“L’Improvisateur”, een zamakken beeld op houten sokkel, naar August Moreau.

"The Improviser", a zamak sculpture on wooden base, after August Moreau.
Dim. h 85 cm
SKU: 2810250113.
Categories: Beeld, XXe eeuw, Zamak.
Auction day: 28 October 2025 19:00
Catalogue #113
Estimate: € 150 / 250

  • #205

    Een reeks van zes eikenhouten stoelen met lederen bekleding met klinknagels.

    A set of six oak chairs with leather upholstery and brass studs.
    Dim. H: 94 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #481

    Een oude Duitse bajonet, model 1871.

    An old German bayonet, model 1871.
    Dim. l 60 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #483

    Een vintage bureaulamp, rood en chromé metaal.

    A vintage desk lamp, red and chrome metal.
    Dim. h 40 x Ø 28 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #463

    Een Iranees handgeknoopt zijden Tabriz tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Tabriz carpet.
    Dim. 157 x 100 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #471
    Carpie

    ‘Verliefd zwerverskoppel’, en Capodimonte groep van biscuit. Getekend Carpie. Klein beetje schade aan de blaadjes.

    'Infatuated wandering couple', and Capo Di Monte group in biscuit. Signed; Carpie. Small damage to the leaves.
    Dim. Hoogte 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #476

    Een Iraans handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    An Iranian hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 119 x 78 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #479

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Ghoum tapijt met een voorstelling van een jachttafereel.

    A hand-knotted silk Persian Ghoum carpet depicting a hunting scene.
    Dim. 150 x 99 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #466

    Een handgeknoopt zijden Perzisch Nain tapijt.

    A hand-knotted silk Persian Nain carpet.
    Dim. 180 x 114 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #489

    “Meisje met graanhalmen”, een betonnen tuinbeeld.

    "Girl with corn stalks," a concrete garden sculpture.
    Dim. 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #477

    Een houten theekastje met afneembaar dienblad en vitrinedeurtjes.

    A wooden tea cabinet with removable tray and glass display doors.
    Dim. 74x45x65 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #295

    Een handgeknoopt tapijt met slijtage.

    A hand-knotted carpet with wear.
    Dim. 190 x 148 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #209

    Een massief eikenhouten gatelegtafel.

    A solid oak gateleg table.
    Dim. 75 x 125 x 89 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #499

    Een handgeknoopt Beloutch karpet met certificaat.

    A hand-knotted Beluch rug with certificate.
    Dim. 145 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #474

    "Walking Monks", a painting, mixed media on canvas, unsigned.
    Dim. 102 x 76 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #115

    Een polychroom gipsen altaarstuk met de voorstelling van Jezus, Dismas en Hestas, gekruisigd op de berg Golgotha.

    A polychrome plaster altarpiece depicting Jesus, Dismas, and Gestas crucified on Mount Golgotha.
    Dim. 80 x 51 x 16 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #494

    Een handgeknoopt Oosters tapijt.

    A hand-knotted oriental carpet.
    Dim. 163 x 91 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #491

    “Jongen met fruitmand”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young boy with fruit basket", a concrete garden statue.
    Dim. h 75 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #478
    Mangani Porcellane d’arte, Italia

    A blue porcelain, vintage Italian table lamp with a glass shade. Decorated with plant motifs and marked at the base.
    Dim. h 48 x Ø 44 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #456

    Een Iranees handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    Dim. 200 x 138 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #492

    “Jongen op een frisse ochtend”, een betonnen tuinbeeld.

    "Young Boy on a Fresh Morning," a concrete garden statue.
    Dim. h 78 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #435

    Een handgeknoopt wollen tapijt.

    A hand-knotted wool carpet.
    Dim. 410 x 308 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #105

    Een 18e eeuws gesculpteerd houten polychroom Mariabeeld, rechterhand manco.

    An 18th-century carved wooden polychrome statue of Mary, right hand missing.
    Dim. h 39.5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #469

    Een handgeknoopt zijden Ghoum tapijt.

    A hand-knotted silk Ghoum carpet.
    Dim. 90 x 60 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #488

    “Bloemenmeisje”, een betonnen tuinbeeld.

    "Bloemenmeisje", a concrete garden statue.
    Dim. 75 cm
    Estimate: € 40 / 60

  • #428
    Victor Rousseau

    ‘Jonge moeder met twee kinderen’, een polychroom gepatineerd bronzen beeld op een zwart marmeren voet. Getekend Rousseau, postume geut.

    'Young Mother with Two Children', a polychrome patinated bronze sculpture on a black marble base. Signed Rousseau.
    Dim. Hoogte 52 cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #297
    Val Saint Lambert

    Een kleine pique-fleurs van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa.

    A small posy holder made of cut crystal, partly colored blue in the mass.
    Dim. H. 11;5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #378
    Jeffersonn & Smith, London

    Een messingen patrijspoort, voorzien van een klok en gemonteerd op een houten paneel. Wijzerplaat gemerkt.

    A brass porthole, equipped with a clock and mounted on a wooden panel. Dial marked.
    Dim. Tot. Ø 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #319

    Drie borden van blauw en wit Chinees porselein, waarvan twee diepe een paar vormen en versierd zijn met een vogel op het plat in de geest van Wan-li. Het derde met centraal een bloempot.

    Three plates of blue and white Chinese porcelain, two deep plates decorated with a bird on the center in the style of Wanli. The third plate features a flower pot in the center.
    Dim. Ø 23 & 22 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #183
    Jean Lambert Rucki
    Period: 1888-1967

    Bronzen art deco crucifix in twee kleuren. Gesigneerd.

    Bronze art deco crucifix in two colors. Signed.
    Dim. 20 x 19,5 (33 x 25) cm
    Estimate: € 600 / 800
  • #154
    Jozef Dinnewet

    ‘Twee vrouwen met kind aan boord van een zeilschip’, olieverf op doek. Draagt een koperen schildje met de naam Dinnewet Jozef, 1840-1889. Het werk is herdoekt.

    'Two women with child on board a sailing ship', oil on canvas. With a copper plaque bearing the name; Dinnewet Jozef, 1840-1889. The work has been re-stretched.
    Dim. 61/50 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #164
    Jules De Bruycker
    Period: 1870-1945

    ‘Kultur, allegorie op de eerste wereldoorlog’, een monochrome ets. Getekend. 2e staat, gedrukt op twee exemplaren.

    'Culture, allegory on the First World War', a monochrome etching. Signed; J. De Bruycker. 2nd state, printed in two copies.
    Dim. 78/52 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #487

    Een lot van twee gesculpteerd houten Bobo Fing-beelden uit Burkino Faso.

    A lot of two sculpted wooden Bobo Fing figures from Burkina Faso.
    Dim. h 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #99
    D. Claes

    ‘Marine’, olieverf op doek. Getekend.

    'Marine', oil on canvas. Signed; D. Claes.
    Dim. 113x92 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #212

    ‘Landschap met rotspartij’, olieverf op paneel. Een 19e eeuw werkje, getekend; Verlat.

    ‘Landscape with rock formation’, oil on panel. A 19th-century piece, signed; Verlat.
    Dim. 30/41 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #195

    Een antieke Tibetaanse voorstelling van 3 Boeddha’s op een gepolychromeerd houten paneeltje.

    An antique Tibetan depiction of 3 Buddhas on a polychromed wooden panel.
    Dim. 9.5 x 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #2

    Een miniatuur van paus Pius XII, in een benen kadertje.

    A miniature of Pope Pius XII, in a bone frame.
    Dim. 8/6 cm
    Estimate: € 40 / 60

Veiling 28 & 29 Oktober 2025

28 October 2025 19:00
29 October 2025 19:00