#97
Ch. Laville-Haut-Brion A.C. Graves Grand cru classé de Graves en blanc M.C. 1954 aantal: 5 Bt. ms, zonder etiket, capsules beschadigd
No longer available -
#156
Ch. Cardour A.C. Lalande-de-Pomerol
M.C. O.D. 1976 aantal: 12 Bt. bn à vts
No longer available -
#344
Ch. La Fleur Saint-Vincent A.C. Pomerol
M.C. O.K. 2006 aantal: 6 Bt. neck
No longer available -
#189
Lot rode Bordeaux
1982 aantal: 8 Bt. Ch. de Gondats A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 1982 aantal: 5 Bt. Ch. La Grave de Guitignan A.C. Moulis
M.C. 1982 aantal: 3 Bt.
No longer available -
#168
Ch. Tour des Termes A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.D. 1976 aantal: 11 Bt. ts à ms
No longer available -
#179
Ch. Villebout A.C. Montagne-St-Emilion Ets. J-P Moueix, Libourne M.F. O.K. 1979 aantal: 6 Bt. base neck
No longer available -
#227
Ch. Rieussec A.C. Sauternes 1e grand cru classé M.C. 1988 aantal: 9 Bt. gevlekte etiketten
No longer available -
#11
Lot rode wijn
aantal: 13 Bt. Châteauneuf-du-Pape A.C. Dom. de Bois Dauphin, J. Marchand, Châteauneuf M.O. 1972 aantal: 4 Bt. beschadigde etikettenChâteauneuf-du-Pape A.C. Dom. de la Solitude, Pierre Lançon, Châteauneuf M.O. 1988 aantal: 9 Bt. vuile etiketten
No longer available -
#298
Ch. La Croix Chantecaille A.C. St-Emilion grand cru
M.C. O.K. 1996 aantal: 12 Bt. neck
No longer available -
#325
Ch. Grand Mirande A.C. St-Emilion
M.C. 2000 aantal: 12 Bt.
No longer available -
#327
Ch. Hyot Cuvée Prestige A.C. Côtes de Castillon
M.C. 2001 aantal: 8 Bt.
No longer available -
#29
Lot rode Bordeaux
aantal: 5 Bt. Ch. La Croix de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1995 aantal: 1 Bt. Ch. La Croix de Gay A.C. Pomerol
M.C. 1988 aantal: 4 Bt.