Other lots by Boucherie
#174Daniel Boucherie
“Siai Marcetti SF-260M”, airbrush op schilderspaneel, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
#173Daniel Boucherie
“Avro Canada CF-100”, airbrush op schilderspaneel, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
#172Daniel Boucherie
“Republic F84G Thunderjet”, airbrush op schilderspaneel, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
#171Daniel Boucherie
“Fairey Fox Mk IIIc”, airbrush op schilderspaneel, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
#522Daniel Boucherie
“Zittend naakt”, een tekening in potlood, gesigneerd ‘Daniel Boucherie’.
#532Daniel Boucherie
#304
“Semi-erotisch damesportret”, pasteltekening op papier, draagt handtekening.
#402Romain MalflietPeriod: 1910 - 2006
“Monnikenhof Hemiksem” & “Het Steen”. Een inkttekening op papier, onderaan gesigneerd en getiteld. En een ets op papier, onderaan buiten de plaat gesigneerd en genummerd 31/150.
#99Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
“Gezeten Afrikaanse dames”, een tekening, gouache op board, rechts onder gesigneerd Jespers en gedateerd ‘55.
#14Jacques GorusPeriod: 1901-1981
“Zittend naakt”. Een tekening op papier. Onderaan gesigneerd en blinddruk.
#392
“Kinderportret”, een tekening op papier, potlood en inkt, monogram SW.
#32
“Guimiliau”. Een tekening, gemengde techniek op papier. Onderaan gesigneerd.
"Guimiliau". A drawing, mixed media on paper. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23,5 x 33,5 cmEstimate: € 60 / 80
#527P.J. Mene
“Caballos.” Bronzen beeld, gesigneerd.
#94Floris JespersPeriod: 1889 - 1965
‘Zonder titel’, een ets op papier, getekend binnen en buiten de plaat en genummerd 8/100. Door Floris Jespers.
#287
Armand Dayot “La Renaissance en France” en “Le Moyen Age”. Ed. Flammarion, Paris; In-folio oblong. 2 Vol. Evenals Jean de Hillerin e.a. “Styles de France, Meubles et ensembles”. Ed. Les Publications de France, Paris.
#717
Een lot van 2 vintage schalen in Murano stijl.
#445Pierre Neuville
Een vintage Eddy Merckx bordspel, medio 1970. In gebruikte staat.
#21His Master’s Voice
Een oude draagbare radio met grote luidspreker. Omstreeks 1920-30.
#147
Een paar bronzen Indische vaasjes met figuren, dieren en floraal gegraveerd decor. 19e eeuw.
#168
“Navicella Nuragica”. Een bronzen beeld van een Nuraghische boot, bodemvondst, vermoedelijk Sardinië.
#591Holm Sorensen
#360Louis Vuitton
Een portefeuille voor kaarten en foto’s, Louis Vuitton.
#593Holm Sorensen
#4Gallia, Red Star Line
Een lot van 15 stuks verzilverd metaal bestaande uit een vaasje en een suikerstrooier gemerkt Gallia, 2 lepels gemerkt Red Star Line en 11 bestekleggertjes in de vorm van dieren.
A lot of 15 pieces of silver-plated metal consisting of a vase and a sugar sprinkler marked Gallia, 2 spoons marked Red Star Line, and 11 cutlery rests in the shape of animals.No longer availableDim. H: 22,5 en 19 cmEstimate: € 30 / 50