#184J. Dardenne“Chiny sur Semois”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
“Chiny sur Semois”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#130Een verzilverd metalen staand kruisbeeld en een kruisbeeld van verzilverd metaal en zwart perenhout (beschadigd). We voegen er een wandkruisbeeld aan toe.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 15 / 25 -
#144Vijf chromo-albums:- Drie albums over aardrijkskunde, uitgegeven door Chocolade Jacques.- Twee albums over Belgische folklore, uitgegeven door Côte-d’or.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 20 / 30 -
#267Een paar vazen van Chinees porselein met meerkleurige decors van personages. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cmEstimate: € 25 / 25 -
#39Twee porseleinen sakeflesjes met vijf kommetjes, versierd met bloemendecors en vergulde randen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 13,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
No longer availableOnline onlyDim. h: 16 - 21 cmEstimate: € 25 / 50 -
#222Robert Wuythack“Moerbeiboom II. Landschap”. Ets. Gesigneerd en genummerd 22/25.
“Moerbeiboom II. Un paysage”. Eau-forte. Signée et numérotée 22/25.No longer availableOnline onlyDim. 33 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#124Een lot brons, bestaande uit twee setjes met gewichten, een inktpot in de vorm van een liggende hond en een bekertje.
No longer availableOnline onlyDim. h: 4 - 8 cmEstimate: € 25 / 35 -
#153Pablo“Clown”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Clown”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableOnline onlyDim. 60 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#239Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableOnline onlyDim. l: 135 cmEstimate: € 40 / 60 -
#13Een spiegel van verguld hout.
#141Een grote porseleinen dekselvaas met polychroom decor naar Japans voorbeeld.
Un grand vase à couvercle en porcelaine avec un décor d’après une oeuvre du Japon.No longer availableOnline onlyDim. H.68 cmEstimate: € 80 / 120