#128
Ch. Taillefer A.C. Pomerol
1973 aantal: 12 Bt. ts à ms, 1 etiket manco
No longer available -
#297
Comte De Bie A.C. Bordeaux
M.O. 1996 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#270
Lot rode Bordeaux
1993 aantal: 12 Bt. Ch. des Tuquets A.C. Bordeaux
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Croix Beauséjour A.C. Montagne-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Durand-Laplagne A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. Ch. Arnauton A.C. Fronsac
M.C. 1993 aantal: 1 Bt. L’Ermitage de Chasse-Spleen A.C. Haut-Médoc
No longer available -
#348
Ch. Bertrand Braneyre Vieille Vignes A.C. Haut-Médoc
M.C. O.D. 2008 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#90
Lot rode Bourgogne
1947 aantal: 3 Bt. Pommard Tête de Cuvée A.C. P. Evon, Villefranche
1947 aantal: 2 Bt. 5 cmChambertin A.C. Grand cru P. Evon, Villefranche
1947 aantal: 1 Bt. 5 cm
No longer available -
#165
Ch. Bonis A.C. Saint-Estèphe
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn à ms
No longer available -
#170
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. ts à ms, enkele capsules beschadigd
No longer available -
#364
Pouilly-Fuissé Vieilles Vignes A.C.
Vincent Girardin, Meursault M.O. O.D. 2012 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#14
Lot rode wijn
aantal: 8 Bt. Autari Barbera D.O.C. Oltrepo Pavese Cantine di Casteggio M.O. 2003 aantal: 1 Bt. Scyri Nero d’Avola IGT Sicilia Cos, Comiso M.O. 1999 aantal: 2 Bt. Sancerre Les Bonnes Bouches A.C. Henri Bourgeois, Chavignol M.D. 1997 aantal: 3 Bt. Dom. La Caumette Vin de Pays des Coteaux du Libron M. & J.P. Corbière, Beziers M.D. 1996 aantal: 1 Bt. Ch. de la Cour A.C. St-Emilion
M.C. 1996 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#376
Sancerre Les Terres Blanches A.C. Dom. La Barbotaine, Fréderic Champault, Crézancy M.O. O.D. 2013 aantal: 12 Hbt.
No longer available -
#247
Ch. Lestage-Darquier A.C. Moulis Cru bourgeois M.C. 1989 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#124
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1972 aantal: 4 Bt. vts