#228Ch. de Bourgueneuf A.C. Pomerol
M.C. 1989 aantal: 6 bt
No longer available -
#304Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois M.C. O.K. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#116Lot rode bordeaux
aantal: 13 bt
Ch. Lyonnat A.C. Lussac-St-Emilion
M.C. 1970 aantal: 2 bt
Ch. Tour Saint-Pierre A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1973 aantal: 6 bt 2 etiketten manco, schade aan etiketten
Ch. Haut-Brisson A.C. St-Emilion grand cru
M.C. 1989 aantal: 4 bt
M.C. 1986 aantal: 1 bt
winesNo longer available -
#316Ch. Pascaud Réserve A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. O.D. 2000 aantal: 12 bt
No longer available -
#392Ch. de Pez A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. O.K. 2009 aantal: 6 bt
No longer available -
#337Ch. Bellevue A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#303Ch. de Fieuzal A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé de Graves en rouge M.C. 1999 aantal: bt Er is een fles meer dan op de foto.
No longer available -
#225Oberemmeler Rosenberg Riesling Spätlese Q.m.P. Mosel-Saar-Ruwer - Trocken Reichsgraf von Kesselstatt, Trier E.A. 1989 aantal: 6 bt 1 etiket lichtjes beschadigd
No longer available -
#298Clos du Roy A.C. Graves
M.O. O.D. 1999 aantal: 12 bt
No longer available -
#280Ch. Saint-Pierre A.C. St-Julien 4e grand cru classé M.C. 1995 aantal: 5 bt
No longer available -
#167Ch. Margaux A.C. Margaux 1e grand cru classé
1921 aantal: 1 bt M.C. op label, niets op kurk, geen capsule
No longer available -
#133Lot witte champagne
aantal: 4
Champagne Carte d’Or brut
Moutardier, Le Breuil M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Brut Millésimé
Serge Raffin, Ludes M.O. 2002 aantal: 1 bt
Champagne Brut
Laurent-Perrier, Tours-sur-Marne M.O.
aantal: 1 bt
Champagne Brut
aantal: 1 hbt