‘Lierse typen’. En set van 12 kleurenlitho’s in vier kaders. Getekend op de steen.
Felix Timmermans
Period: 1886-1947

'Lierse types'. A set of 12 color lithographs in four frames. Drawn on stone.
Dim. 14/10 cm
SKU: 2705250162.
Categories: Grafiek, Papier.
Auction day: 27 May 2025 19:00
Catalogue #162
Estimate: € 120 / 150

Other lots by Timmermans

  • #274
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Een paar ingekleurde litho’s met religieus thema. Gemonogrammeerd ‘F’. Op de rug getekend.

    A pair of hand-colored lithographs with religious themes. Monogrammed 'F'. Signed on the back.
    Dim. 5/8 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #154
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    ‘Plattelandsdorpje’. Tekening in gemengde techniek, getekend.

    'Rural village'. Drawing in mixed media, signed.
    Dim. 22/29 cm
    Estimate: € 500 / 800
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    ‘De rouwstoet van Sneeuwwitje’. Ingekleurde litho, gemonogrammeerd; F.

    'The funeral procession of Snow White.' Colored lithograph, monogrammed; F.
    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #232
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    ‘De harp van Sint-Franciscus’. Een reeks van 12 kleurenlitho’s, gemonogrammeerd; F.

    'The Harp of Saint Francis'. A series of 12 color lithographs, monogrammed; F.
    Dim. 17/17 cm
    Estimate: € 60 / 80

  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #169
    Felix Timmermans
    Period: 1886-1947

    Dim. 21/16 cm
    Estimate: € 100 / 150

Veiling van 27 & 28 Mei 2025

27 May 2025 19:00
28 May 2025 19:00