite de représentation d’églises du Pays de Waes par Séverin.Estimate: € 40/6° -
#69
Een lot van zeven grafische werken, waaronder Masereel, Smits en Cantré.
Lot de sept gravures dont oeuvres par Masereel, Smits et Cantré.Estimate: € 60/8à -
#683
Een lot van zesentwintig filmaffiches voor Amerikaanse films.
Lot de vingt-six affiches de cinéma comprenant des films américains.Estimate: € 100/150 -
#673
Een lot van zestien filmaffiches met betrekking tot kinderfilms en komedies. O.a. “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots”, ...
Lot de seize affiches de cinéma comprenant des films d’enfants et des comédies dont “Un sac de billes”, “Monty Python’s The Holy Grail”, “Les Charlots etc.Estimate: € 70/100 -
#379
Een lot van zeven etsen, waaronder K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels, ...
Lot de sept eaux fortes dont oeuvres par K. Peiser, F. Proost, H. Schaefels etc.Estimate: € 35/50 -
#693
Een lot van veertien bioscoopaffiches voor films met religieuze thema’s.
Lot de quatorze affiches de cinéma aux thèmes religieux.Estimate: € 50/80 -
#59
Een oude topografische kaart van Brabant uit de XVIIIe eeuw. We voegen er een oude ets met een afbeelding van het Antwerps stadhuis aan toe. XVIIe eeuw.
Carte topographique ancienne de Brabant du XVIIIe siècle. Nous ajoutons une eau forte du XVIIe siècle représentant l’hôtel de ville d’Anvers.Estimate: € 80/120 -
#663
Een lot van achtenveertig filmaffiches uit de jaren ‘60 en ‘70.
Lot de quarante-huit affiches de cinéma des années 60 et 70.Estimate: € 150/200 -
#92André Goezu
Een reeks van vier ingekaderde etsen: “Lascaux” 42/60; “Ondes” 74/75; “Olympic” 25/30 en “Que séra” 34/50. Allen gesigneerd buiten de plaat.
Suite de quatre eaux fortes encadrées: “Lascaux”, 42/60; “Ondes”, 74/75; “Olympic”, 25/30 et “Que sera” 34/50. Signées hors planche.Dim. 7,5 x 5,5 cmEstimate: € 40/60 -
#104
Een divers lot losse grafische werken van Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Naeyaert, Hebbelinck, enz.
Lot de gravures par Rob Aerens, Henri Kerels, Meus, Nauyaert, Hebbelinck etc.Estimate: € 50/60 -
#354
Twee damesportretten en een herenportret, resp. twee lithografieën en een houtskooltekening.
Deux portraits de dame et un portrait d’homme, dont deux lithos et un dessin au fusain.Estimate: € 30/40 -
#665Joe Colombo
“Yellow Boby Trolley 1970”. Van ABS plastic en met drie wielen. Eerste reeks, met merk. Enige slijtage.
“Yellow Boby Trolley 1970”. En plastique ABS et sur trois roues. Première série, avec marque. Quelques usures.Dim. H. 73 cmEstimate: € 200/240
Other lots in this auction
-
#230
Een 18 karaats geel gouden broche met camee.
Broche au camée en or jaune 18 ct.Dim. 7,14 gEstimate: € 180/250 -
#7
Een paar eikenhouten krukjes op vier gedraaide poten met dwarsverbinding.
Paire de tabouret sur quatre pieds tournés à entrejambe.Estimate: € 30/50 -
#412
Een eikenhouten nachtkastje met een gesculpteerd paneeldeur met bloemenmotief in de hoeken.
Table de chevet en chêne à une porte sculptée d’un motif floral sur le coins.Dim. H 56 cmEstimate: € 30/40 -
#406
Een stel van drie bijzettafeltjes in Lodewijk XVI-stijl. Mahoniehout. Kleine letsels.
Suite de trois tables de gigogne de style Louis XVI en acajou. Petits dégâts.Estimate: € 30/40 -
#460
Een geribde snavelkan van kleurloos kristal met een zilveren montuur. Duits werk. 835‰.
Verseuse au bec décorée de côtes torses en cristal incolore et à monture en argent. Poinçons allemands, 835‰.Dim. h: 26 cmEstimate: € 100/150 -
#655
Een lot van zeven stuks gesculpteerd Aziatisch en Afrikaans ivoor en één van been.
Lot de sept sculptures asiatiques et africaines en ivoire, ainsi qu’une pièce en os.Estimate: € 120/180 -
#528
Een lot van vijf Oosterse sierwapens.
Lot de cinq armes orientales décoratives.Estimate: € 50/80 -
#558
Scroll met een Han-afbeelding. In doos.
Scroll chinois avec une représentation Han. Dans une boîte.Estimate: € 40/60 -
#624Carl Hennig Pedersen
“Cobra compositie.” Litho. Gesigneerd en genummerd buiten de plaat: 95/150. Gedateerd: 1971.
“Composition Cobra”. Lithographie. Signée et numérotée 95/150 hors planche. Datée 1971.Dim. 59 x 45 cmEstimate: € 220/280 -
#109P.J. Neuhaus
“Vrouw bij het haardvuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Femme près de l’âtre”. Huile sur panneau. Signé.Dim. 33 x 24 cmEstimate: € 200/240 -
#517
“Herderskoppel”. Twee beelden van donkergepatineerd kunstbrons op een grijs marmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.Dim. h: 48 cmEstimate: € 80/120 -
#529
Twee liggende naakten. Pastel op papier.
Deux nus couchés. Pastel sur papier.Dim. 35 x 60 & 40 x 70 cmEstimate: € 100/120