Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse  modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.

“Les modes parisiennes”. Twee XIXe eeuwse modeprenten met handgemaakte jurkjes. Achter glas.

Les modes parisiennes. Deux gravures de mode du XIXème siècle avec des robes faites à la main. Derrière le verre.
Online only
Dim. 27 x 18 cm
SKU: 2102220183.
Auction day: 21 February 2022 22:00
Catalogue #183
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #51

    Een klein bekleed juwelenkistje.

    Une petite boîte à bijoux doublée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 14 cm x 11 cm x 9 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #167

    “Waterlandschap”. Olieverf en zilververf op paneel. Onleesbaar gesigneerd.

    ”Paysage rupestre”. Huile et peinture d’argent sur panneau. Illisiblement signé.
    No longer available
    Online only
    Dim. 80 x 105 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #139

    Een lot van 62 oude Bijbeltaferelen op karton. Randschade.

    Lot de 62 vieilles scènes bibliques sur carton. Dommages aux bords.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 100 / 160
  • #52
    Schwarzenhammer

    Een paar Beierse porseleinen bordjes met opengewerkte vleugel en met meerkleurig Japans decor. Onderaan gemerkt.

    Paire d'assiettes bavaroises en porcelaine à ailes ajourées et décor japonisant multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Online only
    Dim. Ø: 19 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #216

    Prent in reliëf naar Anton Pieck.

    Impression en relief d'après Anton Pieck.
    No longer available
    Online only
    Dim. 22 x 32 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #4

    Een porseleinen flesje met blauw op wit decor.

    Flacon en porcelaine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #214

    Twee Engelse prenten. “La Chaise de Poste” en “L’Estafette”. Naar V. Adam.

    Deux estampes anglaises. La Chaise de Poste et L'Estafette. D'après V. Adam.
    No longer available
    Online only
    Dim. 29 x 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #213

    Een groengepatineerd gipsen meisjesbuste. Enkele lichte beschadigingen.

    Buste de jeune fille en plâtre patiné vert. Quelques dégâts légers.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #256
    A. Broekaart

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Online only
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #61

    Een lot boeken allerlei: - “L’aviation - I. Des origines à 1914”. Een Stickerboek uit 1954 door Hergé. Incompleet. - “Rome - Fragments”. Annick Blavier. Ed. Franck Bordas, 1999. - “Afghan carpets & kilims”. - Revue technique automobile - Volkswagen Polo ‘1982. - Tentoonstellingscatalogus Mons Wien 1980 - 1981.

    Livre en tout genre : - « L'aviation - I. Des origines à 1914 ». Un livre d'autocollants de 1954 par Hergé. Incomplet. - "Rome - Fragments". Annick Blavier. Éd. Franck Bordas, 1999. - « Tapis & kilims afghans ». - Revue technique automobile - Volkswagen Polo '1982. - Catalogue d'exposition Mons Wien 1980 - 1981.
    No longer available
    Online only
    Estimate: € 35 / 45
  • #118
    Val Saint Lambert

    Een kratervaas met zeshoekig voetstuk van kleurloos geslepen kristal, met vergulde metalen randversiering met parelfries. Gemerkt met etiket en “Val” gegraveerd. Voetstuk gelijmd aan de buik.

    Vase cratère à base hexagonale en cristal taillé clair, à décor de bordure en métal doré à frise de perles. Marqué d’une étiquette et “Val” gravé. Piédestal collé sur la panse.
    No longer available
    Online only
    Dim. H. 24 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #22

    Een theepotje en schoteltje van meerkleurig Japans porselein.

    Une théière et une soucoupe en porcelaine japonaise multicolore.
    No longer available
    Online only
    Dim. h: 15 cm; Ø: 14 cm
    Estimate: € 15 / 20
View all auction items ›

Online-Only 21 februari 2022

Op Maandag 21 februari wordt aan de hoogste bieder het lot toegewezen bij elk redelijk bod (incrementen van ± 10% boven het vorige bod en indien een lot is toegewezen +22% commissie op de uiteindelijke hamerprijs en + € 2,00 tafelgeld per lot). De biedingen zijn PRIJS PER LOT.  


On Monday February 21st the lot will be assigned to the highest bidder on each reasonable bid (increments of ± 10% added to the previous bid; once assigned a lot there is a +22% commission on the final hammer price and a + € 2,00 fixed cost per lot). All bids are PRICE PER LOT.

21 February 2022 22:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 21 February 2022 22:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More