Similar lots by type
-
#599Period: 1635‘Mechlinia Dominium et Aerschot’, een ingekleurde 17e eeuwse landkaart. Uitgegeven door Willem Janszoon Blaeu. Cartograaf; Michael Florent van Langren.
'Mechlinia Dominium et Aerschot', a colored 17th-century map. Published by Willem Janszoon Blaeu. Cartographer: Michael Florent van Langren.No longer availableDim. 47/56 cmEstimate: € 40 / 60 -
#595Maurice LangaskensPeriod: 1884 - 1965‘Bedelende dokwerker’, een houtsnede in kleuren. Getekend binnen en buiten de plaat.
'Begging Dock Worker', a color woodcut. Signed inside and outside the plate.No longer availableDim. 24/18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#434Erwin MackowiakPeriod: 1926 - 2006‘Le Sommeil’, olieverf op papier. Getekend; Mackowiak.
'Le Sommeil', oil on paper. Signed: Mackowiak.No longer availableDim. 70/50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#83Bibliothèque NationalePeriod: 1846-1851A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e en 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussel. 4 vol. in-8°. Mooi en rijkelijke geïllustreerd. Slij(..)
A. Van Hasselt. “Histoire des Belges” 1e and 2e periode. A. Snellaert. “Histoire de la Littérature Flamande”. Coomans Aîné. “Les Communes Belges”. Jules Borgnet. “Histoire de la Comté de Namur”. Eugène Gens. “Histoire du Comté de Flandre”. G. Huydens. “Histoire du Marquisat d’Anvers et du St. Empire”. “ Histoire du Duché de Limbourg” “De Luxembourg”, “D’Albert et Isabelle”. De Reiffenberg. “Histoire du Comté du Hainaut”, “Ed. A. Jamar, Brussels. 4 vol. in-8°. Nice and richly illustrated. Wear at(..)No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#522Albert Baertsoen‘Winterscène in Gent’, een ets/aquatint. Getekend A. Baertsoen, nr. 48.
'Winter scene in Ghent', an etching/aquatint. Signed A. Baertsoen, no. 48.No longer availableDim. 48/58 cmEstimate: € 50 / 75 -
#352‘De ondraaglijke lichtheid van het bestaan’, ‘De vrouw, de moeder’ & ‘Zonder titel’. Drie tekeningen, gemengde techniek. Getekend Luyckx ‘91.
'The Unbearable Lightness of Being', 'The Woman, the Mother' & 'Untitled'. Three drawings, mixed media. Signed Luyckx '91.No longer availableDim. 23/29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#562Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002‘Staand naakt’, twee tekeningen in zwart en rood krijt. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
'Nude female figure', two drawings in black and red chalk. Signed L. Sebregts. Sebregts studied at the Academy of Antwerp and the NHISKA, under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.No longer availableDim. 59/33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#169Een gevarieerde kunstmap bestaande uit: een pasteltekening van Georges Slootmakers, 2 aquarellen van Rovert Lizen, een aquarel van Mon Baeyers, 6 stuks grafiek van F Vanderper, een litho van Denise Verstappen, een litho van Freddy Van Dyck, een litho van G. Sebine, een linosnede van Alphonse Mora en een maritiem aquarel gemonogrammeerd.
A varied art folder consisting of: a pastel drawing by Georges Slootmakers, 2 watercolors by Rovert Lizen, a watercolor by Mon Baeyers, 6 pieces of graphics by F Vanderper, a lithograph by Denise Verstappen, a lithograph by Freddy Van Dyck, a lithograph by G. Sebine, a linocut by Alphonse Mora, and a monogrammed maritime watercolor.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#468W. Lübke & C. Lützow“Denkmäler der Kunst”, klassiker Ausgabe. Een antiek kunstboek, door W. Lübke & C. Lützow, 1884.
"Denkmäler der Kunst", classic edition. An antique art book, by W. Lübke & C. Lützow, 1884.No longer availableDim. 31,5 x 44 cmEstimate: € 75 / 125 -
#514Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002‘Zittend naakt’, modelstudie in potlood op papier. Getekend L. Sebregts. Sebregts genoot zijn opleiding aan de Academie van Antwerpen en het NHISKA, bij Isidoor Opsomer en Albert Saverys.
‘Seated nude’, model study in pencil on paper. Signed L. Sebregts. Sebregts received his education at the Academy of Antwerp and the NHISKA, studying under Isidoor Opsomer and Albert Saverys.No longer availableDim. 60/40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#389Dordevic Miodrag‘Kinetische compositie’, een zeefdruk in roodtinten. Getekend; Miodrag. Nr. 22 uit een oplage van 75 exemplaren.
'Kinetic composition', a silkscreen print in shades of red. Signed; Miodrag. Number 22 from an edition of 75 copies.No longer availableDim. 20/35 cmEstimate: € 75 / 100 -
#254Julien SeverinDrie landschapsstudies in potlood. Getekend J. Severin. Kruibeke ‘46.
Three landscape studies in pencil. Drawn by J. Severin. Kruibeke '46.No longer availableDim. 21/31 cmEstimate: € 60 / 80 -
#525Jan MantenTwee linosneden (zwart met steunkleur) en een inkttekening door Jan Manten.
Two linocuts (black with spot color) and an ink drawing by Jan Manten.No longer availableDim. 31/21 cmEstimate: € 50 / 70 -
#575Robert De Man‘Nachtelijk landschap’, gemengde techniek op papier. Getekend; Robert De Man.
'Night landscape', mixed media on paper. Signed; Robert De Man.No longer availableDim. 20/20 cmEstimate: € 60 / 80 -
#182Jules Gonthier‘Landschap met kerk’, olieverf op karton. Getekend.
‘Landscape with church’, oil on cardboard. Signed.No longer availableDim. 33/38 cmEstimate: € 75 / 100 -
#332‘Straatbeeld in Parijs’, een olieverfstudie op papier, met het mes gezet. Onleesbaar getekend.
'Street scene in Paris', an oil paint study on paper, with palette knife. Indecipherably signed.No longer availableDim. 43/32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#342LuyckxPeriod: 1991‘Het nietige leven’ (2X) & ‘Het verlies van de geliefde’, drie tekeningen in gewassen inkt en sepia. Getekend Luyckx.
'The insignificant life' (2X) & 'The loss of the beloved', three drawings in washed ink and sepia. Signed Luyckx.No longer availableDim. 29x23 cm26x18 cm28x20 cmEstimate: € 70 / 100 -
#444Kuyten‘Landschap met kerk’, een studie in olieverf op papier. Getekend H. Kuyten.
'Landscape with church', a study in oil paint on paper. Signed H. Kuyten.No longer availableDim. 39/47 cmEstimate: € 300 / 450 -
#594Lode SebregtsPeriod: 1906 - 2002‘Portret van een edelman’, tekening in zwart en bruin krijt. Getekend L. Sebregts.
'Portrait of a nobleman', drawing in black and brown chalk. Signed L. Sebregts.No longer availableDim. 43/30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#565Vic DoomsPeriod: 1912 - 1994‘Landschap met windmolen en hooimijten’, gemengde techniek op papier. Getekend; V. Dooms. Met een opdracht aan de familie Wouters.
'Landscape with windmill and haystacks', mixed media on paper. Signed; V. Dooms. With a dedication to the Wouters family.No longer availableDim. 14/21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#402Pablo PicassoPeriod: 1933‘Stervende Minotaurus’, een monochrome ets. Getekend buiten de plaat Picasso, met stempel.
'Dying Minotaur', a monochrome etching. Signed outside the plate Picasso, with stamp.No longer availableDim. 24/29 cmEstimate: € 200 / 300 -
#574Period: 1698‘De wet der stadt van Antwerpen vernieuwt op den XX september MDCXCVIII’ (1698). Een 17e eeuwse aankondiging met de namen van het nieuwe stadsbestuur.
'The law of the city of Antwerp is renewed on the XXth of September MDCXCVIII' (1698). A 17th-century announcement listing the names of the new city council.No longer availableDim. 57/42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382Alfred KlinkanPeriod: 1950-94‘Zonder titel’. Een zeefdruk getekend Alfred Klinkan. Nr. 28 uit een oplage van 35 exemplaren.
‘Untitled’. A silkscreen print signed by Alfred Klinkan. Number 28 out of an edition of 35 copies.No longer availableDim. 35/53 cmEstimate: € 120 / 180 -
#272‘Kerkinterieur’, een aquarel in gedempte tonen. Onleesbaar getekend.
'Church Interior', a watercolor in muted tones. Indistinctly signed.No longer availableDim. 53/33 cmEstimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#328Een houten Tolokoshi hoofd, herkomst; Zuid Afrika.
A wooden Tolokoshi head, origin; South Africa.No longer availableDim. Hoogte 54 cmEstimate: € 50 / 70 -
#113Een bariton saxofoon, Ansonia Dansingh & Co, Zwolle, zonder riet.
A baritone saxophone, Ansonia Dansingh & Co, Zwolle, without reed.No longer availableDim. h 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#297Toussaint - Langenscheidt“Sachs-Villatte Enzyklopädisches Französisch-Deutsch”, 1883.
"Sachs-Villatte Encyclopedic French-German”, 1883.No longer availableDim. 7 x 26.5 x 20 cmEstimate: € 40 / 50 -
#250Een 18 kt geelgouden parure waaronder een hanger, oorbellen en ring bezet met een zwarte diamanten en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en barok parels.
An 18 kt yellow gold set including a pendant, earrings, and ring set with a black diamond and brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 1 ct. and baroque pearls.No longer availableDim. 33,80 gEstimate: € 2200 / 2400 -
#130Een 18 kt witgouden ring met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van 1,04 ct.
An 18 kt white gold ring with white and black diamonds with a total weight of 1.04 ct.No longer availableDim. 4,81 gEstimate: € 900 / 1000 -
#52Een 19e eeuwse lithografische reproductie in kleur van een landkaart uit 1750, Pologne.
A 19th-century lithographic reproduction in color of a map from 1750, Poland.No longer availableDim. 49 x 56 cmEstimate: € 60 / 80 -
#355Matchbox Models of YesteryearEen lot van 17 Matchbox ‘Models of Yesteryear’. Serie 1978.
A lot of 17 matchbox 'Models of Yesteryear'. Series 1978.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#69Een set van 4 stoelen in Lodewijk XVI stijl, 2 met en 2 zonder armleuning.
A set of 4 chairs in Louis XVI style, 2 with armrests and 2 without.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 60 / 80 -
#298“Dictionnaire de l’Académie Française”, par M. Louis Barré, 1839.
“Dictionnaire de l’Académie française”, by Mr. Louis Barré, 1839.No longer availableDim. 7.5 x 32 x 25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#500BamounVier messingen en/of bronzen armbanden, waarvan een grote met ajourmotief, de andere gegraveerd. Kameroen.
Four brass and/or bronze bracelets, one large with openwork motif, the others engraved. From Cameroon.No longer availableEstimate: € 80 / 220 -
#127Tissot‘Zeemeeuw in de vlucht’, een beeld van gepatineerd brons op marmeren voet. Getekend E. Tissot.
'Seagull in Flight', a sculpture of patinated bronze on a marble base. Signed E. Tissot.No longer availableDim. H 44, B 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#600ENEATweepersoons wachtbank. Gemerkt; ENEA.
2-person waiting bench. Marked; ENEA.No longer availableDim. H85, B 113, D 50 cmEstimate: € 40 / 60

