No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 50 -
#254Henri De Grève“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Belgische school.
”Bateau de pêche sur la plage”. Huile sur toile. Signée. Ecole belge.No longer availableOnline onlyDim. 49 x 59 cmEstimate: € 60 / 100 -
#21-“Een godverdomme....”. Ingekleurde prent door Frans Van Immerseel.-”De Wasvrouw”. Miniatuurtje.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#27Twee paar kandelaars van rood koper.
#310Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#318Een geblazen vaasje van geel gas met zwarte versieringen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 9,5 cmEstimate: € 25 / 30 -
#217Paar ingelijste portretten. XIXde eeuw.
Paire de portraits encadrés. XIXe siècle.No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 80 -
#158Irididi“Abstracte Afrikaanse compositie”. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd.
“Composition abstraite africaine”. Technique mixte sur toile. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 54 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#271Een recente vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van fazanten op een bloeiende struik. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 30 cmEstimate: € 25 / 30 -
#229Een lot van vier klokjes.
Un lot comprenant quatre horloges murales polychromes.No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#163Twee paar olieverfschilderijtjes op paneel, waarbij twee met Hollandse rivierlandschappen en twee bloemenstillevens, resp. gesigneerd “De Clercq” & “Bernard”.
Deux paires de peintures à huile sur panneau, dont deux avec une représentation de paysages et rivières de Hollande et deux natures mortes aux fleurs, signés resp. “De Clercq” & “Bernard”.No longer availableOnline onlyDim. 17 x 23 & 11 x 15 cmEstimate: € 40 / 50