#125Een koeienschedel.
#37Een vintage Agfa-Werk AG camera en flash in origineel lederen tassen.
#64Een paar Chinese vlinderborden, onderaan gemerkt.
#15Een verguld bronzen wandlamp met florale elementen en 2 lichtpunten.
#53Pandora“Kris Fierens”. Een kunstboek, uitgeverij Pandora.
#20Val Saint-LambertEen gestileerde uil van geslepen kristal, uitgegeven voor Schippers Welzijn. Kleine schilfer. Gemerkt.
#116DresdenEen porseleinen tafelklokje met floraal decor en fluitspelend cherubijntje bovenaan. Aan de onderzijde gemerkt Dresden Germany.
#11Een bronskleurig gipsen beeld van een smid.
#211Een vintage Chinees porseleinen dekselvaas met fo-hond bovenaan, verguld floraal en figuratief decor.
A vintage Chinese porcelain lidded vase with a foo dog on top, gilt floral and figurative decoration.No longer availableOnline onlyDim. 62 x Ø 33 cmEstimate: € 60 / 90