#196
Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#200
“Winters zicht in de Franche-Comté”. Olieverf op paneel. Naar een werk van Robert Fernier.
Vue d'hiver en Franche-Comté. Huile sur panneau. D'après une oeuvre de Robert Fernier.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 45 x 55 cmEstimate: € 100/150 -
#13
Een gebeeldhouwd houten hoofdje.
Une tête en bois sculpté.No longer availableOnline onlyDim. h: 17 cmEstimate: € 20/30 -
#19Henriot, Quimper
Een schaaltje op schotel van meerkleurig Bretoens aardewerk. Gemerkt. Linkerhandvat van zowel schotel aals schaal gerestaureerd.
Bol sur soucoupe en faïence bretonne multicolore. marqué. Anse gauche du plateau et du bol restaurée.No longer availableOnline onlyActive bid: 5.00 €Dim. 35 x 24 cmEstimate: € 35/45 -
#281
Vier vintage krukjes met kunstlederen bekleding. Lichte slijtage.
Quatre tabourets vintage avec revêtement en cuir artificiel. Usure légère.No longer availableOnline onlyActive bid: 35.00 €Dim. h: 62 cm Ø: 29 cmEstimate: € 25/45 -
#132
Een tinnen olielampje. Art nouveau.
#6
Een winters landschapje op marmer.
Un paysage d'hiver sur marbre.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30/50 -
#249J. Andries
“Kerkinterieur met personages”. Aquarel. Gesigneerd.
“Intérieur d’église aux personnages”. Aquarelle. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#44
#60
“Interieur”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
#272Brigitte
“Kinderen”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
"Enfants". Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29 cmEstimate: € 50/80 -
#128
“Zicht op het Rahmplateau te Luxemburg”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd ‘VC’.
Vue du plateau Rahm au Luxembourg. Aquarelle sur papier. Monogrammée 'VC'.No longer availableOnline onlyDim. 21 x 30 cmEstimate: € 40/60