Similar lots by type
-
#164Een tinnen bord uit de XIXde eeuw. En een lot tin en koper w.o. een snotneus.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 50 / 60 -
#165Een ovale schotel met een meerkleurig dedor van bloemen, pauwen en vlinders.
No longer availableOnline onlyDim. 47 x 36 cm -
#179Een lot van achttien Franstalige boeken met betrekking tot de Eerste Wereldoorlog en andere historische veldslagen.
No longer availableOnline only -
#184Twee antieke paardenbitten, waarbij één van de Belgische artillerie.
No longer availableOnline only -
#153Een verlengbare ronde eikenhouten tafel op vier gebogen poten. Met verlengblad.
Table ronde en chêne sur quatre pieds courbés. Avec allonge.No longer availableOnline onlyDim. Ø: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#106Een witmetalen hoorn op staander.
Corne en métal blanc sur support.No longer availableOnline onlyDim. h: 27 cmEstimate: € 20 / 30 -
#173Een lot van veeriten Nederlandstalige boeken met betrekking tot oorlog en het leger. Bijgevoegd een grote partij toeristische gidsen e.d.
No longer availableOnline only -
#185Een met gedreven metaal bekleedjuwelenkistje in Indische stijl.
No longer availableOnline only -
#169“Historischer Schul-Atlas”. F. W. Dukgers. Ed. Velhagen & Klasing. Bielefeld & Leipzig, 1939.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 30 / 40 -
#172Een lot van zestien Franstalige boeken met betrekking tot de belgische monarchie.
No longer availableOnline only -
#176Een lot van 35 Franstalige boeken met betrekking tot de Tweede Wereldoorlog.
No longer availableOnline only -
#181Een lot van veertien Franstalige boeken met betrekking tot België en zijn geschiedenis.
No longer availableOnline only -
#166Een aardewerken bord met blauw op wit decor. Onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 31 cm -
#156Een zes-armige luchter van messing en Delfts aardewerk.
Lustre à six bras en laiton et faïence de Delft.No longer availableOnline onlyEstimate: € 10 / 12 -
#167Een lot tin, bestaande uit zes maatbekers, twee sierschotels en twee klepkannen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 6 - 27 cm -
#170Een lot van drie Franstalige boeken:- “Encyvlopédie des blindés”. Ed. Elsevier Séquoia.- “Histoire Militaire. De la hache de pierre à la guerre électronique”. Ed. Gründ.- “A bord d’ un vaisseau de guerre”. Ed. Gallimard.
No longer availableOnline only -
#163Een lot tin, bestaande uit een ovale schotel, drie verschillende schaaltjes, een kommetje, twee designkannen, een klepkan, een beker, een terrine en vier kandelaars, waarbij er twee een paar vormen.
No longer availableOnline only -
#183Een grote schaal van geslepen kleurloos kristal met een messingen montuur.
No longer availableOnline onlyDim. Ø: 36 cm -
#171Een lot van 25 uitgaven met betrekking tot de Belgische forten. Nederlands- en Franstalig.
No longer availableOnline only -
#174Een lot militaire tijdschriften:- Gebundelde uitgaven van ‘Le Carnet de la fourragère’, delen 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 13, 14 & 15 en twaalf losse uitgaven. 1924 - 1965.- Gebundelde uitgaven van het Belgisch tijdschrift voor militaire geschiedenis” (tweetalig) delen 16 tem 19 en losse uitgaven. 1965 - 1990.- Veertioen uitgaven van “La Vie Militaire” 1913 & 1914.
No longer availableOnline only -
#155Een klein messingen halluchtertje, versierd met porseleinen bloempjes.
No longer availableOnline onlyDim. h: 40 cm -
#178Een lot gebundelde uitgaven van “La dernière guerre” in acht delen. Jaren ‘70.Bijgevoegd “Une épopée de la resistance” in drie delen.
No longer availableOnline only -
#168Zeven Franstalige strips van Asterix:- Le Papyrus de César- Asterix et la Transitalique- La fille de Vercingétorix- Asterix chez les Pictes- Le ciel lui tombe sur la tête- Le fils d’Asterix- Asterix chez Rahazade
No longer availableOnline only -
#182Een lot van vier Franstalige boeken:- “Le Palais de Bruxelles, huit siècles d’art et d’histoire”. - “Laeken. un chateau de l’Europe des Lumières”.- “Les Serres Royales de Laeken”.- “Bruxelles, cinq siècles de cartographie”.
No longer availableOnline only
Other lots in this auction
-
#65Een reproductie van een kaart van het Graafschap Vlaanderen uit de XVIe eeuw en een tweede van een kaart met betrekking tot alle Europese havens uit de XVIIIe eeuw.
Reproduction d’une carte du Comté de Flandre du XVIe siècle et une deuxième carte concernant les ports européens du XVIIIe siècle.No longer availableOnline onlyDim. 38 x 48 & 40 x 57 cmEstimate: € 60 / 100 -
#96M. Codden“Zonnebloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1960.
No longer availableOnline onlyDim. 50 x 40 cm -
#60Albert SaverysPeriod: 1912 - 1987“Winterlandschap aan de Leie”. Kleurenlitho door Hebbelinck. Genummerd 326/350 buiten de plaat.
“La Lys en hiver”. Litho en couleurs par Hebbelinck. Numérotée 326/350 hors planche.No longer availableOnline onlyDim. 47 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#142Een lot van acht reproducties mbt XIXe eeuwse Belgische milirtairen.
No longer availableOnline onlyDim. 13 x 17 - 37 x 30 cm -
#121Een lot Delfts aardewerk, bestaande uit twee sierbordjes, een vaasje, een pique-fleurs en twee dekselvazen.
No longer availableOnline onlyDim. h: 11 - 41 cm -
#31Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat. Opnieuw in te kaderen.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableOnline onlyDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 50 / 75 -
#97Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Damesportret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1944.
No longer availableOnline onlyDim. 38 x 29 cm -
#77Langwerpig Chinees borduurwerk met vogels en planten. Ingelijst.
Broderie oblong à décor de plantes et d’oiseaux. Travail chinois. Encadrée.No longer availableOnline onlyDim. 165 x 45 cmEstimate: € 100 / 140 -
#81Colette CleerenPeriod: °1953“Ontmoetingen met Claude van den Berge”. Ets en aquatint. Gesigneerd, gedateerd 1986 en genummerd 6/24
“Rencontres avec Claude van den Berge”. Eau-forte et aquatinte. Signée, datée 1986 et numérotée 6/24.No longer availableOnline onlyDim. 34 x 44 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134Een lot van drie verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal.
No longer availableOnline onlyDim. h: 15 - 21 cm -
#114Een lampje op onyxen voet, versierd met verguld messing en met een geslepen kleurloze kristallen kap.
No longer availableOnline onlyDim. h: 36 cm -
#145A. FabreEen beeld van een XIXe eeuwse soldaat van bruingepatineerd wit terracotta. Gesigneerd. Geweer beschadigd.
No longer availableOnline onlyDim. h: 38 cm

