#83Lot van vijf kunststoffen Capodimonte beeldjes. Gemerkt G. Armani.
#17Een lot van 10 vazen, allen met schade.
#20Een lot van 3 Japanse beelden.
#121Ingekleurde gravure, landkaart van Brazilië.
#66Een lot schilderspigmenten.
A lot of artists' pigments.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#169Een set van 2 kristallen kandelaars, Inn kristal gemerkt.
#189Set van 2 art-deco stoelen met dieproze fluwelen zitting.
Set of 2 art-deco chairs with deep pink velvet seats.No longer availableOnline onlyDim. H 93, B 45, D 42 cmEstimate: € 20 / 30 -
#195Een eikenhouten krantenbakje, met kussen.
#142Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006“Vissersboot - Waasmunster”, een ets op papier, gesigneerd, getiteld en genummerd buiten de plaat. 4/100.
"Fisherman's boat - Waasmunster", an etching on paper, signed, titled, and numbered outside the plate. 4/100.No longer availableOnline onlyDim. 55 x 38 cmEstimate: € 50 / 75 -
#36Charles LemanceauPeriod: 1905 - 1980“Windhonden”, een groen geglazuurd keramisch beeld, art-deco, gesigneerd Lemanceau. Het hoofd van één hond is gelijmd.
Spirou, collector's album no. 21. 1947. Cover in good condition, significant damage to the first pages.No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30