#12Een art-deco beeld in meerkleurig plaaster, gesigneerd J. Dommisse.
#124Een lot van 3 Frans porseleinen parfumflesjes, blauw-wit met vergulde lijnen en floraal decor. Onderaan gemerkt “JD France”.
#214Een paar grote vintage Chinees porseleinen vazen met theatraal decor en vergulde ornamenten. Op bijhorend houten sokkels.
#84Een bijzettafeltje in massief grenenhout, 1 lade.
#197“Kabbelende bosbeek”, een schilderij, olieverf op paneel in ovalen kader, niet gesigneerd, houtwormschade (behandeld).
#156VoightländerEen oude balgcamera, Voightlander.
#46Een vintage halsketting met zwart, wit en vegulde fantasiejuwelen.
"Phoenix." A vintage binoculars, 7x50 Field 7.1. Comes with original carrying case.No longer availableOnline onlyDim. 19 cmEstimate: € 40 / 60