#181Ch. Figeac A.C. St-Emilion 1e grand cru classé
M.C. 1975 aantal: 2 bt
No longer available -
#122Ch. Bouqueyran A.C. Moulis
M.C. 0 aantal: 11 Bt. ms - ts. Etiketten beschadigd of manco
No longer available -
#381Ch. Carbonnieux A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2008 aantal: 6 bt
No longer available -
#78Lot rode bordeaux
aantal: 2 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1983 aantal: 1 bt
Ch. Phélan-Ségur A.C. St-Estèphe Cru bourgeois exceptionnel M.C. 1992 aantal: 1 bt
No longer available -
#249Ch. La Conseillante A.C. Pomerol
M.C. O.K. 1993 aantal: 12 bt
No longer available -
#16Lot witte wijn
aantal: 8 bt
Ch. La Rivière A.C. Sauternes
M.C. 1995 aantal: 1 bt
Marquis de Seynac A.C. Monbazillac
M.O. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Larrouquey A.C. Cérons
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Le Protéstat A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Le Pradey A.C. Sainte-Croix-du-Mont
M.C. 1996 aantal: 1 bt
Ch. Cousteau A.C. Cadillac
M.P. 1996 aantal: 1 bt
Ch. L’Enclos de Miqueu A.C. Loupiac
M.O. 2010 aantal: 2 bt
No longer available -
#376Ch. Malartic-Lagravière A.C. Pessac-Léognan Grand cru classé M.C. O.K. 2006 aantal: 6 bt
No longer available -
#155Lot wijn
aantal: 6 bt
Mosel-Saar-Ruwer Qualitätswein Andreas Oster, Cochem E.A. 1999 aantal: 1 bt
Vinsobres A.C. Côtes du Rhône Cave du Prieuré, Vinsobres M.O. 197* aantal: 1 bt
Ch. des Laurets A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.B. 1979 aantal: 1 bt
Ch. La Freynelle A.C. Bordeaux
M.C. 1994 aantal: 1 bt
Mouton-Cadet A.C. Bordeaux Baron Philippe de Rothschild, Pauillac M.P.
aantal: 1 bt
No longer available -
#180Cuvée de la Renaissance A.C. Puisseguin-St-Emilion
M.P. 1975 aantal: 1 jerob.
No longer available -
#87Ch. Pontet-Chappaz A.C. Margaux
M.P. 1974 aantal: 1 bt
No longer available -
#342Ch. La Tour-Figeac A.C. St-Emilion grand cru classé
M.C. 2002 aantal: 12 bt
No longer available -
#310Ch. Pascaud A.C. Bordeaux Supérieur
M.C. 2000 aantal: 12 bt