#57Een lot van 4 houten kaders met messing beslag, 2 sets van 2, Indisch werk.
A lot of 4 wooden frames with brass fittings, 2 sets of 2, Indian work.No longer availableOnline onlyDim. 27.5 x 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#33Dekselpotje van Capodimonte aardewerk. Versierd met puttis.
Lidded pot in Capo di Monte pottery. Decorated with putti.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 18, Ø 19 cmEstimate: € 25 / 40 -
#121Ingekleurde gravure, landkaart van Brazilië.
#41Een lotje porseleinen borden met figuren naar de middeleeuwen, sommige gemerkt Porcelaine Opaque Boch Luxemburg. 8 grote en 5 kleine waarvan 1 beschadigd.
#185Vintage bureaustoel in verchroomd metaal en oranje skai.
#20Een lot van 3 Japanse beelden.
#102Lot van oude 4 kannen en kruiken. Aardewerk, gres, porselein en tin.
#196Een spiegeltje met eikenhouten kader en één lade.
#84Geëmailleerd opaalglazen schaaltje op metalen voet.
#31De Porceleyne Fles, DelftEen vintage Delft polychroom vaasje met floraal decor. Onderaan gemerkt.
A vintage Delft polychrome vase with floral decoration. Marked at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 14 x 7 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146Een Japanse prent, geschilderd op zijde.
#112Koffieservies ‘tete a tete’. Rosenthal, CHIPPENDALE decor.
Coffee set 'tete a tete'. Rosenthal, CHIPPENDALE design.No longer availableOnline onlyDim. Hoogte 26 cmEstimate: € 30 / 50