#403Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#299Ch. Haut-Mayne A.C. Sauternes
M.C. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#166Ratafia de Bourgogne Vin de liqueur Château de Pommard M.O. 0 aantal: 2 bt
No longer available -
#65Lot rode wijn
aantal: 4 bt
Jaguar Pinot Noir Dundee Hills Native Flora Wines, McMInnville Oregon M.O. 2010 aantal: 1 bt
Rutherford Cabernet Sauvignon Napa Valley Pine Ridge Vineyards, Napa Ca M.O. 2010 aantal: 1 bt
Fortis Cabernet Sauvignon Napa Valley Pine Ridge Vineyards, Napa Ca M.O. 2009 aantal: 1 bt
Riserva Red Wine Santa Barbara County Dascomb Cellars, Buellton Ca M.O. 2010 aantal: 1 bt
No longer available -
#404Ch. Martillac A.C. Loupiac
M.C. O.D. 2011 aantal: 12 bt
No longer available -
#142Collectie Single Malt & Blended
aantal: 3 bt
King of Scots Proclamation
Douglas Lang & Co, Glasgow
aantal: 1 bt Aardewerken kruikje
The Belgian Owl Single Malt
aantal: 1 bt
Lambertus Belgian Single Grain 10 years old
aantal: 1 bt
No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#98Lot rode bordeaux
aantal: 10 bt
Ch. Le Grand Humeau A.C. Bordeaux
M.O. 1994 aantal: 6 bt
Ch. Semonlon A.C. Haut-Médoc
1994 aantal: 1 bt
Ch. Vieux Lavergne A.C. St-Emilion
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Bordeaux A.C.
M.C. 1997 aantal: 1 bt etiket beschadigd
Ch. de ***
No longer available -
#422Ch. Brown A.C. Pessac-Léognan
M.C. K. 2016 aantal: 5 bt
No longer available -
#381Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#428Montagny Premier Cru A.C. Joseph Drouhin, Beaune M.O. 2019 aantal: 3 bt
No longer available -
#169Burmester Porto Vintage Bottled 1965 J.W. Burmester & Ca Lda, Oporto M.O. 1963 aantal: 1 bt