Similar lots by type
-
#527
Een lot van twaalf boeken met betrekking tot klokken en horloges.
Lot de douze livres concernant les pendules et les montres.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#44
Een lot van drie kunstboeken met als onderwerp Leon Spilliaert, Rik Slabbinck en Albert Servaes.
Lot de trois livres d’art traitant Léon Spilliaert, Rik Slabbinck et Albert Servaes.No longer availableEstimate: € 22/30 -
#558
Een gevarieerd lot boeken met betrekking tot zilver, goud, edelstenen, mineralen, antiek, munten, microscopen en juwelen.
Lot de livres varié concernant l’argent, les pierres précieuses, les minéraux, les antiquités, les monnaies, les microscopes et les bijoux.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#341
“Ri Coëme”. Prof. Dr. Dirk Van der Cruyse. Ed. Antiqua. Tessenderlo, 1980.
“Ri Coëme”. Prof. Dr. Dirk Van der Cruyse. Ed. Antiqua. Tessenderlo, 1980.No longer availableEstimate: € 22/26 -
#455
Twee boeken: - “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden”. Prof. Dr. F. w. S. van Thienen. Uitgegeven door de Nederlandse Stichting Openbaar Kunstbezit en Openbaar kunstbezit in Vlaanderen. 1966.- “Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Hans Nieuwdorp. Ed. VZW Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.
Deux livres:- “Beeldhouwkunst uit de late middeleeuwen in de Nederlanden”. Prof. Dr. F. w. S. van Thienen. Ed. par Nederlandse Stichting Openbaar Kunstbezit et Openbaar kunstbezit in Vlaanderen. 1966.- “Antwerpse retabels 15de - 16de eeuw”. Hans Nieuwdorp. Ed. VZW Museum voor Religieuze Kunst Antwerpen, 1993.No longer availableEstimate: € 32/36 -
#423
“Schatten uit de Nieuwe Wereld”. Catalogus naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in 1992.
“Schatten uit de Nieuwe Wereld”. Catalogue de l’exposition du même nom en 1992.No longer availableEstimate: € 30/34 -
#654
Twee topografische kaarten van Antwerpen uit de XVII en de XVIIIe eeuw. Slechte staat.
Deux cartes topographiques d’Anvers des XVIIe et XVIIIe siècles. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#638
“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford voor de “Antique collector’s club. Engeland.
“Jackson’s silver & gold marks of England, Scotland & Ireland”. Ed. Ian Pickford pour l’ “Antique collector’s club. Angleterre.No longer availableEstimate: € 20/25 -
#488
Een lot van zes boeken:- “Bijbelsche geschiedenis”. Dr. Jos Keulers met tekeningen van Jos. Speybrouck. Ed. J.J. Romen & zonen, Roermond-Maeseyck. 1931.- ” Alte und Neue Welt”. 40ste jaargang. ED. Verlagsanshalt Benziger & Co. A.G. Köln, 1906. -“Le panorama de la guerre”. Tome cinquième. Ed. Jules Tallandier. Parijs.- “Wapens van het Koninkrijk België en het Groothertogdom Luxemburg (deel 2)” en “Nederlandsche gemeentewapens (2 delen)”. Ed. Koffie Hag Maatschappij Brussel en Amsterdam.(..)
Lot de six livres:- “Bijbelsche geschiedenis”. Dr. Jos Keulers avec dessins par Jos. Speybrouck. Ed. J.J. Romen & zonen, Roermond-Maeseyck. 1931.- ” Alte und Neue Welt”. 40e année. Ed. Verlagsanshalt Benziger & Co. A.G. Köln, 1906. -“Le panorama de la guerre”. Tome cinquième. Ed. Jules Tallandier. Paris.- “Wapens van het Koninkrijk België en het Groothertogdom Luxemburg (partie 2)” en “Nederlandsche gemeentewapens (2 vol.)”. Ed. Koffie Hag Maatschappij Bruxelles et Amsterdam.(..)No longer availableEstimate: € 50/80 -
#313
“De grote encyclopedie der fossielen”. Ed. Rebo. Lisse, 1990.
“De grote encyclopedie der fossielen”. Ed. Rebo. Lisse, 1990.No longer availableEstimate: € 10/15 -
#37
“Jachtgeweren encyclopedie”. A. E. Hartink. Ed. Rebo. 1998.
“Jachtgeweren encyclopedie”. A. E. Hartink. Ed. Rebo. 1998.No longer availableEstimate: € 20/24 -
#427
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Parijs, 1986.
“Le grand livre de l’Impressionnisme français”. Dane Keller. Ed. La bibliothèque des arts. Paris, 1986.No longer availableEstimate: € 24/26 -
#373
Een divers lot aardewerken borden, waaronder een XVIIIe eeuws meerkleurig Delfts (Gemerkt De Klauw), twee van Straatsburg, enz. XVIIIe en XIXe eeuw.
Lot d’assiettes diverses en faïence dont une assiette polychrome de Delft (marque De Clauw), deux de Strasbourg etc. XVIIIe et XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#188
Drie boeken met betrekking tot Antwerpen:- “Anvers à travers les âges”. P. Génard. Brussel, 1888. Twee delen.- “Antwerpen” Een foto-album uitgegeven door de Stad Antwerpen in samenwerking met Agfa -Gevaert. 1954.
Trois livres traitant la ville d’Anvers:- “Anvers à travers les âges”. P. Génard. Bruxelles, 1888. Deux volumes.- “Anvers”. Album aux photos édité par la ville d’Anvers en collaboration avec Agfa-Gevaert. 1954.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#672
Drie portretten van vooraanstaande figuren uit de XVIIe eeuw. XVIIIe eeuwse Gravures naar Ant. Van Dyck door Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen. Slechte staat.
Trois portraits de personnages de qualité du XVIIe siècle par Pieter Van Gunst, Vermeulen, Morghen d’après Antony Van Dyck . Imprimés au XVIIIe siècle. Mauvais état.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#171
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. In lederen band. Mooie verluchte tekst met enkele gravures.
“Missale romanum ex decreto sacrosancti concilii tridentini restitutum S. PII V. Jussu Editum, Clementis VIII et Urbani Papae Octavi Auctoritate Recognitum...”. Antverpiae, ex Architypographia Plantiniana MDCCLXII. Reliure cuir. Texte joliment rehaussé et quelques gravures.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#690
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout . Tijdperk Régence. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en chêne sculpté d’époque Régence. Complète avec poids et balancier.No longer availableEstimate: € 240/360
Other lots in this auction
-
#707A. De Cock
“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Portrait de dame". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 100/160 -
#107Delvaux
Een licht bruine handtas. Bijna niet gedragen.
Sac à main en cuir brun clair. Presque neuf.No longer availableEstimate: € 150/200 -
#576
Een dubbelzijdig bureau in renaissancestijl van gesculpteerd en bruingepatineerd eikenhout met een glazen blad.
Bureau à double face de style Renaissance en chêne sculpté et patiné brun. Tablette en verre.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#675
Een bovenaan afgeronde wandspiegel.
Miroir rectangulaire aux coins supérieurs arrondis.No longer availableDim. 110 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#120
“Godin Demeter”. Een 18 karaats geel gouden hanger of broche bezet met malachiet.
“La déesse Demeter”. Pendentif en or jaune 18 ct serti de malachite. Peut être porté comme broche.No longer availableDim. Bruto: 32,22 gEstimate: € 100/150 -
#121
Twee groepjes van handgeschilderd meerkleurig porselein met voorstellingen van een jongen en een meisje. Naar het Sèvresporselein.
Deux groupes en porcelaine peints à la main représentant un garçon et une fille. D’après les porcelaines de Sèvres.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 40/50 -
#166
Een Hollandse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren onder een brede lade en bovenaan versierd met een rocaille. Schuine hoeken, eveneens beglaasd. Begin XIXe eeuw.
Vitrine hollandaise en chêne. Le dessous ouvrant à deux portes pleines et à un large tiroir en ceinture, le dessus à deux portes vitrées et orné d’une rocaille, pans coupés vitrés. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 240 cmEstimate: € 450/650 -
#728
Een vaas van Chinees porselein met een blauw en wit landschapsdecor.
Vase en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’un paysage.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60/80 -
#348Val St. Lambert
Een karaf van kleurloos geslepen kristal. Gemerkt.
Carafe en cristal taillé incolore. Avec marque.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50/80 -
#323Boch Frères Keramis
Een zeldzaam vaasje van meerkleurig en verguld aardewerk. Decor no. 593, vorm no. 436. Onderaan gemerkt.
Rare petit vase en faïence polychrome et dorée. Décor n° 593, forme n° 436. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 65/75 -
#1
Een papegaai van meerkleurig aardewerk. China.
Perroquet en faïence polychrome. Chine.No longer availableDim. H 23 cmEstimate: € 80/100 -
#325
Een 14 karaats geel gouden dasspeld bezet met fantasiesteen.
Epingle de cravate en or jaune 14 ct sertie de pierres de fantaisie.No longer availableDim. 2,45 gEstimate: € 40/80